Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe

Oświetlenie basenowe to sposób na magiczne, piękne i nastrojowe oświetlenie basenu. Oświetlenie basenowe LED to energooszczędne, niezwykle estetyczne oświetlenie. Oświetlenie basenowe wytwarza romantyczny, charakterystyczny klimat, pozwalający się odprężyć. Tak podświetlony basen sprzyja pływaniu wieczorami.

Przy oświetleniu basenowym, światłowody można wykorzystać na kilka sposobów.

Na przedstawionych poniżej oświetlenia basenowego zdjęciach mogą Państwo zobaczyć :

Oświetlenie basenowe Konstelacje Świetlne - pojedyncze punkty świetlne instalowane w dnie basenu lub w ścianach, tworzące efekt odbicia rozgwieżdżonego nieba w niecce basenowej.

Następny projekt oświetlenia basenowego

Galeria


wróć

Oświetlenie basenowe E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie basenu krytego Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenu krytego to nie tylko zwykłe lampy basenowego. Do stworzenia odpowiedniego klimatu, który pozwoli nam się odprężyć, warto pomyśleć na dekoracją, która nie zajmie nam zbyt wiele miejsca na suficie, ale będzie fajnym dodatkiem do wnętrza basenu, tak jak na przedstawionych fotografiach. Specjalny sufit membranowy tworzy wyspę ze światłowodami na tle sufit transparentnego. To bardzo ciekawy projekt, który został zrealizowany w Czechach. Kolor gwiazd i sufitu możemy wybrać sami, według własnych preferencji.

Więcej

Lampy basenowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy basenowe firmy E-Technologia świetnie sprawdzają się także w sufitach nad basenem. Lampy basenowe zapewniają niezwykły klimat i atmosferę. Prezentowane przez naszą firmą lampy basenowe nie są standardowym produktem do kupienia w sklepie. Lampy widoczne między innymi na załączonych zdjęciach są produkcji firmy E-Technologia. Lampa ma charakter stricte dekoracyjny, do której trzeba przewidzieć oświetlenie główne. Lampy nad basenem prezentują się niezwykle efektownie i są bardzo nowoczesną dekoracją.

Więcej

Oświetlenie basenowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe LED to bez wątpienia jedna z bardziej istotnych rzeczy, jeśli chodzi o wyposażenie basenu. Dzięki oświetleniu w basenie, stanie się on jeszcze bardziej piękny i atrakcyjniejszy. Oświetlenie basenowe LED nadaje basenowi niepowtarzalnego wyglądu i klimatu. Basen można oświetlić różnymi sposobami. Ciekawy pomysłem jest ściana z wybranym nadrukiem, która może tworzyć motyw związany w morzem, oceanem, rafą koralową lub jakikolwiek inny. Do takiej dekoracji warto także zadbać o gwieździste niebo nad basenem, które stworzy dodatkowy klimat.

Więcej

Oświetlenie basenowe - dekoracje do basenu E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe gwiezdne niebo to przykład projektu dekoracyjnego i klimatycznego. Efekt gwieździstego nieba w tym przypadku został stworzony dzięki zestawowi Planetarium. Mieniące się gwiazdy na suficie wprowadzą dodatkowo efekt relaksu i odprężenia nad wypoczywającymi ludźmi w basenie. Dekoracje do basenu są niezwykle istotne, ze względu na swój charakter i tworzenie atmosfery wypoczynku. Po ciężkim dniu warto wskoczyć do wymarzonego basenu i popatrzeć na niebo pełne gwiazd umieszczone na suficie.

Więcej

Oświetlenie basenowe, gwiezdne niebo nad basenem E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe dekoracyjne ma bardzo istotną funkcję w zdobieniu wnętrza basenowego. Odpowiednio udekorowany, ozdobiony basen za pomocą pięknego, gwieździstego nieba to dobry pomysł na zrobienie basenu marzeń. Oświetlenie basenu jest istotnym elementem wyposażenia basenowego i warto je zaplanować z rozmachem i fantazją. W prezentowanej realizacji oświetlenia basenowego prezentujemy efekt świetlny zestawu światłowodowego Planetarium.

Więcej

Znajdź w serwisie