Projekty LED i światłowodowe

sufity podwieszane

Sufity podwieszane dają możliwość wykorzystania oświetlenia światłowodowego i LED na wiele ciekawych sposobów. Sufity podwieszane mają kilka ważnych funkcji, a jedną z nich jest zamontowanie pożądanego oświetlenia do pomieszczeń. Nowocześnie oświetlone sufity podwieszane są bardzo atrakcyjnym elementem każdego wnętrza. Taki sufit uwidacznia zalety estetyczne różnych przedmiotów i na dodatek bardzo dobrze oświetla różne miejsca.

Galeria


wróć

Sufity napinane E-TECHNOLOGIA

Sufity napinane łazienka Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane w łazience to bardzo ważna część jej wnętrza. Dobrze zaprojektowana i wykończona łazienka, powinna się ładnie prezentować. Sufit napinany do łazienki jest ciekawą alternatywą dla standardowych sufitów. Sufit napinany jest szybki w montażu i nie wymagania malowania. Za pomocą sufitu napinanego w prosty sposób można ukryć mankamenty wnętrza oraz zyskać wyjątkowy, niecodzienny wygląd. Sufit napinany w nowoczesnej łazience można być wykonany z dowolnym nadrukiem, pasującym kolorystycznie do łazienki.

Więcej

Sufity napinane kuchnia Projekty LED i światłowodowe

Sufit napinany w kuchni to nowoczesny rodzaj sufitu podwieszanego. Sufit napinany można zupełnie dowolnie aranżować w różnych wnętrzach. W prezentowanej na zdjęciach kuchni, sufit także pełni rolę oświetlenia dekoracyjnego, które daje dodatkowe światło do pomieszczenia, podświetlając jego różne elementy. Oświetlenie do dekoracji w kuchni może być równocześnie piękne, ale i funkcjonalne.

Więcej

Sufity napinane salon Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane w salonie to symbol nowoczesności i pięknej aranżacji. Sufit napinany w salonie nie tylko jest dużo bardziej eleganckim i ładniejszym sufitem od zwykłego, ale i taki sufit można także udekorować. Sufity napinane coraz częściej wchodzą do nowych i eleganckich pomieszczeń. Jednym z pomysłów na ozdobienie sufitu napinanego w salonie może być zamontowanie gwieździstego nieba. Z racji tego, że salon jest miejscem wypoczynku, spotkań, oglądania telewizji, gwieździste niebo na suficie pełni rolę odprężającą, nadającą niepowtarzalny klimat, ale i dekoracyjną. Sufit napinany w salonie przyozdobiony gwiazdami sprawi, że będziemy mieli nasz prywatny kawałek nieba.

Więcej

Sufity napinane Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane to forma nowoczesnego wykończenia wnętrz. Coraz bardziej w ciekawych i eleganckich wnętrzach odchodzi się od standardowych sufitów na rzecz sufitów napinanych. Sufity napinane mogą mieć różną formę i przedstawiać wybrany przez nas nadruk. Na prezentowanej realizacji widać sufit napinany z nadrukiem pięknego, błękitnego nieba z chmurkami i słońcem. Efekt realnego nieba zaskoczy wszystkich. Sufit napinany z niebem przypomina nam prawdziwe niebo i pozwala się odprężyć oraz zapomnieć o problemach otaczającego nas świata. Sufit napinany z nadrukiem - zdjęciem można zastosować do dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu, czy wnętrzach publicznych.

Więcej

Znajdź w serwisie