Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie meblowe

Oświetlenie meblowe

Dzięki taśmom LED czy zestawom oświetlenia światłowodowego mogą Państwo w wyróżniający się sposób oświetlić meble czy podświetlić półki LED. Oświetlenie meblowe LED w znaczący sposób udekoruje szafę, szafki, wnętrza szuflad, regały, półki, witryny, obrazy i różne urządzenia. Oświetlenie LED meblowe każdy mebel potrafi zamienić w piękny i funkcjonalny element salonu, czy pokoju. Oświetlenie mebli ledami to nowoczesny i dobry sposób na dekorację pokoju. Oświetlenie meblowe to świetny pomysł na zmianę wystroju swojego mieszkania niewielkim kosztem.

Świetnie w tym przypadku sprawdzą się:

- Taśmy LED jednokolorowe

- Taśmy LED RGB

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem meblowym, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia meblowego

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie meblowe E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie meblowe pod łóżkiem Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie meblowe pod łóżkiem z wykorzystaniem taśmy LED o barwie niebieskiej. Podświetlenie łóżka w sposób krawędziowy, jest bardzo ciekawym sposobem na dekoracje do naszej sypialni. Oświetlenie łóżka od spodu, szczególnie zrobi wrażenie gdy zapada zmrok, tworząc fajną i przytulną dekorację świetlną. Podświetlone kontury łóżka pozwolą zauważyć go nawet podczas późnej nocy. Tego typu projekt nie jest drogim pomysłem, a z pewnością wartym rozważenia.

Więcej

Oświetlenie meblowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie meblowe LED jest świetnym sposobem na zastąpienie halogenów, czy świetlówek. Dzięki oświetleniu LED można wyróżnić wybrane przez siebie elementy w mieszkaniu. Oświetlenie mebli LED wprowadzana nastrojową atmosferę w salonie, sypialni, pokoju i innych pomieszczeniach. Oświetlenie meblowe spełnia zatem funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Na zaprezentowanych zdjęciach oświetlenie zostało zaaranżowane za pomocą zwisających światłowodów oraz gwieździstego nieba, tworząc razem piękny projekt.

Więcej

Oświetlenie meblowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie meblowe może służyć nie tylko do podświetlenia wybranego fragmentu, ale i także do jego dekoracji. Oświetlenie meblowe umożliwia nadanie stworzenie wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnego klimatu pomieszczeniu w którym się znajdzie. Oświetlenie meblowe LED zastosowane przez firmę E-Technologia ma zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i użytkowych. Oświetlenie meblowe można zastosować między innymi w pokoju, sypialni do podświetlenia krawędzi ściany, tak jak na załączonych zdjęciach.

Więcej

Znajdź w serwisie