Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie meblowe

Oświetlenie meblowe

Oświetlenie meblowe przede wszystkim powinno podkreślić wygląd danego pomieszczenia, wprowadzając do niego nieco światła. Tego typu oświetlenie coraz częściej używane jest w celach dekoracyjnych. Oświetlenie meblowe często wykorzystywane jest w kuchni, ale możemy je spotkać także w salonie, czy sypialni. To oświetlenie ma zadanie m.in. doświetlić blaty kuchenne, szafę, szafki, wnętrza szuflad, regały, półki, witryny, czy inne urządzenia oraz stworzyć klimatyczny nastrój w strefach do tego przeznaczonych. Oświetlenie meblowe LED każdy mebel potrafi zamienić w piękny i funkcjonalny element salonu, czy pokoju. To znakomity pomysł na zmianę wystroju mieszkania stosunkowo niewielkim kosztem.

Oświetlenie meblowe w salonie, kuchni, łazience, sypialni, pokoju dziecka

Jednym ze sposobów na podświetlenie sofy, łóżka, kanapy może być zamontowanie w pobliżu zestawu Pajęczyna. To światłowody świecące powierzchnią boczną, które dzięki technologii mikro-okienek mienią się nierównomiernymi przebłyskami światła na całej swojej długości oraz na końcach. Posiadając zestaw światłowodowy Pajęczyna mamy możliwość tworzenia kształtów, które utrzymają się bez konieczności przyklejania światłowodu do wybranej powierzchni. Efekt „pajęczyny” można zamontować np. za sofą, tworząc bardzo ciekawą aranżację i podświetlając delikatnym światłem ten mebel.

Zobacz zestaw Pajęczyna -> https://e-technologia.pl/zestaw-pajeczyna---nowosc-!.html


Oświetlenie meblowe liniowe

Bardzo popularnym sposobem na oświetlenie meblowe jest zastosowanie taśm LED. Niewielki pobór energii powoduje, że to rozwiązanie jest energooszczędne. Taśmy LED sprawdzą się w sypialni, salonie, kuchni, łazience, czy innym pomieszczeniu. Można je zamontować np. koło łóżka we wnęce, podkreślając krawędziowo taką wnękę oświetleniem liniowym. Taśmy LED można również zamontować w salonie w okolicach sofy na ścianie, podświetlając dodatkowo kolor naszej ściany i tworząc niezwykłą aranżację. Paski ledowe można również stosować na szklanych półkach, w celu ich niezwykłego podświetlenia, pod szafkami, aby je dodatkowo doświetlić, czy na krawędziach naszego łóżka, podkreślając jego kształty. Oświetlenie liniowe sprawdzi się także przy blatach kuchennych, dekorując w ten sposób kuchnię i pomagając jednocześnie w sprzątaniu, czy przygotowaniu posiłków.

Nasza firma posiada w swojej ofercie taśmy LED w odcinkach pięciometrowych. Paski możemy kupić w wersji białej ciepłej, białej zimnej lub RGB. Inne wersje kolorystyczne są dostępne na zamówienie. Często do taśm LED stosowane są również profile LED, które są bardzo praktyczne przy zastosowaniu w oświetleniu meblowym. Profile LED są dostępne w wersji podtynkowej i natynkowej, w wersji dwumetrowej.

Zobacz taśmę LED jednokolorową -> https://e-technologia.pl/tasma-LED.html

Zobacz taśmę LED RGB -> https://e-technologia.pl/Tasma-LED-RGB.html

Do taśm ledowych posiadamy także niezbędne zasilacze w wersjach: montażowych, desktopowych, czy wodoodpornych, czy sterowniki, ściemniacze. Służymy w tej kwestii fachową pomocą i dobieramy urządzenia, aby stworzyć pełny układ do oświetlenia LED.

Zobacz pełną ofertę oświetlenia LED -> https://e-technologia.pl/paski-led-tasmy-led-katalog

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie meblowe E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie meblowe pod łóżkiem Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie meblowe pod łóżkiem z wykorzystaniem taśmy LED o barwie niebieskiej. Podświetlenie łóżka w sposób krawędziowy, jest bardzo ciekawym sposobem na dekoracje do naszej sypialni. Oświetlenie łóżka od spodu, szczególnie zrobi wrażenie gdy zapada zmrok, tworząc fajną i przytulną dekorację świetlną. Podświetlone kontury łóżka pozwolą zauważyć go nawet podczas późnej nocy. Tego typu projekt nie jest drogim pomysłem, a z pewnością wartym rozważenia.

Więcej

Oświetlenie meblowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie meblowe LED jest świetnym sposobem na zastąpienie halogenów, czy świetlówek. Dzięki oświetleniu LED można wyróżnić wybrane przez siebie elementy w mieszkaniu. Oświetlenie mebli LED wprowadzana nastrojową atmosferę w salonie, sypialni, pokoju i innych pomieszczeniach. Oświetlenie meblowe spełnia zatem funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Na zaprezentowanych zdjęciach oświetlenie zostało zaaranżowane za pomocą zwisających światłowodów oraz gwieździstego nieba, tworząc razem piękny projekt.

Więcej

Oświetlenie meblowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie meblowe może służyć nie tylko do podświetlenia wybranego fragmentu, ale i także do jego dekoracji. Oświetlenie meblowe umożliwia nadanie stworzenie wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnego klimatu pomieszczeniu w którym się znajdzie. Oświetlenie meblowe LED zastosowane przez firmę E-Technologia ma zastosowanie zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i użytkowych. Oświetlenie meblowe można zastosować między innymi w pokoju, sypialni do podświetlenia krawędzi ściany, tak jak na załączonych zdjęciach.

Więcej

Znajdź w serwisie