Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie na wesele

Oświetlenie na wesele ma bardzo duże znaczenie, tak samo jak i elementy dekoracyjne. Nasze zestawy łączą ze sobą najlepsze oświetlenie z dekoracją. Sale weselne przede wszystkim muszą przyciągać efektami wizualnymi, zachęcać swoją atrakcyjnością, mieć w sobie efekt „wow”. Przybyli goście widząc niezwykłe dekoracje świetlne na długo zapamiętają salę i uroczystość. Dobre dekoracje świetlne to zdecydowanie podstawa do sukcesu w postaci klientów. Nie da się tego zrobić, bez zestawów i żyrandoli światłowodowych. Szczególnie polecamy Zestaw Mgławice i Żyrandol Światłowodowy Ośmiornica. To zdecydowanie najczęściej wybierane produkty, które wzbudziły już zachwyt u wielu gości.

W prezentowanej realizacji oświetlenia na wesele wykorzystano następujące zestawy firmy E-TECHNOLOGIA:

Kliknij tutaj: Zestaw Mgławice

Kliknij tutaj: Żyrandol Światłowodowy Ośmiornica

Jeżeli jesteś zainteresowany naszym produktem do oświetlenia do sali weselnej, skontaktuj się z nami, a my stworzymy dla Ciebie darmową propozycję oświetlenia.

Tel: 668 487 285

E-mail: [email protected]

Następny projekt oświetlenia na wesele

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie na wesele E-TECHNOLOGIA

Dekoracje światłem sali weselnej Projekty LED i światłowodowe

Dekoracje światłem sali weselnej mają niezwykle ważne znaczenie w aranżacji tego pomieszczenia. To dekoracyjne światło jest jednym z głównych elementów niezbędnych w wyposażaniu weselnej sali. Na dekoracje światłem do sali weselnej proponujemy sufit napinany wraz z gwieździstym niebem. To częsty i sprawdzony element do uzyskania pięknych efektów świetlnych. Pięknie gwiazdki na ciemnym niebie zdecydowanie sprzyjają wartościom wizualnym.

Więcej

Oświetlenie nowoczesne do sali konferencyjnej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie nowoczesne do sali konferencyjnej oparte o oświetlenie punktowe typu gwieździste niebo wraz z sufitem napinanym i oświetleniem ledowym. Nowoczesne oświetlenie powinno charakteryzować się czymś zaskakującym, niebanalnym i takie jest właśnie efekt widoczny na zaprezentowanej realizacji. Sala konferencyjna udekorowana światłem w ten sposób jest miejscem, które przyciąga i zdecydowanie sprzyja relaksowi. Piękne, gwiezdne niebo na ciemnym tyle, to dekoracyjne oświetlenie świetnie sprawdzające się zarówno we wnętrzach prywatnych jak i komercyjnych, takich jak np. sala konferencyjna.

Więcej

Efekty świetlne na wesele Projekty LED i światłowodowe

Efekty świetlne na wesele wykonane w bardzo ciekawym i nowoczesnym stylu. Na filarach w sali weselnej można dostrzec zwisające światłowodowy, które zakończone są specjalnymi kryształami do światłowodów. To bardzo elegancka dekoracja świetlna, świetnie wpasowująca się w klimat eleganckiej sali. Na sufitach widać z kolei charakterystyczne gwieździste niebo podświetlone taśmami ledowymi. Niebo na fragmencie sufitu nad częścią taneczną zdecydowanie ubarwia sale i nadaje jej zmysłowy klimat. Wszystkie zestawy światłowodowe opisywane na zdjęciu, są dostępne w firmie E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie w domu przyjęć Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie domu przyjęć w wersji bardzo dekoracyjnej. W tym przypadku sufit został niejako podzielony na pięć części. Na każdej z nich występuje zestaw gwieździstego nieba z opcją mrugania gwiazd. Światłowody są nieco wypuszczone z sufitu napinanego, tworząc imitację spadających gwiazd. To dekoracyjne oświetlenie ma za zadanie przede wszystkim tworzyć klimat i atmosferę. Gwieździste niebo w domu przyjęć jest coraz częstym standardem, który znakomicie sprawdza się w tego typu wnętrzach, sprzyjając zabawie.

Więcej

Żyrandole do sali weselnej Projekty LED i światłowodowe

Żyrandole do sali weselnej są częstym rozwiązaniem do udekorowania wnętrza. Zwykłe oświetlenie w sali weselnej nie jest już wystarczające do wzbudzenia zachwytu. Sprawdzonym rozwiązaniem jest żyrandol światłowodowy Ośmiornica wraz z sufitem napinanym z gwieździstym niebem. To rozwiązanie znacznie wyróżni sale na tle innych na długie lata. Całość projektu i efekty świecenia można zobaczyć na poniższych fotografiach.

Więcej

Lampy do sali weselnej Projekty LED i światłowodowe

Lampy do sali weselnej zapewniają nowoczesny wystrój tego wnętrza. Za pomocą lamp dekoracyjnych można nadać pomieszczeniu niezwykły charakter i klimat. Odpowiednio dobrana lampa do wnętrza, może stanowić wyjątkową dekorację. Dekorowanie światłem coraz bardziej wykorzystywane jest m.in. w salach weselnych, będąc podstawą do udanej zabawy i efektu wizualnego. Lampy do sali weselnej bez wątpienia mają spory wpływ na klimat panujący na sali weselnej. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów takich lamp.

Więcej

Oświetlenie sufitu na sali weselnej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitu na sali weselnej wraz z żyrandolami światłowodowymi firmy E-Technologia. Oświetlenie sufitowe w salach weselnych to najczęściej żyrandol światłowodowy wraz z sufitem napinanym. Takie oświetlenie gwarantuje najlepsze dekorowanie światłem wnętrza. Na prezentowanych zdjęciach wraz z sufitem napinanym są żyrandole światłowodowe. Tego typu żyrandole firma E-Technologia produkuje pod wymiar, na zamówienie. Żyrandole światłowodowe można przycinać, tworzyć ich kształt i długość według własnych potrzeb. Piękne żyrandole na zdjęciu zostały wykonane specjalnie na potrzeby klienta.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne sal weselnych Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne sal weselnych tworzone jest przez naszą firmą, idealnie nadaje się jako oświetlenie nastrojowe, dekoracyjne, iluminacyjne. Oświetlenie do sali weselnej jest tworzone do dekoracji wnętrz sal weselnych. Do podświetlenia dekoracyjnego sali weselnej często używa się żyrandoli światłowodowych, które prócz funkcji bardzo dekoracyjnych, są także bardzo estetyczne i wyróżniają się swoim kształtem. W swojej ofercie posiadamy wiele żyrandoli światłowodowych, które można wybierać według własnych upodobań.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne sal konferencyjnych Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne sal konferencyjnych zastosowane w suficie podwieszanym. Sala konferencyjna może być projektowana w różny sposób. Wnętrze sali widoczne na zdjęciach utrzymane jest w bardzo kolorystycznym tonie. Na sali konferencyjnej dominują różne kolory, a dekoracje świetlne w postaci pięknego, gwieździstego nieba widoczne są w części tanecznej, na parkiecie. Oświetlenie w sali konferencyjnej stworzone w taki sposób, bez wątpienia wzbudza zachwyt i podziw, będąc obiektem przeznaczonym do zabawy. Oświetlenie do sali konferencyjnej sprzedajemy w naszym salonie w Krakowie. W prezentowanym projekcie oświetlenia dekoracyjnego sal weselnych wykorzystano zestaw Mgławice firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie na salę konferencyjną Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie na salę konferencyjną powinno być funkcjonalne, eleganckie, ale i też dekoracyjne, odpowiednio dobrane do wnętrza. Oświetlenie w sali konferencyjnej powinno być zaprojektowane z myślą o spotkaniach biznesowych, szkoleniach, bankietach, czy konferencjach. Oświetlenie powinno zadbać o odpowiedni nastrój, który umili spotkanie i wprowadzi pozytywną atmosferę. Oświetlenie w sali konferencyjnej powinien wpłynąć na wygląd oraz estetykę tego wnętrza. Tego typu oświetlenie zapewni komfort i odpowiedni relaks uczestników konferencji.

Więcej

Oświetlenie na wesele sufity napinane Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie na wesele oraz sufity napinane do sal weselnych, są ciekawym sposobem na nowoczesne i eleganckie wnętrz. Sufity napinane w salach weselnych znakomicie się sprawdzają. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji i dekoracyjnemu wyglądowi, cieszą się dużym zainteresowaniem w salach weselnych, domach weselnych, czy lokalach weselnych. Oświetlenie weselne za pomocą sufitu napinanego to najczęściej stosowana dekoracja, sprawdzająca się w tych wnętrzach, służąca na długie lata.

Więcej

Oświetlenie weselne LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie weselne LED na eleganckiej sali weselnej. Oświetlenie weselne to ciekawy sposób na poprawę wystroju sali i stworzenie wyjątkowego klimatu, który podkreśla bardzo ważny charakter tej uroczystości. Oświetlenie na wesele trzeba tworzyć pod wymiar z wielką starannością. Tego typu oświetlenie wesela powinno robić wrażenie na gościach tak, aby to właśnie daną salę wybierali na miejsce swojej uroczystości. Popularnym i przede wszystkim sprawdzonym rozwiązaniem, które robi niepowtarzalne wrażenie jest gwieździste niebo wraz z żyrandolem światłowodowym.

Więcej

Oświetlenie domu weselnego Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie domu weselnego wykonane w bardzo dekoracyjnym stylu. Projekt oświetlenia domu weselnego utrzymany w nowoczesnym stylu, prezentujący odświeżony, wyjątkowy design. Oświetlenie w domu weselnym jest niezwykle istotne do dekoracji wnętrza. Aranżacje oświetlenia domu weselnego można znaleźć na naszej stronie internetowej. Oświetlenie dekoracyjne w domu weselnym tworzymy za pomocą oświetlenie światłowodowego.

Więcej

Lampy na wesele Projekty LED i światłowodowe

Lampy na wesele stworzone przez firmę E-Technologia w eleganckiej sali weselnej. Lampa weselna Kula zamontowana została na suficie napinanym czarnym. Tego typu lampa na sali weselnej ma niesamowite efekty świetlne, a także dzięki swojemu niecodziennemu kształtowi robi spore wrażenie. Lampa na wesele zaprezentowana na zdjęciach została stworzona i zaprojektowana przez firmę E-Technologia. Lampa do lokalu weselnego wraz z sufitem napinany tworzy efekty świetlne, które wyróżnią salę i odmienią jej design na bardzo nowoczesny.

Więcej

Oświetlenie sali weselnej - światłowodowe lampy Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie na wesele z użyciem lampy światłowodowych to coraz bardziej wchodzący trend w salach weselnych. Oświetlenie weselne musi idealnie współgrać z wnętrzem, a przede wszystkim robić wrażenie na przybyłych gościa. Lampy światłowodowe na wesele charakteryzują się ciekawym kształtem i dekoracyjną barwą świecenia. W swojej ofercie posiadamy wiele wzorów lamp, które sprawdzają się już w istniejących salach weselnych, będąc ich główną dekoracją. Oświetlenie na wesele i lampy światłowodowe to praktycznie nierozłączny duet na wyjątkowe dekoracje na sali weselnej.

Więcej

Oświetlenie na wesele - dekoracja światłem Projekty LED i światłowodowe

Dekoracja światłem w sali weselnej to częsty sposób do stworzenia atmosfery zabawy i dekorowania pomieszczenia. Oświetlenie sali weselnej za pomocą światła to pomysł na ciekawe iluminacje świetlne będące niezwykłą ozdobą tego wnętrza. Dekorowanie sali weselnej światłem dekoracyjnym można tworzyć na różne sposoby. Prezentujemy ciekawą aranżację sali weselnej, którą udekorowaliśmy żyrandolem Ośmiornicą, zestawem gwiezdnego nieba Galaktyka oraz świecącą podłogą z żywicy. Całość tego projektu wygląda naprawdę ciekawie i robi wrażenie. Dekoracje światłem z naszymi zestawami można tworzyć na różne sposoby, wedle naszej wyobraźni.

Więcej

Oświetlenie na salę bankietową Projekty LED i światłowodowe

Pomysły na aranżację i oświetlenie sali bankietowej zależą tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Salę bankietową można oświetlić chociażby za pomocą taśm ledowych, sufitów napinanych, żyrandoli światłowodowych. Aranżacja, wystrój i oświetlenie sali bankietowej ma bardzo duży wpływ na jej atrakcyjność i renomę. Coraz bardziej popularną dekoracją, która jest już z większości sal bankietowych jest sufit napinany wraz z żyrandolem dekoracyjnym. Oświetlenie sali bankietowej typowo dekoracyjne za sprawą pięknego żyrandola oraz do tego nowoczesny, lekki sufit w wybranym kolorze, to sprawdzony i piękny wystrój sali bankietowej.

Więcej

Sale weselne nowoczesne - projekt i realizacja cała Polska Projekty LED i światłowodowe

Nowoczesne sale weselne firma E-TECHNOLOGIA projektuje i realizuje w całej Polsce. Gwieździste niebo Mgławice na suficie lustrzanym to pomysł na lokal weselny z klasą i elegancją. Gwiezdne niebo w pięknej sali weselnej jest aranżacją lokalu weselnego wyróżniającą się swoimi dekoracjami. Gwieździste niebo z sufitem lustrzanym i lampą dekoracyjną to znakomita inspiracja oświetleniowa do podświetlenia dekoracyjnego wesel, konferencji, bankietów.

Więcej

Dekoracje świetlne sal, zajazdów, domów weselnych Projekty LED i światłowodowe

Dekoracje światłem to specjalność firmy E-Technologia. W naszej ofercie można znaleźć niespotykaną oprawę światłem, wyjątkowe pomysły na dekorację wnętrz weselnych oraz projekty, które pomogą stworzyć ślub marzeń. Prezentujemy żyrandol światowodowy Ośmiornica. Wytwarza on niespotykane i profesjonalne, dekoracyjne oświetlenie, zapewniając każdej sali niespotykaną dotąd, bajeczną scenerię.

Więcej

Inspiracje do dekoracji weselnych Projekty LED i światłowodowe

Inspiracje do dekoracji weselnych tworzymy za pomocą naszych zestawów i żyrandoli. Dekoracje sal światłem to świetny sposób na zupełną zmianę wystroju sal weselnych. Każde pomieszczenie dzięki świetlistym dekoracjom zyskuje nowy wymiar i styl. Prezentujemy żyrandol światłowodowy Kaskada to dobry sposób na zmysłowe podświetlenie sal do wesel, bankietów i innych uroczystości.

Więcej

Iluminacje świetlne na wesele Projekty LED i światłowodowe

Iluminacje świetlne na weselu są bardzo ważnym i skutecznym sposobem na upiększenie tego wydarzenia. Dekoracje świetlne są coraz częściej wykorzystywane na weselach, bankietach i innych uroczystościach okolicznościowych. Proponujemy żyrandol światłowodowy Kula. Lampa światłowodowa o kształcie kuli zwisająca z sufitu, z kryształowymi zakończeniami, doda elegancji wnętrzom.

Więcej

Oświetlenie na przyjęcie weselne Projekty LED i światłowodowe

Przyjęcie weselne to najważniejsza uroczystość w życiu. Nasze oświetlenie na przyjęcie weselne dzięki specjalnie zaprojektowanym zestawom oświetleniowym, zmieni wizerunek każdej sal, zajazdu, czy domu weselnego. Żyrandol Światłowodowy Kula, Zestaw Kryształowe Gwiazdy i sufit napinany z Gwiezdnym Niebem zapewniają niesamowite efekty wizualne dodając uroku każdym wnętrzom. Posiadamy unikalne dekoracje świetlne, które zaskakują swoim pięknem.

Więcej

Wystrój lokali weselnych Projekty LED i światłowodowe

Oferujemy profesjonalny wystrój sali weselnej za pomoca nastrojowego światła wydobywającego się z niesamowitych zestawów i żyrandoli. Proponujemy żyrandol światłowodowy Ośmiornica i Zestaw Mgławice. Zestaw Mgławice kształtuje wystrój lokalu za pomocą mrugania gwiazd i wyjątkowych rozbłysków. Żyrandol Ośmiornica wraz ze swoimi rozłożystymi mackami zapewnia elegancję i nowoczesny styl w każdym miejscu lokalu.

Więcej

Oświetlenie sali na ślub Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sali na ślub można zaprojektować w nowoczesny sposób za sprawą przedstawianego żyrandola światłowodowego Ośmiornica i zestawu Mgławice. Proponujemy oświetlenie ścian, stołów, parkietu i całego wnętrza w szczególny, niezwykle dekoracyjny sposób. Za sprawą żyrandola Ośmiornica możemy uzyskać dowolony kolor, który będzie dopasowany pod charakter organizowanej przez nas imprezy.

Więcej

Domy weselne - projekty oświetleniowe Projekty LED i światłowodowe

Projekty oświetleniowe w domach weselnych, salach bankietowych, balowych muszą być bardzo starannie wykonane. To one wnoszą do uroczystości takich jak ślub wspaniałą i niepowtarzalną atmosferę. Przedstawiany Zestaw Kryształowe Kule wnosi intymny oraz dyskretny nastrój do wnętrz w których odbywają się ceremonie ślubne, bankiety, urodziny lub inne, okolicznościowe uroczystości.

Więcej

Sale weselne - dekoracje na ślub Projekty LED i światłowodowe

Dekoracje światłem to najlepszy sposób na zainteresowanie, zaintrygowanie i zafascynowanie klientów. Nasze oświetlenia dekoracyjne potrafią zmienić wygląd sal weselnych nie do poznania. Proponujemy żyrandol światłowodowy Kula, Zestaw Kurtyna Światłowodowa, Zestaw Kryształowe Gwiazdy i Taśmy LED RGB. Nasze propozycje idealnie wpasowują się w charakter imprezy i wyjątkowo ozdabiają wnętrze.

Więcej

Oświetlenie do zajazdu weselnego Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie zajazdu weselnego i innych lokali stworzonych pod uroczystości, powinno być wyszukane, a efekt powinien pozytywne zaskakiwać i mocno zachwycać. Podświetlenie dekoracyjne sprawi, że zabawa weselna będzie niczym z bajki. Prezentujemy żyrandole światłowodowe Spirala i Ośmiornica oraz zestaw Mgławice. Każdy projekt tworzymy indywidualnie i stosujemy unikalne rozwiązanie, dostosowane pod każdego klienta.

Więcej

Lokale weselne - podświetlenie do dekoracji Projekty LED i światłowodowe

Podświetlenie do dekoracji lokali weselnych może zostać wykonane w różny sposób. Podświetlenie dekoracji powinno odpowiednio je oświetlać i sprawić, aby nadawały uroczysty charakter wnętrza, w której odbywa się zabawa weselna. Prezentujemy sufit napinany z gwiezdnym niebem i zestaw Mgławice, czyli bardzo popularne rozwiązanie dekorowanie sal weselnych. Realizacja tych dekoracji świetlnych to wyjątkowy projekt pomieszczeń do wesela.

Więcej

Oświetlenie przyjęć weselnych Projekty LED i światłowodowe

Jak wyróżnić salę weselną i sprawić, aby goście pukali do nas drzwiami i oknami? Trzeba postawić na dekoracje weselne. Dekoracje świetlne to bardzo nowoczesne sposoby na upiększenie wnętrz do uroczystości weselnych. Jeżeli chcemy wyróżnić swój lokal weselny na tle innych, to polecamy do tego bardzo popularny i funkcjonalny zestaw Mgławice wraz z żyrandolem Ośmiornica. To rozwiązanie, z którego najczęściej korzystają klienci. Montaż dekoracji jest dostępny w suficie gips-kartonowym.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne na wesele Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne na wesele najlepiej zaprojektować pamiętając o żyrandolach światłowodowych. Aranżacje świetlne lokali weselnych tworzymy z najdokładniejszą starannością i pomysłowością. Jako kolejny przykład oświetlenia dekoracyjnego przedstawiamy żyrandol światłowodowy Kula i zestaw Planetarium. Żyrandol Kula jest projektowany indywidualnie i ma zakończenia kryształkowe, natomiast zestaw Planetarium to zestaw profesjonalny, tworzący realny efekt nieba. To znakomita inspiracja świetlna na wesele montowana w płytach gips-kartonowych.

Więcej

Oprawa sal weselnych Projekty LED i światłowodowe

Oprawa sal weselnych powinna być zaplanowana z wielką starannością i rozmachem. Nie może w niej zabraknąć żyrandoli światłowodowych. Żyrandole dekoracyjne swoim kształem i pięknym światłem przykuwają uwagę i malują salę weselną. Jako przykład idealnego oświetlenia dekoracyjnego prezentujemy żyrandol światłowodowy Diament. Lampa ma kształt diamentu i jest bardzo eleganckim oraz pomysłowym sposobem dekorowanie sal, zajazdów weselnych.

Więcej

Nastrojowe oświetlenie weselne Projekty LED i światłowodowe

Nastrojowe oświetlenie weselne znakomicie podkreśli charakter zabawy weselnej i wytworzy wyjątkowy charakter. Warto zamontować oświetlenie, które będzie spełniało funkcję dekoracyjną w nowoczesnym designie. Polecamy Zestaw Planetarium i sufit z gwiezdnym niebem. Gwieździste niebo utworzone na suficie wykreuje projekt wyjątkowy projekt wnętrza.

Więcej

Oświetlenie sal weselnych Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sal weselnych to kluczowa sprawa w aranżacji tego wnętrza. Sposbów i pomysłów na to, jak to zrobić, można mieć dużo. My mamy jednak sprawdzone i wypróbowane sposoby. Polecamy żyrandol światłowodowy Ośmiornica, sufit napinany z gwiezdnym niebem i zestaw Galaktyka. Każda z tej dekoracji świetlnej była montowana wielokrotnie w salach, zajazdach, czy domach weselnych, tworząc wręcz "filmowy" efekt.

Więcej

Dekoracje światłem na wesele Projekty LED i światłowodowe

Dekoracje w sali weselnej mają niebagatelne znaczenie dla postrzegania sali przez gości. Dobrze udekorowana sala, będzie przyciągała swoim wnętrzem i charakterem. Zestaw Mgławice i sufit napinany z gwiezdnym niebem stanowią doskonałą inspirację do upiększania swoich sal.

Więcej

Dekoracje weselne Projekty LED i światłowodowe

W swojej ekspozycji mamy wiele innych, równie pięknych żyrandoli światłowodowych, sufitów i zestawów światłowodowych do sal weselnych, tanecznych, bankietowych, czy konferencyjnych.

Więcej

Znajdź w serwisie