Szukasz inspiracji?

Inspiracje Świetlne

Łaźnia parowa projekt Inspiracje świetlne

Projekt łaźni parowej wymaga sporego poświęcenia czasu i zaplanowania dokładnie każdego szczegółu. Łaźnia parowa to miejsce, które przede wszystkim kojarzy się z relaksem, odpoczynkiem, dlatego umiejscowienie w niej odpowiednich dekoracji, znacznie podniesie jej rangę i wygląd. Rozwiązaniem topowym jest specjalny zestaw gwieździstego nieba przystosowany do łaźni parowej. Taki zestaw tworzy imitację gwiazd w różnych kolorach.

Więcej

Sufit podwieszany w przedpokoju Inspiracje świetlne

Sufit podwieszany w przedpokoju zaaranżowany w stylu eleganckim i nowoczesnym. Oświetlenie w przedpokoju podświetlone specjalnym sufitem napinanym z nadrukiem wysokiej jakości. Sufit doświetla przedpokój oraz tworzy niezwykły klimat, aranżację. Sufit podwieszany w przedpokoju jest nowoczesnym pomysłem, który wchodzi coraz bardziej w design nowoczesnych wnętrz. Sufit świecący ze zdjęciem w przedpokoju jest tworzony pod dany wymiar, indywidualnie pod potrzeby klienta.

Więcej

Aranżacja łazienki na poddaszu Inspiracje świetlne

Aranżacja łazienki na poddaszu dokładnego doboru oświetlenia, który ma niebagatelny wpływ na wygląd, nastrój, czy postrzeganie łazienki. Na suficie łazienki można stworzyć przeróżne efekty, które zdecydowanie wzbogacą wnętrze łazienki. Wspaniałą inspiracją do łazienki może być zestaw imitujący spadające gwiazdy na suficie. To niecodzienna dekoracja, która znakomicie sprawdzi się w tym wnętrzu, będąc charakterystycznym elementem dekoracyjnym. Aranżacja małej łazienki na poddaszu z oświetleniem światłowodowym zmieni jej charakter.

Więcej

Aranżacja salonu w bloku Inspiracje świetlne

Aranżacja salonu w bloku stworzona z gwiezdnym niebem na suficie. Dekoracje do salonu w bloku powinny współgrać z dodatkami i innymi elementami wystroju. W nowoczesnym salonie coraz częściej możemy spotkać oświetlenie, które stwarza pozytywny klimat. Kolor, efekty i całe oświetlenie sufitu w salonie znacząco wpływa na wizualny odbiór wnętrza. Nie należy zatem zapominać o stworzeniu czegoś wyjątkowego, niecodziennego. Aranżacja salonu stworzona z niezwykłym, gwieździstym niebem spełni oczekiwania i odmieni styl salonu.

Więcej

Podwieszany sufit w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Podwieszany sufit w sypialni stwarza bardzo duże możliwości aranżacyjne i sprawdza się idealnie we wnętrzu sypialni. Sufit podwieszany w sypialni umożliwia stworzenie konstrukcji o dowolnie wybranym kształcie, dzięki czemu możemy uzyskać wymarzony efekt. Sufit podwieszany w sypialni poprawi także proporcję we wnętrzu, a jego konstrukcja możliwi optyczne zmniejszenie, bądź też zwiększenie pomieszczenia, w zależności od rodzaju sufitu. Sufit może także tworzyć efekt pięknego nieba, tak jak na zamieszczonych zdjęciach.

Więcej

Oświetlenie sufitowe punktowe E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

Oświetlenie sufitowe punktowe charakteryzuje się świetnymi punkcikami na suficie. Tego typu oświetlenie może być przeróżne, jednak najbardziej dekoracyjne, designerski projekt oświetlenia sufitowego uzyskamy dzięki gwieździstemu niebu firmy E-Technologia. Do oświetlenia sufitowego punktowego posiadamy różne zestawy rozgwieżdżonego nieba o różnych średnicach, rozbłyskach, ilościach. W przedstawionej realizacji kuchni z jadalnią na zdjęciach gwieździste niebo tworzy zestaw Kryształowy Pył.

Więcej

Oświetlenie ściany, podświetlenie, ozdoby, dekoracje do solarium - zestaw Ściana Świecąca E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

Oświetlenie ściany, podłogi i innych miejsc w solarium powinno relaksować i akcentować zalety tego wnętrza. Niesamowite rzeźby świetlne na ścianach, świecące różnymi kolorami, można uzyskać dzięki zestawowi Ściana Świecą. Wzory świetlne na ścianie podświetlające solarium będą główną dekoracją, przykuwającą uwagę.

Więcej

Sufit napinany lustrzany do sali weselnej - żyrandol światłowodowy Ośmiornica na salę weselną E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

Sufit napinany lustrzany do sali weselnej jest świetnym sposobem na wyróżnienie tego wnętrza. To bez wątpienia sprawdzone i popularne rozwiązane.

Więcej

Oświetlenie do sal weselnych w Polsce - żyrandole Ośmiornica do lokali weselnych E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

Oświetlenie do sal weselnych może być tworzone na różne sposoby. Szczególnie efektownie wygląda jednak żyrandol światłowodowy Ośmiornica wraz z sufitem napinanym z gwiezdnym niebem Galaktyka. Połączenie tych dekoracji do sali weselnych da najlepszy efekt świetlny.

Więcej

Oświetlenie sypialni - projekt przytulnej sypialni na poddaszu - zestaw Konstelacje Świetlne E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

Oświetlenie sypialni gwieździste niebo w eleganckiej i gustownej sypialni jest dekoracją idealnie wpasującą się we wnętrze. Sypialnia to pomieszczenie, gdzie się relaksujemy, wyciszamy, to bardzo intymne miejsce, dlatego trzeba też zadbać o niezwykłą atmosferę, którą zapewnia oświetlenie dekoracyjne gwieździste niebo, ukazujące swoje niezwykłe walory w rozproszonym świetlnie. Na przedstawionej realizacji zastosowano zestaw 150 pkt. Konstelacje Świetlne

Więcej

Oświetlenie poddasza - Żyrandol światłowodowy Spirala - projekt - E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

W przedstawionej realizacji projektu poddasza zastosowano oświetlenie sufitowe Gwieździste Niebo, Żyrandol Światłowodowy Spirala oraz sufity malowane. Dzięki połączeniu kilku zestawów oświetlenia, wnętrze otrzymało niesamowity efekt gwiezdnej galaktyki.

Więcej

Sypialnia zestaw Galaktyka - montaż w nowoczesnej sypialni - E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

Zestaw Galaktyka Gwiezdne Niebo - montaż w sypialni. Efekt świecących gwiazdek nad łóżkiem robi olbrzymie wrażenie.

Więcej

Znajdź w serwisie