Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie kuchni

Oświetlenie kuchni

Oświetlenie w kuchni to bardzo ważny element wyposażenia, zarówno przestronnej, jak i bardziej kameralnej kuchni. Odpowiednie oświetlenie w kuchni sprawia, że praca w niej staje się dużo łatwiejsza, a przebywanie znacznie przyjemniejsze. Dobre oświetlenie do kuchni dodatkowo znacznie wpływa na jej odbiór, a także efekt całkowity całego naszego wnętrza. Obecnie kuchnia nie jest już tylko marginalnym pomieszczeniem, a wręcz sercem naszego mieszkania, domu, w którym spożywamy posiłki i często koncentruje ona życie rodzinne. Projektując oświetlenie do kuchni, musimy się zastanowić, jaką będzie spełniać funkcję. W kuchni, jak w każdym innym pomieszczeniu niezbędne jest oświetlenie ogólne, przy którym dobrze będzie się sprzątać i gotować, ale ważne jest także oświetlenie, które wprowadzi nieco dekoracji świetlnych do tego pomieszczenia i wprowadzi nowy, ciekawszy styl do naszej kuchni.

Oświetlenie kuchni LED

Jednym ze standardowych wyborów, które bardzo dobrze sprawdzają się w kuchni są taśmy i profile LED. Dzięki nim zużycie energii oświetleniowej znacząco spada. Taśmy LED zamontowane w profilach mogą oświetlić blat, ścianę, meble, czy jakąkolwiek inną rzecz w kuchni, nadając jej ciekawej aranżacji. W naszej firmie posiadamy taśmy LED o barwie białej ciepłej, białej zimnej i RGB w odcinkach pięciometrowych, wraz z listwami LED, zasilaczami, sterownikami. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Zobacz taśmy i sterowniki LED -> https://e-technologia.pl/paski-led-tasmy-led-katalog

Zobacz listwy LED -> https://e-technologia.pl/listwa-led.html

Oświetlenie sufitu w kuchni

Bardzo nowoczesny wygląd nada w kuchni sufit napinany podświetlany. Taki sufit może być zamontowany we wnęce zrobionej z płyt GK, sprawiając wrażenie, jakby te dwa sufity się ze sobą łączyły. Możemy także postawić na sufit napinany podświetlany, który będzie pełnił rolę oświetlenia głównego. To bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na dekorację i jednocześnie oświetlenie, które przyda się w codziennym funkcjonowaniu w tym pomieszczeniu. Sufit może wówczas świecić wybraną barwą i mieć także możliwość sterowania za pomocą pilota.

Zobacz sufit napinany podświetlany -> https://e-technologia.pl/sufity-podswietlane-oswietlenie-rgb.html

Oświetlenie punktowe do kuchni

Prócz sufitu napinanego podświetlanego, ciekawym wyborem jest również sufit napinany wraz z gwieździstym niebem. Wówczas do sufitu montujemy zestaw światłowodowy z wybranym oświetleniem. Mamy do wyboru różne zestawy, z różnymi wersjami kolorystycznymi, a mianowicie: kolor biały, biało-niebieski lub RGB (zmiennokolorowy). Tego typu oświetlenie ma za zadanie udekorować światłem kuchnie, dlatego wraz z nim należy również zaplanować oświetlenie główne.

Zobacz sufit napinany z gwieździstym niebem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane.html

Lampa nad stołem w kuchni

Obecnie coraz częstszym zjawiskiem jest przesuwanie oświetlenia bezpośrednio nad stół. Możemy zastosować tam wówczas źródła światła o mniejszej mocy. Zdecydowanie to ułatwi optyczne wydzielenie części przeznaczonej do jedzenia w kuchni, nada jej wyjątkowy, intymny charakter, a także wyeksponuje potrawy i zastawę stołu. Należy pamiętać, że lampa do kuchni powinna uwidocznić atmosferę bliskości i nie oślepiać. Do tego rozwiązania proponujemy żyrandol światłowodowy Orbita. Jest on naszym autorskim pomysłem. Składa się on ze zwisających światłowodów PMMA, które są zakończone kryształami. Daje to niezwykle nowoczesny kształt lampy. Taki żyrandol zdecydowanie nadaje się do dekoracji kuchni. Wydobywające się z niego światło, ma charakter dekoracyjny. Żyrandol może świecić w wybranym przez nas kolorze, i można go sterować za pomocą pilota, komputera, czy wyłącznika na ścianie. Tego typu lampę dekoracyjną wykonujemy o dowolnym rozmiarze i dowolnej długości zwisu światłowodów. W przypadku jej określenia, nasz dział handlowy darmowo zrobi wycenę takiej lampy. 

Zobacz żyrandol światłowodowy Orbita -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-orbita.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected] 

Galeria

Video

Pliki do pobrania


wróć

Oświetlenie kuchni E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie kuchni w domu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie kuchni w domu w wersji sufitu napinanego z gwieździstym niebem. Kuchnia została udekorowana w specjalny sufit o lekkiej konstrukcji z zestawem gwieździstego nieba pod wymiar. Podświetlenie kuchni wykonane z użyciem oświetlenia światłowodowego, to coraz popularniejszy wybór, wpisujący się w trend nowoczesnego designu wnętrz. Do kuchni można wybrać wiele rodzajów sufitu napinanego i zestawów gwieździstego nieba, które są dostępne na naszej stronie.

Więcej

Oświetlenie kuchni inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie kuchni inspiracje stworzone przez zestaw światłowodowy i sufit napinany firmy E-Technologia. Oświetlenie zamontowanie w kuchni na suficie napinanym, tworzy piękny efekt galaktyki. Dekoracje do kuchni stworzone z oświetleniem firmy E-Technologia, sprawdzają się w nowoczesnych kuchniach, tworząc niezwykłą aranżację.

Więcej

Oświetlenie kuchni sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Przy planowaniu oświetlenia kuchni sufitowego, trzeba wziąć pod uwagę jej funkcjonalność, bezpieczeństwo, czy elementy dekoracyjne. Te wszystkie cechy spełnia sufit napinany podświetlany. Oświetlenie w kuchni sufitowe w tym przypadku jest nie tylko niecodzienne i pomysłowe ale i bardzo praktyczne. Oświetlenie kuchenne sufitowe w takie formie może pełnić funkcję zarówno dekoracyjną i jak i oświetlenia głównego. Podświetlenie kuchni za pomocą sufitu napinanego to coraz częściej wchodzący trend do nowoczesnych kuchni. W prezentowanym projekcie oświetlenia kuchni sufitowego wykorzystano sufit napinany podświetlany firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie kuchni projekt Projekty LED i światłowodowe

Projekt oświetlenia kuchni warto stworzyć w oparciu o niezwykłe oświetlenie dekoracyjne firmy E-Technologia. Nowoczesne projekty kuchni charakteryzują się funkcjonalnością, wyjątkowością i współgrają z resztą otoczenia kuchni. Projekty oświetlenia w kuchni można tworzyć za pomocą taśm LED, sufitów napinanych, czy oświetlenie światłowodowego. W tej realizacji polecamy zestaw gwiezdnego nieba, który idealnie wpasowuje się w bardzo nowoczesny, interesujący projekt pięknej kuchni. Błyszczące gwiazdy na siebie, które mogą służyć jako dekoracyjne lampy do kuchni, udekorują każdą kuchnię tworząc niezwykłe projekty.

Więcej

Oświetlenie kuchni aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Aranżacja oświetlenia kuchni ma duże znaczenie dla jej wnętrza, dekoracji, funkcjonalności. Pomysły i aranżacje na specjalne oświetlenie w kuchni można zobaczyć na naszej stronie internetowej. Oświetlenie kuchni aranżacje, inspiracje i projekty na oświetlenie kuchni sufitowe tworzymy za pomocą naszych zestawów oświetleniowych. Oświetlenie kuchni stanowi bardzo ważną część aranżacji wnętrza ze względu na specyfikę tego miejsca. To tam też zapraszamy gości i spędzamy wiele czasu. Jeśli chcemy stworzyć oryginalny styl, design i coś specjalnego, warto zainspirować się produktami firmy E-TECHNOLOGIA.

Więcej

Oświetlenie kuchni E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie kuchni może pełnić rolę także oświetlenia dekoracyjnego. Aranżacja kuchni z uwzględnieniem specjalnego oświetlenia LED lub światłowodowego, będzie najpiękniejsza jaką sobie możemy wymarzyć. Oświetlenie LED kuchni jest pomysłem na bardzo dekoracyjne wnętrze.

Więcej

Oświetlenie kuchni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie kuchni warto zaplanować indywidualnie tak, aby dekoracje były dla nas jak najlepsze. Oświetlenie kuchni LED nie tylko udekoruje, ale też podświetli kuchnię. To coraz częstszy trend projektowania kuchni. Inspiracje kuchni, aranżacje kuchni i wiele projektów można znaleźć na stronie e-technologia.pl

Więcej

Oświetlenie nowoczesnej kuchni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie nowoczesnej kuchni - jak to wykonać? Zapewne nie raz zastanawialiśmy się nad tym pytaniem. Najlepiej by przecież było, jakby oświetlenie za jednym zamachem połączyć z dekoracją, to już w ogóle byłoby idealnie. Piękna kuchnia to nie tylko meble, ściany i sufit, ale i właśnie dekoracje. Oświetlenie w kuchni o charakterze dekoracyjnym trzeba dobrze przemyśleć. Rozwiązania są różne, my proponujemy bardzo ciekawy zestaw gwieździstego nieba na suficie w kuchni połączonej z jadalnią.

Więcej

Oświetlenie kuchni sufit napinany Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie kuchni coraz częściej stosuje się także za pomocą sufitu napinanego. Sufity napinane w kuchni i innych pomieszczeniach może podświetlać od dołu lub od góry. Podświetlenie kuchni sufitem napinanym od góry można stosować między innymi za pomocą taśm LED. Odpowiednio rozmieszczone taśmy LED wraz z sufitem napinanym transparentnym w kuchni tworzą ciekawy projekt dekoracyjne, ale i także doświetlający kuchnię. Oświetlenie kuchni wykonane poprzez założenie sufitu napinanego i taśm LED, to projekt inny od standardowego. To ciekawa opcja oświetleniowa i zarazem dekoracyjna do poprawienia wnętrza kuchni.

Więcej

Oświetlenie kuchni LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie kuchni LED to kwestia nie tylko funkcjonalności, ale także efektownej aranżacji wnętrza. Oświetlenie do kuchni LED prezentowane przez naszą firmę podświetla blat kuchenny i jego otoczenie. Oświetlić kuchnię można chociażby za pomocą listwy aluminiowej oraz taśmy LED. Oświetlenie LED w kuchni zaaranżowane w taki sposób, będzie nie tylko dekoracyjne, ale i funkcjonalne, bo da dodatkowe światło do tego pomieszczenia. Oświetlenie LED w kuchni jest elementem wystroju coraz częściej używanym i tworzącym fajny charakter tego pomieszczenia. Za pomocą oświetlenia LED można stworzyć ciekawy i fajny klimat w kuchni.

Więcej

Oświetlenie do nowoczesnej kuchni - sufit napinany z żyrandolem Orbita E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do kuchni można zaplanować na wiele sposób. Dekoracje świetlne w pięknej i funkcjonalnej kuchni powinny być pomysłowe i stwarzać przyjemne odczucia. Na prezentowanych zdjęciach przedstawiamy sufit napinany podświetlany, który doświetla nowoczesną kuchnię, żyrandol Orbita z bardzo ciekawym wzorem i taśmy LED. Aranżacja kuchni stworzona z takim rozmachem będzie na długo cieszyć oko i wzbudzać zachwyt.

Więcej

Znajdź w serwisie