Żyrandole Światłowodowe

Żyrandol Światłowodowy SPIRALA

Żyrandol Światłowodowy Spirala to nowoczesny, elegancki i bardzo atrakcyjny efekt świetlny oświetlenia dekoracyjnego dla mieszkania. Wydobywające się światło z Żyrandola Światłowodowego Spirala za sprawą technologii mikro-okienek, tworzy niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat – efekt świetlny.

Zmieniające się kolory błyskające iskierkami na całej długości Żyrandola Światłowodowego Spirala to absolutny hit w oświetleniu dekoracyjnym. Technologia mikro-okienek to opatentowana technologia, którą posiada tylko nasza firma.

Kształt Żyrandola Światłowodowego Spirala na każdym suficie wygląda efektownie, wzbudzając powszechny zachwyt. Kryształki szklane na zakończeniu każdego światłowodu wzmagają efekt elegancji i dodają uroku.

Żyrandol Światłowodowy Spirala to typ oświetlenie dekoracyjnego wybór na udekorowanie wnętrza. Żyrandol Światłowodowy Spirala idealnie komponuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. 

Żyrandol Światłowodowy Spirala dzięki swojemu niecodziennemu kształtowi, jest dekoracją do bardzo kreatywnych wnętrz, które są eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne. Żyrandol Światłowodowy Spirala tworzony na zamówienie z różnymi opcjami świecenia. Żyrandol Światłowodowy Spirala produkowany jest o dowolnej długości zwisu określonej przez zamawiającego.

Jeżeli jesteś zainteresowany żyrandolem światłowodowym Spirala, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Galeria

Opis

Żyrandol światłowodowy SPIRALA robiony jest na indywidualne zamówienie.

  • Żyrandol światłowodowy SPIRALA składa się z profesjonalnego generatora światła do wyboru LED, Metal-Halogen kontakt dobór dział techniczny
  • Żyrandol światłowodowy SPIRALA może świecić w jednym dowolnym kolorze, może zmieniać kolory , zmiana kolorów może być realizowana poprzez pilot, komputer, DMX, DALI, KNX (szczegóły do ustalenia z działem technicznym)
  • Warkocza przewodów światłowodowych PMMA świecących bokiem z mikro-okienkami w płaszczu ochronnym na bazie komponentów polimerowych (bez PVC) bez ftalanów.
  • Żyrandol światłowodowy SPIRALA składa się z wysokiej jakości szklanych kryształków do zawieszenia na końcu światłowodu.
  • Żyrandol światłowodowy SPIRALA składa się z rurek dekoracyjnych montowanych na każdym światłowodzie.
  • Żyrandol światłowodowy SPIRALA składa się z stelaża mocującego oraz metalowej podstawy (średnica podstawwy fi: 50,64,76,100cm z tulejkami pozwalającymi zamontować i wyregulować wysokość świecenia światłowodów).

Montaż generatora

  • wybierając lokalizację umieszczenia generatora należy pamiętać, aby wybrać miejsce gdzie nie ma wibracji, bezpośredniego nasłonecznienia, wilgoci, kurzu, ciepła, niskiej temperatury
  • miejsce montażu generatora decyduje o długości potrzebnych światłowodów
  • generator wymaga: wolnej przestrzeni, aby zapewnić chłodzenie i dostępu celem wymiany źródła światła
  • długość światłowodów od środka podstawy do generatora to 30 cm inną długość należy ustalić z działem technicznym

Sposób montażu i zdjęcia produktów

Żyrandol światłowodowy SPIRALA można zamówić indywidualnie.

Dane techniczne

Napięcie zasilania 230V AC 50/60Hz
Moc generatora do uzgodnienia z działem technicznym
Źródło światła do wyboru: LED, metal-halogen
Temperatura pracy światłowodów -30°C +80°C
Maksymalna odległość generatora od podstawy standardowa odległość to 30-50cm lub dłuższa na specjalne zamówienie
Wysokość rzeźby od podstawy maksymalna długość żyrandola światłowodowego wykonanie specjalne to 10 metrów
Średnica podstawy średnica żyrandola światłowodowego fi 50cm, 64cm, 76cm, 100cm lub kwadrat o boku 40cm,50cm,60cm lub inne wymiary na zapytanie

Zastosowanie

Oświetlenie dekoracyjne 

Numer zamówieniowy

Żyrandol Światłowodowy Spirala długość zwisu 100cm
Żyrandol Światłowodowy Spirala długość zwisu 200cm
Żyrandol Światłowodowy Spirala długość zwisu 300cm
Żyrandol Światłowodowy Spirala długość zwisu 400cm
Żyrandol Światłowodowy Spirala długość zwisu 500cm
Żyrandol Światłowodowy Spirala długość zwisu 600cm
Żyrandol Światłowodowy Spirala podaj potrzebną długość

Video


wróć

Znajdź w serwisie