Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie podłogowe

Oświetlenie podłogowe

Podłoga jest świetną powierzchnią do tego, aby móc nieco poeksperymentować z oświetleniem. Umieszczenie światła na tej powierzchni nie jest takie oczywiste, tym bardziej warto zastosować coś, co pozwoli uzyskać ciekawy i oryginalny efekt. Odpowiednio dobrany i zaprojektowany system oświetlenia do podłogi, który będzie oparty o technologię światłowodową, pozwoli niemal w nieograniczony sposób wykreować wnętrze mieszkań, czy domów. Tego typu oświetlenie zbuduje niepowtarzalną atmosferę, a delikatna dawka światła spowoduje, że nasze wnętrze będzie przytulne oraz efektowne. Oświetlenie podłogowe to wbrew pozorom istotny element wyposażenia. Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe oparte głównie o technologię światłowodową jakie oferujemy, sprawdzą się w salonie, sypialni, łazience, jadalni, holu, przedpokoju, klatce schodowej, gabinecie, czy innych pomieszczeniach. Oświetlenie w podłodze oferowany przez naszą firmę gwarantuje znakomity efekt dekoracyjny, a co za tym idzie niebanalne oświetlenie wnętrza i jego piękną aranżację. Oferowane przez nas oświetlenie pełni rolę dodatkowe oświetlenia. 

Oświetlenie podłogowe w płytkach, kamieniu, fudze, posadzce, czy deskach kompozytowych

Pierwszym naszym pomysłem na oświetlenie podłogowe, jest stworzenie efektu gwieździstego nieba w podłodze. Za pomocą świecących punkcików możemy stworzyć drogę świetlną lub po prostu udekorować część lub całą podłogę. Warto zaznaczyć, że nasze oświetlenie można montować w płytkach, kamieniu, fudze, posadzce, flizach, czy deskach kompozytowych ze względu na to, że wszystkie światłowody posiadają specjalne płaszcze ochronne, które umożliwiają montaż w kleju. Ilość punktów świetlnych, długość światłowodów, opcje świecenia, czy sposób ułożenia światłowodów zależy od nas samych.

Zestaw światłowodowy Fugi, który nada się właśnie do stworzenia rozgwieżdżonej podłogi jest produkowany pod indywidualne zamówienie. Prześlij nam długość i ilość potrzebnych światłowodów oraz opcje świecenia, a my wykonamy dla Ciebie darmową wycenę.

Zobacz zestaw Fugi -> https://e-technologia.pl/zestaw-fugi.html


Podświetlenie podłogi w mieszkaniu, domu

Innym sposobem na oświetlenie podłogowe, może być światłowodów świecących bokiem np. w żywicy. Tego typu światłowodowy świecą swoją całą powierzchnią i możemy je układać według własnej fantazji. Mogą one nam wytyczyć świetlistą drogę, bądź stworzyć coś na kształt np. rafy koralowej. W ten sposób możemy stworzyć coś w rodzaju podłogi świecącej, gdzie możemy wybrać opcje podświetlenia takiej podłogi. Oświetlenie podłogowe można zatem kreować na wiele różnych sposobów z wykorzystaniem własnych pomysłów. W sprawach montażu, średnicy światłowodów, doboru światłowodów lub innych technicznych pytaniach, należy skontaktować się z naszym działem technicznym. 

Zobacz światłowody świecące powierzchnią boczną -> https://e-technologia.pl/swiatlowody-e-technologia.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected] 

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie podłogowe E-TECHNOLOGIA

Znajdź w serwisie