Sufity napinane z oświetleniem LED

Sufit napinany z nadrukiem - zdjęciem

Sufity napinane z nadrukiem - zdjęciem podświetlane są taśmami LED. Sufity napinane to elastyczny materiał transparentny PVC, który rozpina się na profilach podczas nagrzewania pomieszczenia. Bogata kolekcja materiałów i profili montażowych pozwala na realizację dowolnych kształtów. Materiał sufitu napinanego jest transparentny, co pozwala go podświetlić taśmami LED, tak by jego powierzchnia świeciła  światłem. Sufit napinany można wykonać z dowolnym zdjęciem, logo firmy, emblematem lub grafiką. Zdjęcie możesz dostarczyć własne, wybrać z galerii lub kupić w banku zdjęć. Sufity napinane z odpowiednio dobranym oświetleniem mogą pełnić funkcję oświetlenia głównego w pomieszczeniu. Sufity napinane z nadrukiem to nowoczesna forma sufitów, pozwalająca tworzyć wymarzony efekt.

Sufity napinane z nadrukiem - zdjęciem dają nam możliwość naniesienia fotografii i podświetlenia jej taśmami LED. Wystarczy dobrej jakości zdjęcie dobrane do wielkości sufitu i efekt zaskoczy wszystkich.

Zalety oferowanych przez nas sufitów napinanych z nadrukiem:

  • Sufit napinany z nadrukiem to szybki i czysty montaż.
  • Na sufit napinany z nadrukiem udzielana jest przez producenta Gwarancja 
  • Sufit napinany z nadrukiem zapewnia idealnie równą powierzchnię bez pęknięć i rys.
  • Sufit napinany z nadrukiem nie wymaga okresowego malowania jak tradycyjny sufit podwieszany z płyt gipsowo-kartonowych.
  • Sufit napinany z nadrukiem jest odporny na wilgoć, wstrząsy, antystatyczny.
  • Sufit napinany z nadrukiem jest nieprzemakalny (zapobiega zalaniu mieszkania przez sąsiada).
  • Sufit napinany z nadrukiem umożliwia dostęp do instalacji klimatyzacji, elektrycznej , p.pożarowej i konserwacji tych urządzeń
  • Sufit napinany z nadrukiem jest bardzo lekki (nie obciąża sufitu).
  • Sufit napinany z nadrukiem podświetli dowolne zdjęcie, grafikę.

Polecamy wybranie grafiki, zdjęcia z banku zdjęć:

https://pl.fotolia.com/

http://www.shutterstock.com/s/shooter/search.html

Posiadamy ekspozycję z pełnym oświetleniem w naszym salonie firmowym.

Dzięki współpracy z najlepszymi instalatorami, montaż sufitów odbywa się na terenie całej Polski. Montaż sufitów uzgodnić z instalatorem zgodnie z warunkami technicznymi.

Wyślij zapytanie przygotujemy dla ciebie wstępną  wycenę na sufit napinany z nadrukiem (podaj planowaną szerokość sufitu, długość sufitu, obniżenie sufitu, miasto montażu).

Jeżeli jesteś zainteresowany sufitem napinanym z nadrukiem, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

 

Galeria

Montaż

 

 

Sposób montażu i zdjęcia produktów

Dzięki wspólpracy z instalatorami montaż sufitów napinanych z nadrukiem oferujemy w całej Polsce.

 

 

Numer zamówieniowy

Sufit Napinany z nadrukiem jest produkowany do każdego pomieszczenia indywidualnie.

Na sufit napinany może zostać nadrukowane dowolne  zdjęcie, grafikę (wybrane z galerii , własne lub zakupione w banku zdjęć).

Do wstępnej wyceny prosimy o podanie wymiarów (szerokość , długość , obniżenie) miejscowość montażu, telefon kontaktowy.

Projekty zrealizowane

Video


wróć

Znajdź w serwisie