Zestawy kosmiczne

Zestaw Saturn

Zestaw Saturn to planeta wykonana z 2000 szt. światłowodów. Zestaw Saturn pasuje do nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Migająca planeta na tle błyszczących gwiazd, wprowadza element ruchu. Za sprawą specjalnych generatorów światła, widać wyjątkowy efekt świetlny w postaci świecenia tarczy Saturna oraz wirowania – mrugania pierścienia Saturna. Zestaw Saturn to bardzo ciekawe oświetlenie do naszego prywatnego planetarium. To oświetlenie dekoracyjnego dla niecodziennych, ciekawych projektów wnętrz. Wirujący, migający, wyglądający jak prawdziwy Saturn może ozdabiać Twoje wnętrze.

Zestaw Saturn gwieździste niebo dostępny jest w wersji: 2000 punktów świetlnych (1000 pkt. tarcza + 1000 pkt. pierścień).

Zestaw Saturn to rodzaj dekoracji pasujący do wyposażenia ścian pokojów, sypialni, łazienek, kuchni i innych pomieszczeń. Ta piękna, świetlna planeta to wymarzone wnętrze domu dla każdego. Na tak urządzone magiczne niebo można wpatrywać się godzinami.

Efekt świetlny zestawu Saturn na żywo możesz zobaczyć w naszym Salonie Firmowym.

Zalecamy, aby pozostałą przestrzeń sufitu wyposażyć w zestaw Planetarium.

Jeżeli jesteś zainteresowany zestawem Saturn, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Galeria

Montaż

Przykład montażu zestawów kosmicznych

Sposób montażu i zdjęcia produktów

Montaż Zestaw Saturn.

Zestaw Saturn jest zestawem do samodzielnego montażu i zawiera:

  • animowany generator światła (na etapie planowania miejsca montażu należy przewidzieć możliwość dostępu do urządzenia np. rewizja do G-K)
  • światłowody PMMA gołe 0,5 mm grupowane w wiązki
  • szablon montażowy w skali 1:1 (wydruk z zaznaczonymi wszystkimi punktami montażowymi)
  • instrukcję montażu w języku polskim (przedstawiającą każdy etap montażu , tzw. "krok po kroku")

Dane techniczne

Zastosowanie

Oświetlenie dekoracyjne

Numer zamówieniowy

  • Zestaw Saturn 2000pkt x 2m

Video


wróć

Znajdź w serwisie