Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie łazienki

Oświetlenie łazienki

Oświetlenie łazienki jest bardzo ważnym elementem w jej aranżacji. Odpowiednio dobrane oświetlenie poprawi nie tylko komfort w łazience, ale i zapewni niezwykłą atmosferę tego wnętrza. Pomysłowo zaplanowane oświetlenie nie tylko zwiększy funkcjonalność łazienki, ale i także stanie się bardzo piękną dekoracją. Oświetlenie w łazience to bardzo ważne zadanie, wymagające dobrego gustu, rozplanowania, ale i ciekawe pomysłu, wszak łazienka to specyficzne pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu w swoim życiu podczas codziennych, rutynowych czynności. Warto także pamiętać, że łazienka to nie tylko codzienne obowiązki, ale i strefa relaksu, gdzie znakomicie sprawdzą się dodatkowe funkcje oświetlenia.

Jakie oświetlenie do łazienki?

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym spędzamy sporo czasu. Zatem łazienka powinna być nie tylko funkcjonalna, ale i zapewnić poczucie relaksu, odprężenia. Aby uzyskać taki efekt nasza firma oferuje oświetlenie łazienki przy użyciu światłowodów, które oferuje wiele możliwości zaaranżowania powierzchni w łazience. Oświetlenie łazienki wykonane w ten właśnie sposób, będzie wyglądać wyjątkowo, a łazienka będzie posiadać swój własny, nowy styl. W oświetlenie łazienki prócz różnych zestawów światłowodowych można zastosować również sufit podświetlany.

Oświetlenie łazienkowe aranżacje

Pierwszym sposobem na oświetlenie łazienki może być np. gwieździste niebo pełne gwiazd na suficie. Taki efekt można uzyskać za pomocą naszych różnych zestawów. Jednym z bardziej popularnych i efektownych zestawów wybieranych do łazienki, są Kryształowe Gwiazdy. Charakteryzują się one niezwykłymi rozbłyskami gwiazd, które tworzą charakterystyczne smugi na suficie. Umożliwiają to zakończenia SKY na końcach światłowodów. Gwiazdki mogą świecić w kolorze białym, biało-niebieskim lub RGB i mogą być sterowane poprzez pilota. Innym zestawem, bardziej ekonomicznym są Konstelacje Świetlne, które tworzą punkty na suficie, bez rozbłysków tak jak w przypadku kryształów. Tego typu zestaw ma takie same opcje świecenia jak Kryształowe Gwiazdy i również świetnie się sprawdzi na suficie w łazience.

Zobacz zestaw Kryształowe Gwiazdy -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo.html

Zobacz zestaw Konstelacje Świetlne -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo1.html


Oświetlenie łazienki w podłodze, ścianie

Zestawem dedykowanym do oświetlenie łazienki jest również zestaw Fugi. To oświetlenie w postaci punktów świetlnych, które może być zamontowane w ścianie, podłodze, czy nawet pod prysznicem. To oświetlenie świetnie sprawdzi się w podłodze, płytkach, czy fugach naszej łazienki i zdecydowanie udekoruje swoim delikatnym światłem naszą łazienką. Zestaw Fugi jest tworzony pod indywidualnie zamówienie klienta i jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: biały, biało-niebieski lub RGB z możliwością sterowania poprzez pilota.

Zobacz zestaw Fugi -> https://e-technologia.pl/zestaw-fugi.html


Lampy do łazienki

Jeżeli chcemy zamontować lampę łazienkową, możemy ją stworzyć za pomocą zestawu Kryształowe Kule. Wówczas sami możemy określić potrzebną nam długość oraz ilość światłowodów, aby stworzyć wymarzoną dla nas lampę. Świetnie sprawdzi się ona jako lampa dekoracyjna nad jacuzzi, czy w łazience w wybranym miejscu, np. przy lustrze. Lampa składa się z generatora światła, wiązki przewodów światłowodowych PMMA świecących bokiem z mikro-okienkami w płaszczu ochronnym, tulejek pozwalających zamontować, wyregulować i zablokować wysokość świecenia światłowodów-kryształków, oraz kryształków Kule do zawieszenia na końcu światłowodu.

Zobacz zestaw Kryształowe Kule -> https://e-technologia.pl/lampa-swiatlowodowa.html


Oświetlenie sufitu w łazience – podświetlany sufit napinany transparentny

Świecący sufit w łazience, to także sposób na ciekawą dekorację, która łączy ze sobą estetyką z funkcjonalnością. Taki sufit świeci swoją całą powierzchnią i może służyć jako oświetlenie główne tego pomieszczenia. Podświetlenie takich sufitów odbywa się poprzez montaż pasków LED jednokolorowych lub RGB zmiennokolorowych. Za sprawą taśm LED, możemy wybrać zatem kolor świecenia naszego sufitu w łazience. Jeżeli będziemy chcieli, to możemy mieć codziennie inny kolor światła.

Zobacz sufit podświetlany sufit napinany transparentny -> https://e-technologia.pl/sufity-podswietlane-oswietlenie-rgb.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie łazienki E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie łazienki dekoracyjne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki dekoracyjne na suficie podwieszanym, wykonane przy użyciu zestawów światłowodowych firmy E-Technologia. Oświetlenie ma charakter dekoracyjny i jest dobrym oraz nowoczesnym sposobem na dekoracje świetlne. Gwieździste niebo na suficie, świecące zmiennymi barwami, stworzy niezwykły klimat w łazience. Zestaw światłowodowy na suficie tworzący gwiazdy dostępny jest w firmie E-Technologia zarówno w wersjach standardowych, jak i na specjalne zamówienie klienta.

Więcej

Oświetlenie małej łazienki Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie małej łazienki wykonane poprzez instalację sufitu napinanego z nadrukiem nieba. Sufit podświetlany ledami tworzy charakterystyczne niebo, do złudzenia przypominające realne niebo. Sufit z nadrukiem jest lepszą wersją sufitu tradycyjnego. Tego typu sufit jest lekki, nie obciąża stropu, posiada gwarancję i nie trzeba go malować. Przede wszystkim jednak bardzo ciekawie dekoruje wnętrze, mogąc tak jak w tym przypadku być naszym prywatnym kawałkiem nieba w przytulnej łazience.

Więcej

Oświetlenie łazienki sufit podwieszany Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki wykonane przez montaż sufitu podwieszanego. Sufit podwieszany w tej realizacji to dokładniej mówiąc sufit napinany z nadrukiem drzewa. Nadruk na suficie jest tylko przykładowy i może być zupełnie inny. W ten sposób sufit napinany zastępuje tradycyjny, będąc jego zdecydowanie bardziej nowoczesną wersją. Sufit napinany z nadrukiem jest często stosowany w takich pomieszczeniach: łazienka, pokój, sypialnia, przedpokój, kuchnia. Sufit napinany jest szyty pod wymiar i można go zamówić w naszej firmie.

Więcej

Oświetlenie łazienki sufit napinany Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w łazience stworzone przez sufit napinany ze specjalnym nadrukiem. Łazienka może być pomieszczeniem funkcyjnym i dekoracyjnym. Sufit napinany z nadrukiem w tej realizacji jest spójny z kolorystyką wnętrza i pasuje do niej, ze względu na swój nadruk wody. Cała łazienka wygląda niezwykle uroczo, a sufit dodatkowo ją doświetla. Oświetlenie łazienki sufitem napinanym jest coraz częstym wyborem, wchodzącym w trendy łazienkowe. Wiele zdjęć sufitu napinanego w łazience przedstawiamy na naszej stronie internetowej.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe gwieździste niebo Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe typu gwieździste niebo w eleganckiej i nowoczesnej łazience. Gwiazdki zamontowane na białym suficie, tworzące niezwykle sprzyjająca atmosferę w łazience. Gwiazdy w łazience tak jak na zdjęciach mogą być różnej wielkości, tworząc jeszcze bardziej realny efekt nieba. Nasza firma posiada zestawy gwiezdne niebo z mixem średnic, co umożliwia tworzenie różnej wielkości gwiazd. Gwieździste niebo w łazience może rozproszone chaotycznie lub za pomocą map nieba firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie łazienki - lampa wisząca Projekty LED i światłowodowe

W oświetleniu łazienki nieodzownym elementem są lampy, które spełniają rolę oświetlenia głównego, czy dekoracyjnego. Prezentujemy lampę typowo dekoracyjną, światłowodową, zakończoną specjalnymi kryształami. Zestaw Kryształowe Kule to typ lampy, który sami możemy stworzyć do naszej łazienki. To lampa może spełniać rolę lampy wiszącej, zapewniającej niesamowity klimat, design, styl. Oświetlenie w łazience wykonane w ten sposób, to sposób na odświeżenia wnętrza na nowoczesne i wyjątkowe.

Więcej

Oświetlenie łazienki pomysły Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki pomysły zaprezentowane przez firmę E-Technologia. Pomysł na oświetlenie łazienki z użyciem oświetlenia światłowodowego, może być tak naprawdę dowolny. Oświetlenie światłowodowe do łazienki daje wręcz nieograniczone możliwości. Na fotografiach, który udostępniamy poniżej, w jacuzzi wbudowany jest zestaw światłowodowy, tworzący ciekawą dekorację świetlną i świecący różnymi kolorami. Nad głowami widać z kolei światłowody zwisające z sufitu. Wszystkie zestawy światłowodowe widoczne na zdjęciu są produkcji firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie łazienki inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki inspiracje przedstawiające ciekawe projekty i realizacje tego pomieszczenia. Łazienka jest miejscem, w którym warto postawić na relaks, nastrój, funkcjonalność. Ciekawym rozwiązaniem na sufit w łazience, jest zestaw gwiezdnego nieba ze specjalnymi rozbłyskami gwiazd, robiącymi efektownie "smugi" na suficie. Kolor, opcje świecenia można wybierać według własnego uznania. Tego typu oświetlenie znakomicie sprawdza się do dekoracji łazienek i innych pomieszczeń.

Więcej

Oświetlenie łazienki ozdobne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki ozdobne na suficie w postaci pięknych, kolorowych gwiazd z różnymi rozbłyskami. Gwiazdki na suficie mogą świecić różnymi kolorami, a także mają możliwość sterowania. W tym zestawie każda z gwiazd jest zakończona specjalnym kryształem, który jest możliwy do wyboru. Oświetlenie łazienki stworzone w ten sposób, będzie bardzo nastrojową i nowoczesną dekoracją świetlną. Zestaw Kryształowe Gwiazdy przedstawiony na zdjęciach, może być także stosowany do innych pomieszczeń.

Więcej

Oświetlenie łazienki aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki i aranżacje tego pomieszczenia można przejrzeć na stronie firmy E-Technologia. Oświetlenie łazienki można tworzyć poprzez zamontowanie wybranego układu gwiazd, lub chaotyczne rozmieszenie punktów, które prezentuje się wspaniale. Gwiazdki w suficie podwieszanym mogą zmieniać swój kolor lub świecić stałą barwą, tak jak w tym przypadku kolorem białym. Zestawy są tworzone na zamówienie, pod konkretny wymiar do każdej łazienki.

Więcej

Oświetlenie łazienki nad lustro Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe nad lustro można zrealizować w różny sposób. Jednym z nich może być oświetlenie łazienki przez sufit napinany nad lustrem. Sufit na prezentowanych zdjęciach ma specjalny nadruk, imitujący liście na drzewie w mocno jesiennej porze. Oświetlenie łazienki nad lustrem z sufitem napinanym, tworzy ciekawą, nowoczesną aranżację łazienek. Sufit membranowy imituje w tym przypadku atmosferę jesiennej pogody, tworząc ciekawą i niespotykaną atmosferę. Sufity ze zdjęciem są produkowane pod konkretny wymiar.

Więcej

Oświetlenie łazienki w suficie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki w suficie zrobione w postaci sufitu transparentnego podświetlonego ledem. Sufit w takim przypadku może także stanowić oświetlenie główne w łazience. Oświetlenie na suficie łazienki w tym przypadki zmienia swój kolor, dzięki taśmie RGB. Wielokolorowy sufit jest bez wątpienia ciekawą dekoracją. Oświetlenie łazienki w suficie jest ciekawszym rozwiązaniem od tradycyjnego. Wprowadza powiew świeżości i nowoczesności w mieszkaniu. Przy takich dekoracjach świetlnym relaks w łazience będzie jeszcze przyjemniejszy.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe projekty Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe powinno być przede wszystkim funkcjonalne, ale i powinno zapewniać także nastrój, by móc chociażby zrelaksować się podczas kąpieli. Do oświetlenia ogólnego warto zatem zamontować oświetlenie o charakterze dekoracyjnym. Możliwości jest wiele, co pokazujemy na naszych zdjęciach. W tym przypadku widać sufit z gwiazdami, dodatkowo punkty świetlne w fugach i światłowodowy świecące powierzchnią boczną. To wszystko daje niesamowite efekty świetlne, które można zobaczyć w naszym salonie firmowym.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe pod prysznic Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe pod prysznic jest ciekawym pomysłem na stworzenie niecodziennych dekoracji w łazience. Oświetlenie w łazience pod prysznic stworzone jest światłowodów, która są odporne na wodę i wilgoć. Świetnie punkciki pod prysznicem dodają uroku i zmieniają na lepsze aranżację łazienki. Oświetlenie pod prysznicem znakomicie wywiązuje się z roli tworzenie przyjemnej atmosfery. Oświetlenie łazienkowe zaprojektowane w takim miejscu jest symbolem nowoczesnego designu, gwarantującego zadowolenie.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe gwiezdne niebo Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe gwiezdne niebo zamontowanie w suficie podwieszanym w nowoczesnej łazience. Oświetlenie gwiezdne niebo w łazience jest bardzo częstym i najpopularniejszym rodzajem oświetlenia, który instaluje się w suficie. Oświetlenie łazienki gwiezdne niebo może świecić różnymi kolorami, z różnymi średnicami gwiazd. Tego typu oświetlenie do łazienki to ekonomiczne, a zarazem bardzo funkcjonalne i dekoracyjne rozwiązanie, na odświeżenia designu tego pomieszczenia. Gwiezdne niebo na suficie łazienki będzie spełniać funkcję dekoracyjną.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe rozgwieżdżona podłoga Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe w podłodze stwarza duże pole do popisu i do aranżacji ciekawych dekoracji. Jedną z nich bez wątpienia jest oświetlenie łazienki typu rozgwieżdżona podłoga. Takie oświetlenie w łazience podświetla jej wnętrze i tworzy wyjątkowy nastrój. Punkciki świetlne w podłodze najlepiej są widoczne gdy zapada zmrok. Wtedy wchodząc do takiej łazienki możemy się zrelaksować i przygasić oświetlenie główne. Rozgwieżdżoną podłogę w łazience możemy zamontować na fragmencie, albo na całej powierzchni podłogi.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe w fugach Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe w fugach w bardzo eleganckiej łazience. Oświetlenie w łazience zamontowane w fugach przy wannie. Oświetlenie łazienkowe do fug tworzy niezwykle interesującą aranżację tego wnętrza. Oświetlenie w fudze łazienki tworzy charakterystyczne punkty świetlne, które mogą świecić rożnymi kolorami. Oświetlenie łazienkowe do fug stworzone przez firmę E-Technologia w Krakowie. Oświetlenie fugowe firma E-Technologia tworzy pod wymiar tak, aby spełniało indywidualne oczekiwania klienta. Piękna łazienka podświetlona oświetleniem w fudze będzie przez długi czas tworzyła niezwykłą dekorację.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe sufitowe w postaci kryształowych gwiazd w pięknej łazience. Oświetlenie łazienkowe do sufitu charakteryzujące się nowoczesnością, komfortem, funkcjonalnością. Modne oświetlenie w łazience zaaranżowane przez zestaw światłowodowy firmy E-Technologia. Prezentowane oświetlenie można także traktować jako lampy łazienkowe o charakterze typowo dekoracyjnym. Należy pamiętać, aby do prezentowanego oświetlenia łazienkowe sufitowego, zamontować także oświetlenie główne.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe w płytkach Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe w płytkach powoli coraz bardziej wchodzi w nowoczesny trend do łazienki. Oświetlenie w płytkach może pełnić rolę oświetlenie dekoracyjnego do łazienki. Oświetlenie łazienkowe podłogowe może wytaczać drogę lub po prostu świecić punktami na całej długości i szerokości łazienki. Oświetlenie łazienki LED podłogowe instalowane w płytkach jest ciekawym, nowoczesnym pomysłem na specjalnie dekoracje do tego wnętrza.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe nowoczesne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe nowoczesne stworzone w wersji bardzo eleganckiej. Nowoczesne oświetlenie do łazienki musi się charakteryzować czym wyjątkowym, rzadko spotykanym, co zrobi prawdziwy efekt i będzie czymś niezwykłym. Takie jest oświetlenie do łazienki z zakończeniami kryształowymi, tworzące ciekawy rodzaj lampy. Oświetlenie łazienkowe nowoczesne oparte o ten zestaw warto zastosować jako dekoracje świetlną.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe podłogowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe podłogowe wykonane przez firmę E-TECHNOLOGIA. Oświetlenie podłogowe LED zamontowane w podłodze z żywicy epoksydowej w eleganckiej, małej łazience. Oświetlenie łazienkowe podłogowe wykonane w dużą kreatywnością i dbałością o szczegóły. Oświetlenie podłogi w łazience można tworzyć na różne sposoby, układając drogę, tworząc świetliste wzory lub jak w tym przypadku piękną rafę koralową.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe LED jest ciekawą propozycją dla ambitnych projektów nowoczesnej łazienki. Ciekawe dekoracje świetlne LED w łazience wytworzą przytulny klimat i nastrój w tej części naszego mieszkania. W prezentowanej przez nas realizacji proponujemy sufit napinany jako oświetlenie łazienkowe LED. Sufit napinany może podświetlać łazienkę oraz nadruk na suficie, wybrany przez nas. W tym przypadku oświetleniem łazienki LED jest sufit napinany z nadrukiem wieloryba, kolorystycznie wpisujący się w klimat ciekawie zaaranżowanej łazienki. Oświetlenie w łazience LED zaprojektowane z takim rozmachem jest interesującym projektem.

Więcej

Oświetlenie łazienkowe na poddaszu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienkowe na poddaszu powinno być nie tylko funkcjonalne, ale i nastrojowe. Często zdarza się jednak, że oświetlenie łazienki na poddaszu nie spełnia naszych oczekiwań. Radzimy zatem co zrobić, aby łazienka na poddaszu miała niepowtarzalny klimat i wyróżniała się na tle innych łazienek. Kąpiel w takiej łazience będzie wyjątkową przyjemnością. Leżąc w wannie możemy spoglądać w specjalnie utworzone, gwieździste niebo stworzone na suficie. Oświetlenie łazienki na poddaszu zadba o doświetlenie pomieszczenia oraz o odpowiedni nastrój w czasie romantycznych kąpieli. Dzięki temu oświetleniu stworzymy łazienkę naszych marzeń.

Więcej

Oświetlenie łazienki E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki to ważny element wyposażenia łazienkowego. To element dekoracyjnych lamp łazienkowych, zdobiących wnętrze łazienki w wyjątkowy sposób. Oświetlenie łazienki oprawione w specjalne zestawy światłowodowe gwiezdne niebo, stanowią bardzo ważną i dekoracyjną część łazienki. Na prezentowanych zdjęciach widzimy efekt działania zestawy gwiezdne niebo Kryształowe Gwiazdy. To sposób na bardzo dekoracyjne dekoracyjne oświetlenie do łazienki z pięknymi rozbłyskami gwiazd na suficie. Tego typu oświetlenie w łazienkach zdobywa coraz większą popularność i jest świetnym sposobem na nowoczesną aranżację oświetleniową łazienki.

Więcej

Oświetlenie łazienki - lampa światłowodowa Kryształowe Kule - dekoracje do łazienki E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie łazienki kryształowymi lampami to bardzo elegancki pomysł na wyjątkowe wnętrze do łazienki. Lampa światłowodowa Kryształowe Kule nadaje niesamowity styl do aranżacji łazienki. Oświetlenie łazienki Kryształowe Kule są wspaniałą inspiracją do stylowej łazienki. Zestaw światłowodowy Kryształowe Kule to pomysł i projekt firmy e-technologia.

Więcej

Znajdź w serwisie