Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie korytarza - przedpokoju

Oświetlenie korytarza

W każdym mieszkaniu, domu istotną częścią jest korytarz, który jest pierwszym pomieszczeniem przykuwającym oko. To niezwykle istotny element, który zazwyczaj łączy ze sobą inne pomieszczenia. Należy zatem dobrze przemyśleć kwestię ciekawego oświetlenia tego frontowego pomieszczenia. Pomysłów na oświetlenie może tworzyć naprawdę wiele. Połączenie oświetlenia dekoracyjnego opartego na technologii światłowodowej oraz użytkowego w miejscach takich jak korytarz, czy przedpokój sprawia, że funkcjonalność wnętrza przeplata się z estetyką.
 
Aranżacje oświetlenia w korytarzu, przedpokoju

Jednym z pomysłów na oświetlenie może być zastosowanie gwieździstego nieba w korytarzu. W tym przypadku szczególnie polecamy zestawy Kryształowy Pył i Kryształowe Gwiazdy, które przypominają najbardziej realne niebo i od progu mieszkania, domu, zrobią niesamowite wrażenie. Oba te zestawy mają specjalne kryształy SKY, które potęgują efekt gwiazd poprzez niezwykłe rozbłyski na suficie. Szczególnie pięknie prezentują się one wówczas na jasnych sufitach, tworząc zdecydowanie lepsze rozbłyski gwiazd. W tym przypadku również mamy do wyboru kolor biały, biało niebieski lub RGB (wielokolorowy) i możliwość sterowania pilotem, jednak najmocniej i najlepiej gwiazdy z kryształów będą świeciły na biało.

Zobacz zestaw Kryształowe Gwiazdy -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo.html

Zobacz zestaw Kryształowy Pył -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-krysztalowy-pyl.html

Nasza firma tworzy zestawy światłowodowe również na specjalnie zamówienie. Prześlij nam długość i szerokość swojego sufitu oraz wybrany kolor opcji świecenia gwiazd, a zrobimy dla Ciebie darmową wycenę.

Oświetlenie sufitowe w korytarzu, przedpokoju

Jeżeli chcemy w swoim korytarzu, czy przedpokoju postawić na ciekawy efekt, który może pełnić także rolę oświetlenia głównego, wówczas warto postawić na sufit napinany z oświetleniem LED. Wówczas taki sufit może mieć gładką powierzchnią w wybranym kolorze i świecić swoją całą powierzchnią, bądź też można na niego nanieść wybrane zdjęcie, grafikę i również oświetlić za pomocą taśm LED. Możemy to zrobić krawędziowo bądź na całej powierzchni. W tej drugiej opcji jest także możliwość, że światło wydobywające się z sufitu, będzie oświetleniem głównym. Grafika na suficie napinanym może być zarówno dostarczona przez nas jak i wskazana z banku zdjęć i może przedstawiać dowolnie wybrany motyw. Obie opcje są zatem warte rozważenia i również znakomicie się sprawdzą w tym pomieszczeniu.

Zobacz sufit napinany z oświetleniem LED -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane-z-oswietleniem-led-katalog

Innym rozwiązaniem może być połączenie sufitu napinanego z gwieździstym niebem. To bardzo popularne rozwiązanie w korytarzach, czy przedpokojach. Wówczas mamy do wyboru każdy rodzaj sufitu napinanego, z którym według nas gwieździste niebo będzie komponowało się najlepiej. Możemy wówczas postawić na sufit napinany lustrzany, matowy, z nadrukiem, podświetlany i zamontować w to gwieździste niebo w wybranym kolorze. Całość bez wątpienia zrobi efekt „wow” już od samego wejścia.

Zobacz sufit napinany z gwieździstym niebem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane.html

Jeżeli spodobało Ci się rozwiązanie z sufitem napinanym, prześlij nam długość i szerokość powierzchni, na której chcesz zamontować sufit, rodzaj wybranego sufitu oraz o ile centymetrów możesz go obniżyć względem tradycyjnego sufitu. Wówczas sporządzimy dla Ciebie darmową wycenę.

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

 

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie korytarza - przedpokoju E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie przedpokoju sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie przedpokoju sufitowe zaprojektowane z użyciem sufitu napinanego. W tym przypadku elementem dekoracyjnym, służącym także do oświetlenia, jest sufit napinany z nadrukiem. Sufit może przedstawiać wybrany nadruk, zdjęcie, pasujący do wystroju danego wnętrza.

Więcej

Oświetlenie korytarza sufitem napinanym Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza sufitem napinanym to niezwykle ciekawy pomysł i sposób na stworzenie kreacji świetlnej, która zarówno udekoruje nasze pomieszczenie jak i stanie się jego oświetleniem głównym. Sufit napinany w tym przypadku świeci swoją całą powierzchnią i często jest stosowany właśnie w korytarzach, będąc tam rzeczą niezwykle funkcjonalną. Tego typu sufity to znakomity zamiennik tradycyjnych sufitów. Wiele rodzajów sufitów napinanych nasza firma posiada w swojej bogatej ofercie, dlatego w sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem technicznym.

Więcej

Oświetlenie korytarza na suficie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza na suficie to niezwykle istotna sprawa. To właśnie korytarz łączy często nawet kilka pomieszczeń i jest w związku z tym bardzo reprezentacyjny. Jeżeli chcemy puścić wodze fantazji, warto postawić na niezwykle urokliwe gwiezdne niebo na suficie. Kryształowy Pył na suficie, który został zastosowany w tej realizacji charakteryzuje się większymi i mniejszymi gwiazdkami, idealnie oddającymi realizm nieba. Większe gwiazdy są zakończone kryształami, dzięki czemu powodują charakterystyczne rozbłyski.

Więcej

Oświetlenie korytarza w domu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza w domu w tym przypadku zostało podświetlone sufitem transparentnym, podświetlonym ledami. Taki sufit może być także oświetleniem głównym w pomieszczeniu. Sufit jest elementem ozdobnym, ale i także bardzo praktycznym o lekkiej konstrukcji. Sufit podświetlany może zostać podświetlony wybranymi kolorami, stanowiąc dekorację pasującą do pozostałej części wnętrza. Tego typu sufit jest produkowany pod konkretny wymiar i jest instalowany przez wykwalifikowane osoby na terenie całej Polski.

Więcej

Oświetlenie korytarza aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza pozwala na stworzenie eleganckiej, przytulnej przestrzeni, która nie musi odstraszać, ale może stać się prawdziwą wizytówką wnętrza. Aranżacje oświetlenia korytarza można tworzyć wybierając różne produkty na naszej stronie internetowej. Oświetlenie korytarza na zdjęciu zostało stworzone z użyciem gwiezdnego nieba wraz z sufitem napinanym. To jeden z najlepszych pomysłów na stworzenie niebanalnego projektu oświetleniowego. Oświetlenie w korytarzu stworzone w ten sposób, odmieni to pomieszczenie. W prezentowanej aranżacji oświetlenie korytarza wykorzystano sufit napinany oraz zestaw Galaktyka firmy E-Technologia.

Więcej

Znajdź w serwisie