Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie korytarza - przedpokoju

Oświetlenie korytarza - przedpokoju

Połączenie oświetlenia dekoracyjnego opartego na technologii światłowodowej oraz użytkowego w miejscach takich jak korytarz czy przedpokój sprawia, że funkcjonalność wnętrza przeplata się z estetyką. Oświetlenie korytarza i przedpokoju jest istotne, ponieważ oba te pomieszczenia są wizytówką każdego mieszkania. Oświetlenie korytarza - przedpokoju firmy E-technologia jest najlepszym pomysłem na urządzenie tych wnętrz przechodnich. Efektownie wykończone pomieszczenia, zaaranżowane wspaniałym oświetleniem jest wspaniałą inspiracją do nadania nowego blasku przedpokojowi. Do oświetlenia korytarza lub przedpokoju idealnym połączeniem jest sufit napinany wraz z zestawem światłowodowym.

Zapoznaj się z produktami, które polecamy do wykorzystania przy oświetleniu korytarza i przedpokoju:

- Kryształowe Gwiazdy

- Kryształowy Pył

- Sufity napinane z oświetleniem LED

- Sufity napinane z gwieździstym niebem

- Taśmy LED RGB

- Taśmy LED jednokolorowe

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem korytarza lub przedpokoju, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]l

Następny projekt oświetlenia korytarza - przedpokoju

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie korytarza - przedpokoju E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie przedpokoju sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie przedpokoju sufitowe zaprojektowane z użyciem sufitu napinanego. W tym przypadku elementem dekoracyjnym, służącym także do oświetlenia, jest sufit napinany z nadrukiem. Sufit może przedstawiać wybrany nadruk, zdjęcie, pasujący do wystroju danego wnętrza.

Więcej

Oświetlenie korytarza sufitem napinanym Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza sufitem napinanym to niezwykle ciekawy pomysł i sposób na stworzenie kreacji świetlnej, która zarówno udekoruje nasze pomieszczenie jak i stanie się jego oświetleniem głównym. Sufit napinany w tym przypadku świeci swoją całą powierzchnią i często jest stosowany właśnie w korytarzach, będąc tam rzeczą niezwykle funkcjonalną. Tego typu sufity to znakomity zamiennik tradycyjnych sufitów. Wiele rodzajów sufitów napinanych nasza firma posiada w swojej bogatej ofercie, dlatego w sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z działem technicznym.

Więcej

Oświetlenie korytarza na suficie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza na suficie to niezwykle istotna sprawa. To właśnie korytarz łączy często nawet kilka pomieszczeń i jest w związku z tym bardzo reprezentacyjny. Jeżeli chcemy puścić wodze fantazji, warto postawić na niezwykle urokliwe gwiezdne niebo na suficie. Kryształowy Pył na suficie, który został zastosowany w tej realizacji charakteryzuje się większymi i mniejszymi gwiazdkami, idealnie oddającymi realizm nieba. Większe gwiazdy są zakończone kryształami, dzięki czemu powodują charakterystyczne rozbłyski.

Więcej

Oświetlenie korytarza w domu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza w domu w tym przypadku zostało podświetlone sufitem transparentnym, podświetlonym ledami. Taki sufit może być także oświetleniem głównym w pomieszczeniu. Sufit jest elementem ozdobnym, ale i także bardzo praktycznym o lekkiej konstrukcji. Sufit podświetlany może zostać podświetlony wybranymi kolorami, stanowiąc dekorację pasującą do pozostałej części wnętrza. Tego typu sufit jest produkowany pod konkretny wymiar i jest instalowany przez wykwalifikowane osoby na terenie całej Polski.

Więcej

Oświetlenie korytarza aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie korytarza pozwala na stworzenie eleganckiej, przytulnej przestrzeni, która nie musi odstraszać, ale może stać się prawdziwą wizytówką wnętrza. Aranżacje oświetlenia korytarza można tworzyć wybierając różne produkty na naszej stronie internetowej. Oświetlenie korytarza na zdjęciu zostało stworzone z użyciem gwiezdnego nieba wraz z sufitem napinanym. To jeden z najlepszych pomysłów na stworzenie niebanalnego projektu oświetleniowego. Oświetlenie w korytarzu stworzone w ten sposób, odmieni to pomieszczenie. W prezentowanej aranżacji oświetlenie korytarza wykorzystano sufit napinany oraz zestaw Galaktyka firmy E-Technologia.

Więcej

Znajdź w serwisie