Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie schodowe

Oświetlenie schodowe

W oświetleniu schodowym LED sam zdecydujesz o barwie oświetlenia schodów, dzięki taśmom LED RGB możesz ustawić dowolny kolor świecenia stopni schodów. Oświetlenie schodów wewnątrz, najlepiej wykonać kupując żyrandol światłowodowy. Żyrandol światłowodowy Korona firma E-technologia przygotowuje na wymiar, dostosowany jest on indywidualnie do każdego wnętrza. Podświetlane schody oraz żyrandol światłowodowy Korona, nadadzą pomieszczeniu niepowtarzalny efekt świetlny. Oświetlenie schodowe LED wytwarza ładnie prezentującą się oprawę wnętrza, budując pozytywny, przytulny klimat. Oświetlenie schodowe dekorujące klatki schodowej, przedpokoje.

Następny projekt oświetlenia schodowego

Galeria


wróć

Oświetlenie schodowe E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie schodów / żyrandol światłowodowy Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie schodów wykonane przy użyciu pięknego żyrandola światłowodowego o prostej konstrukcji. Oświetlenie do schodów coraz częściej tworzone jest nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale także o wyjątkowej dekoracji. Jeśli nie chcemy zamontować nad schodami zwykłej lampy, która da normalne oświetlenie, warto wybrać żyrandol światłowodowy. Posiadamy żyrandole pod wymiar, o różnych kształtach. Żyrandol światłowodowy to rodzaj eleganckiej i ekskluzywnej lampy, która doświetli pomieszczenie i udekoruje je w najlepszy sposób.

Więcej

Oświetlenie schodów punktowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie schodowe punktowe cieszy się coraz większą popularnością. Oświetlenie schodowe punktowe pełni rolę nie tylko funkcjonalnością, ale i dekoracyjną. Do oświetlenia poszczególnego piętra można wykorzystać żyrandol światłowodowego. Dzięki tej lampie oświetlenie będzie w ciekawy sposób dekorować schody, tworząc niesamowite dekoracje świetlne. Oświetlenie schodowe powinno także do estetyki i stylu całego domu. Do podświetlenia schodowe proponujemy szeroki wybór żyrandoli światłowodowych. Na prezentowanych zdjęciach oświetlenia schodowego punktowego wykorzystano żyrandol światłowodowy Prosty firmy E-Technologia.

Więcej

Podświetlenie schodów taśmami LED Projekty LED i światłowodowe

Podświetlenie schodów taśmami LED firmy E-Technologia. Podświetlenie schodów LED może być wykonane z użyciem taśm LED z inteligentnymi sterownikami. Podświetlone krawędzie stopni schodowych wytaczają w ten sposób drogę, będąc bardzo ciekawą i robiącą wrażenie dekoracją świetlną. Odpowiednio zamontowana taśma LED na schodach, może być rodzajem lampek na schody. Na zdjęciach zaprezentowali podświetlenie szklanych schodów taśmami LED. Intensywna barwa światła maluje wnętrze kolorami i tworzy piękny projekt schodów.

Więcej

Podświetlenie schodów LED Projekty LED i światłowodowe

Podświetlenie schodów LED może być tworzone także za pomocą oświetlenie stworzonego z sufitów napinanych z nadrukami - zdjęciami. Prezentujemy oświetlenie schodowe LED, które zawiera sufit napinany ze specjalnie wybranym zdjęciem w postaci księżyca. Podświetlane schody LED w taki sposób, to bardzo ciekawa dekoracja na niezwykłą aranżację klatki schodowej, korytarza. Podświetlenie schodów LED z sufitem napinanym z nadrukiem jest tworzone indywidualnie, pod wymiar, z najwyższą dbałością o wszystkie szczegóły.

Więcej

Znajdź w serwisie