Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie schodowe

Oświetlenie schodowe

Jeżeli decydujemy się na budowę domu, to zazwyczaj najczęściej są to budynki z użytkowym poddaszem. Przy budynkach o dwustopniowej kondygnacji ważną funkcję spełniają schody, które są niezbędne. Warto pomyśleć wówczas o ich dekoracji. W tym przypadku znakomicie sprawdzi się oświetlenie schodowe. Główną jego funkcją jest dyskretne oświetlenie schodów. Światło wydobywające się z naszych żyrandoli schodowych jest łagodne i tworzy swoisty półmrok. Oświetlenie schodowe LED jest nowoczesnym źródłem oświetlenia schodów, zapewniając niepowtarzalny styl i efekty świetlne.

Lampy schodowe - aranżacje 

Najbardziej ekskluzywny i najciekawszym pomysłem na oświetlenie schodowe są żyrandole światłowodowe. Zupełnie odmienią one wygląd naszego wnętrza i sprawią, że nasze schody zmienią się nie do poznania. W tym przypadku mamy do wyboru różne typy żyrandoli, które świetnie sprawdzą się wewnątrz schodów.
Żyrandol światłowodowy Korona podświetla schody nadając pomieszczeniu niepowtarzalny efekt świetlny. Kryształowe zakończenia na żyrandolu w niezwykły sposób ubarwiają każde pomieszczenie. Żyrandol światłowodowy Korona posiada technologię światłowodów PMMA z mikro-okienkami świecącymi przebłyskami światła na całej długości światłowodu. Ten typ żyrandola jest znakomitą inspiracją do wykończenia różnych wnętrz. 

Zobacz żyrandol światłowodowy Korona -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-korona.html

Innym, bardzo często wybieranym rozwiązaniem do schodów, jest żyrandol światłowodowy Spirala. To nowoczesny, elegancki i bardzo atrakcyjny żyrandol z niezwykłymi efektami świetlnymi. Kształt żyrandola, który schodzi spiralą do dołu wygląda bardzo efektownie na każdym suficie, wzbudzając powszechny zachwyt. Kryształy na końcach światłowodu wzmagają efekt elegancji i dodają uroku. Tego typu żyrandol znakomicie sprawdzi się w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. 

Zobacz żyrandol światłowodowy Spirala -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-spirala.html

Wszystkie żyrandole są produkowane pod konkretny wymiar. Klienci określają dowolną długość zwisu, czy średnicę podstawy oraz opcje świecenia żyrandola, który może świecić jednym lub kilkoma kolorami. Warto zaznaczyć, że sami możemy również kreować kształt żyrandola poprzez np. połączenie dwóch kształtów z proponowanych przez nas żyrandoli. Prześlij nam typ żyrandola, opcje świecenia, długość zwisu, szerokość podstawy, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Zobacz żyrandole światłowodowe -> https://e-technologia.pl/zyrandole-swiatlowodowe.html


Oświetlenie schodowe LED – sufit z oświetleniem LED, taśmy LED

Innym sposobem na oświetlenie schodów może być montaż sufitu napinanego z nadrukiem. Wówczas taki sufit przedstawia wybraną grafikę, zdjęcie, które zakupujemy z banku zdjęć lub posiadamy swoje. Taki sufit może świecić swoją całą powierzchnią, doświetlając schody lub będąc nawet oświetleniem głównym nad schodami. Schody z sufitem napinanym to sposób na nowoczesną aranżację i stworzenie swojego motywu graficznego nad głowami.

Zobacz sufit napinany z nadrukiem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane-z-nadrukiem.html

Jednym z bardziej popularnych sposobów na oświetlenie schodów jest montaż taśm LED. Dzięki swojej uniwersalności mogą być zamontowane praktycznie wszędzie, nawet w tak trudnych miejscach jakimi są schody i ich stopnie. Taśmy LED można dzielić na moduły i dostosowywać ich długość do indywidualnych potrzeb oraz wielkości schodów. Taśmy LED dostępne są u nas w trzech wersjach kolorystycznych: biały ciepły, biały zimny i RGB. Posiadamy w swojej ofercie również niezbędne zasilacze, sterowniki, ściemniacze, czy listwy LED. 

Zobacz taśmy LED jednokolorowe -> https://e-technologia.pl/tasma-LED.html

Zobacz taśmy LED RGB -> https://e-technologia.pl/Tasma-LED-RGB.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

 

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie schodowe E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie nad schodami Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie nad schodami daje duże możliwości do stworzenia światła nie tylko praktycznego, ale i dekoracyjnego. Żyrandol światłowodowy spełnia funkcję tą drugą, zapewniając niezwykle barwne oświetlenie, a raczej podświetlenie schodów, korytarza, klatki schodowej. Posiadamy różne kształty żyrandola ale nad schodami jednym z ciekawszych żyrandoli jest ten, schodzący do dołu spiralą. Zapewnia on bardzo ciekawy efekty wizualne, które zupełnie odmienią część wybranego pomieszczenia nad schodami. Kolor lampy można wybrać według własnych upodobań.

Więcej

Oświetlenie schodów / żyrandol światłowodowy Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie schodów wykonane przy użyciu pięknego żyrandola światłowodowego o prostej konstrukcji. Oświetlenie do schodów coraz częściej tworzone jest nie tylko z myślą o funkcjonalności, ale także o wyjątkowej dekoracji. Jeśli nie chcemy zamontować nad schodami zwykłej lampy, która da normalne oświetlenie, warto wybrać żyrandol światłowodowy. Posiadamy żyrandole pod wymiar, o różnych kształtach. Żyrandol światłowodowy to rodzaj eleganckiej i ekskluzywnej lampy, która doświetli pomieszczenie i udekoruje je w najlepszy sposób.

Więcej

Oświetlenie schodów punktowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie schodowe punktowe cieszy się coraz większą popularnością. Oświetlenie schodowe punktowe pełni rolę nie tylko funkcjonalnością, ale i dekoracyjną. Do oświetlenia poszczególnego piętra można wykorzystać żyrandol światłowodowego. Dzięki tej lampie oświetlenie będzie w ciekawy sposób dekorować schody, tworząc niesamowite dekoracje świetlne. Oświetlenie schodowe powinno także do estetyki i stylu całego domu. Do podświetlenia schodowe proponujemy szeroki wybór żyrandoli światłowodowych. Na prezentowanych zdjęciach oświetlenia schodowego punktowego wykorzystano żyrandol światłowodowy Prosty firmy E-Technologia.

Więcej

Podświetlenie schodów taśmami LED Projekty LED i światłowodowe

Podświetlenie schodów taśmami LED firmy E-Technologia. Podświetlenie schodów LED może być wykonane z użyciem taśm LED z inteligentnymi sterownikami. Podświetlone krawędzie stopni schodowych wytaczają w ten sposób drogę, będąc bardzo ciekawą i robiącą wrażenie dekoracją świetlną. Odpowiednio zamontowana taśma LED na schodach, może być rodzajem lampek na schody. Na zdjęciach zaprezentowali podświetlenie szklanych schodów taśmami LED. Intensywna barwa światła maluje wnętrze kolorami i tworzy piękny projekt schodów.

Więcej

Podświetlenie schodów LED Projekty LED i światłowodowe

Podświetlenie schodów LED może być tworzone także za pomocą oświetlenie stworzonego z sufitów napinanych z nadrukami - zdjęciami. Prezentujemy oświetlenie schodowe LED, które zawiera sufit napinany ze specjalnie wybranym zdjęciem w postaci księżyca. Podświetlane schody LED w taki sposób, to bardzo ciekawa dekoracja na niezwykłą aranżację klatki schodowej, korytarza. Podświetlenie schodów LED z sufitem napinanym z nadrukiem jest tworzone indywidualnie, pod wymiar, z najwyższą dbałością o wszystkie szczegóły.

Więcej

Oświetlenie schodów Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie schodowe często tworzone jest za pomocą ledów do podświetlenia. Oświetlenie schodowe tworzymy na indywidualne zamówienie. W prezentowanej realizacji podświetlenie szklanych schodów wykonano przy użyciu taśmy LED. Dekoracją główną służącą jako oświetlenie schodów i ozdobienie ich w wyjątkowy sposób jest żyrandol światłowodowy Korona. Oświetlenie schodów tworzymy z myślą o jak najciekawszym efekcie świecenia i aranżacji tego wnętrza. Podświetlenie LED schodów za pomocą taśm może podkreślać krawędzie schodów, z kolei żyrandol do schodów tworzy efekt pozytywnego zaskoczenia. Żyrandole światłowodowe, które są bardzo dekoracyjną i ekskluzywną wersją dekoracji schodów tworzymy na indywidualnie zamówienie klienta. Dostępne kształty żyrandoli są na naszej stronie. Żyrandol wpleciony obok schodów, stworzy niesamowitą aranżację.

Więcej

Oświetlenie schodowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie schodowe LED to nowoczesne i eleganckie źródło oświetlenia schodów, które stanowi bardzo ciekawy dodatek dla tradycyjnego oświetlenia. Oświetlenie schodowe Ledowe ma pełnić funkcję przede wszystkim bardzo estetyczną i dekoracyjną. Podświetlenie schodów w bardzo kreatywny sposób wymaga dobrego pomysłu. Na zdjęciach prezentujemy ciekawy projekt żyrandola światłowodowego Diament, który doświetla klatkę schodową i pięknie ją dekoruje. Oświetlenie do schodów LED wykonane w ten pomysłowy sposób, bardzo często sprawdza się w klatkach schodowym, korytarzach, holach, zdobiąc te pomieszczenia w nowoczesnym stylu.

Więcej

Znajdź w serwisie