Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie dekoracyjne ścian

Oświetlenie dekoracyjne ścian E-TECHNOLOGIA
Oświetlenie dekoracyjne ścian służy do dekorowania światłem ściany, nadając jej nową aranżację. Do oświetlenia ścian nasza firma wykorzystuje światłowód świecący powierzchnią boczną, który ma zastosowanie w takich zestawach jak np. Kryształowe Kule, Ściany Świecące. Za pomocą oświetlenie światłowodowego ściany możemy stworzyć swój własny pomysł na ścianę do wybranego przez nas pomieszczenia. 

Zestaw Kryształowe Kule to tym lampy światłowodowej własnego projektu. Ten zestaw umożliwia nam samodzielne wybranie ilości i długość potrzebnych nam światłowodów oraz opcji świecenia. Tym samym sami decydujemy jaki kształt na mieć nasza lampa. Zestaw składa się między innymi z generatora światła, wiązki światłowodów PMMA święcących bokiem z mikro-okienkami w płaszczu ochronnym, kryształków do zawieszenia na końcu światłowodu oraz tulejek montażowych.

Zobacz zestaw Kryształowe Kule -> https://e-technologia.pl/lampa-swiatlowodowa.html

Zestaw Ściany Świecące umożliwia zaprojektowanie unikalnych wzorów świetlnych w różnej konfiguracji. Takie wzory świetlnie można montować na płytach meblowych, gips-kartonowych, tynkach, czy drewnie. Zestaw Ściany Świecące składa się z generatora światła, wiązki światłowodów PMMA świecących bokiem. Światłowody przykleja się klejem do ściany i uzyskuje wybrany kształt.

Zobacz zestaw Ściany Świecące -> https://e-technologia.pl/sciany-swiecace.html

Oświetlenie ściany w sypialni

W sypialnie interesującym sposobem na oświetlenie sypialni jest możliwość stworzenia obrazu świetlnego nad łóżkiem. To umożliwia chociażby zestaw Ściana Świecąca. Najpierw należy przemyśleć jaki wzór świetlny chcielibyśmy uzyskać na ścianie. Przeliczamy ilość i długość potrzebnych nam światłowodów, aby uzyskać wymarzony efekt, a następnie za pomocą światłowodów świecących bokiem układamy wzór, jaki chcemy uzyskać na określonej powierzchni ściany. Możliwość kolorystyczną jaką mamy do uzyskania to światło białe, biało-niebieskie lub zmiana kolorów (wielokolorowe światło). Druga i trzeba opcja ma możliwość także sterowania za pomocą pilota. Innym pomysłem na oświetlenie ściany w sypialni, może być zastosowanie zestawu Kryształowe Kule. Wówczas sami tworzymy lampę światłowodową, która może tuż obok ściany i naszego łóżka. Tego typu lampa składa się między innymi ze zwisających światłowodów i kryształu, który jest zamontowany na końcu światłowodu. Całość daje naprawdę rewelacyjny efekt i wygląda szczególnie oraz bardzo ekskluzywnie po zmroku.

Oświetlenie ściany w salonie

Montaż dekoracyjnego oświetlenia w salonie to również warty rozważenia pomysł. Za pomocą zestawu Ściany Świetlne, na całej ścianie możemy stworzyć niezwykłą dekorację świetlną, która będzie współgrać z całym pomieszczeniem. Ściana Świetlna może znajdować się obok telewizora, służąc za niezwykłą dekorację. Za pomocą światłowodów świecących bokiem, możemy stworzyć niezwykłą „rzeźbę świetlną”, tworząc różne łuki, zagięcia. Możliwości stworzenia swojej wizji na ścianie są wręcz nieograniczone. 

Oświetlenie ściany w gabinecie kosmetycznym, salonie masażu

Ściana Świecąca świetnie sprawdzi się także w gabinetach kosmetycznych, salonach masażu, jako efekt zarówno dekoracyjny, jak i wpływający na relaks. Wpatrywanie się ten niezwykły obraz świetlny przez klienta, z pewnością zrobi na nim wrażenie i na długo pozostanie w pamięci. 

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z rozwiązań lub chciałbyś uzyskać darmową wycenę, spytać o kwestie techniczne lub inne, zadzwoń pod numer telefonu: 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

 

Galeria

Video

Pliki do pobrania


wróć

Oświetlenie dekoracyjne ścian E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie dekoracyjne ścian w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne ścian w sypialni można kreować na różne sposoby. My przedstawiamy pomysł niezwykły i oryginalny. Za pomocą zestawu Ściany Świecące można stworzyć dowolny wzór, tworząc go za pomocą światłowodów świecących bokiem, naklejanych na ścianę. Tego typu projekt jest bardzo indywidualny, dlatego trzeba mieć najpierw wizję, aby móc później dobrać ilość i długość światłowodów. W prezentowanej przez nas realizacji, widzimy wzory kwiatów i drzewa. Zdjęcia zostały zrobione w naszym salonie, dlatego tą realizacją można zobaczyć u nas na żywo.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne ścian w pokoju Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne ścian w pokoju wymyślone w bardzo kreatywny sposób. Ściana w pokoju stwarza naprawdę wiele różnych opcji do dekoracji świetlnej. Bardzo ciekawym przykładem może być zestaw światłowodowy do ściany, z którego można stworzyć wybrany wzór. To bardzo interesujący, ciekawy projekt, na stworzenie obrazu świetlnego w postaci różnego rodzaju kształtów. Oświetlenie dekoracyjne ściany wykonane ze światłowodów daje wiele możliwości zabawy i tworzenia czegoś swojego, czego nie ma nikt inny.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne ścian inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Inspiracje do oświetlenia dekoracyjnego ściany można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jedną z nich jest tworzenie różnych wzorów, które są układany ze specjalnych światłowodów świecących powierzchnią boczną. Ze światłowodów można ułożyć tak jak na zdjęciach drzewo lub jakikolwiek inny, wybrany przez siebie wzór, który kleimy na ścianie. Oświetlenie dekoracyjne na ścianie często sprawdza się w gabinecie, solarium, ale także w pokoju, czy salonie. To bardzo ciekawa dekoracja, która tworzona jest indywidualnie, pod gust klienta.

Więcej

Oświetlenie ściany LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie ściany LED zastosowane w gabinecie kosmetycznym. Oświetlenie do ściany pozwala tworzyć różne projekty i daje nieograniczone możliwości na tworzenie wzorów świetlnych. Podświetlenie ściany może być naprawdę niezwykłe i wyjątkowe. Dzięki zestawowi Ściany Świecące jest możliwość samodzielnego projektowania obrazów świecących na ścianie. Oświetlenie ściany LED często wykorzystywane jest w salonach, gabinetach. Oświetlenie ledowe w ścianie to symbol nowego designu i znakomity pomysł na dekoracje, które wyróżnią wnętrze.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne ścian z telewizorem w salonie - Fala Świetlna E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie ścienne do dekoracji salonów lub innych wnętrz może naprawdę robić niesamowite wrażenie. Zestaw Fala Świetlna umożliwia tworzenie na ścienie pięknych, świetlnych wzorów w postaci fal świecących na ścianie. Udokerowana w ten sposób ściana zastępuje tradycyjną tapetę i tworzy niesamowity klimat. To znakomity sposób na oświetlenie dekoracyjne na ścianie na długie lata.

Więcej

Znajdź w serwisie