Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie dekoracyjne ścian

Oświetlenie dekoracyjne ścian z oferty E-Technologia, pozwala na stworzenie oryginalnej aranżacji z wykorzystaniem światłowodów świecących powierzchnią boczną. Oświetlenie dekoracyjne ścian można wykonać za pomocą świetlistych rzeźb lub wybranych przez siebie różnych kształtów i form. Oświetlenie dekoracyjne ścian jest znakomitym dopełnieniem oświetlenia głównego i nadaje wnętrzom oryginalnego charakteru. Oświetlenie dekoracyjne ścian znakomicie sprawdzi się w wielu wnętrzach, tworząc niecodzienną i piękną dekorację.

Światłowody z technologią mikro-okienek transmitują światło na całej swojej długości.

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem dekoracynym ścian, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia dekoracyjnego ścian

Galeria

Video

Pliki do pobrania


wróć

Oświetlenie dekoracyjne ścian E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie dekoracyjne ścian w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne ścian w sypialni można kreować na różne sposoby. My przedstawiamy pomysł niezwykły i oryginalny. Za pomocą zestawu Ściany Świecące można stworzyć dowolny wzór, tworząc go za pomocą światłowodów świecących bokiem, naklejanych na ścianę. Tego typu projekt jest bardzo indywidualny, dlatego trzeba mieć najpierw wizję, aby móc później dobrać ilość i długość światłowodów. W prezentowanej przez nas realizacji, widzimy wzory kwiatów i drzewa. Zdjęcia zostały zrobione w naszym salonie, dlatego tą realizacją można zobaczyć u nas na żywo.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne ścian w pokoju Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne ścian w pokoju wymyślone w bardzo kreatywny sposób. Ściana w pokoju stwarza naprawdę wiele różnych opcji do dekoracji świetlnej. Bardzo ciekawym przykładem może być zestaw światłowodowy do ściany, z którego można stworzyć wybrany wzór. To bardzo interesujący, ciekawy projekt, na stworzenie obrazu świetlnego w postaci różnego rodzaju kształtów. Oświetlenie dekoracyjne ściany wykonane ze światłowodów daje wiele możliwości zabawy i tworzenia czegoś swojego, czego nie ma nikt inny.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne ścian inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Inspiracje do oświetlenia dekoracyjnego ściany można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jedną z nich jest tworzenie różnych wzorów, które są układany ze specjalnych światłowodów świecących powierzchnią boczną. Ze światłowodów można ułożyć tak jak na zdjęciach drzewo lub jakikolwiek inny, wybrany przez siebie wzór, który kleimy na ścianie. Oświetlenie dekoracyjne na ścianie często sprawdza się w gabinecie, solarium, ale także w pokoju, czy salonie. To bardzo ciekawa dekoracja, która tworzona jest indywidualnie, pod gust klienta.

Więcej

Oświetlenie ściany LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie ściany LED zastosowane w gabinecie kosmetycznym. Oświetlenie do ściany pozwala tworzyć różne projekty i daje nieograniczone możliwości na tworzenie wzorów świetlnych. Podświetlenie ściany może być naprawdę niezwykłe i wyjątkowe. Dzięki zestawowi Ściany Świecące jest możliwość samodzielnego projektowania obrazów świecących na ścianie. Oświetlenie ściany LED często wykorzystywane jest w salonach, gabinetach. Oświetlenie ledowe w ścianie to symbol nowego designu i znakomity pomysł na dekoracje, które wyróżnią wnętrze.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne ścian z telewizorem w salonie - Fala Świetlna E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie ścienne do dekoracji salonów lub innych wnętrz może naprawdę robić niesamowite wrażenie. Zestaw Fala Świetlna umożliwia tworzenie na ścienie pięknych, świetlnych wzorów w postaci fal świecących na ścianie. Udokerowana w ten sposób ściana zastępuje tradycyjną tapetę i tworzy niesamowity klimat. To znakomity sposób na oświetlenie dekoracyjne na ścianie na długie lata.

Więcej

Znajdź w serwisie