Projekty LED i światłowodowe

lampy nowoczesne

Lampy nowoczesne oświetleniowe charakteryzują się oryginalnym wzornictwem oraz energooszczędnością. Nasze produkty posiadają obie te cechy, co pozwala tworzyć piękne aranżacje. Lampy nowoczesne są dostępne w wielu różnych rodzajach i charakteryzują się pięknym oświetleniem pomieszczeń. Lampy nowoczesne są znakomitą ozdobą, mającą najwyższą jakość. Każda z naszych lamp to najlepszy wybór na aranżację wnętrza.

Następny projekt lamp nowoczesnych

Galeria


wróć

Lampy nowoczesne E-TECHNOLOGIA

Lampy nowoczesne sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy nowoczesne sufitowe z zestawami światłowodowymi firmy E-Technologia można tworzyć na różne sposoby. W przedstawionej realizacji nowoczesna lampa sufitowa została stworzona za pomocą zestawu Kryształowe Kule, który umożliwia samodzielnie zaprojektowanie i wykonanie takiej lampy. Nowoczesne lampy charakteryzują się przede wszystkim ciekawym i innowacyjnym designem, który widzimy chociażby na naszych zdjęciach. Opcje świecenia oraz ilość i długość światłowodów można dobrać do własnych potrzeb.

Więcej

Lampy nowoczesne LED Projekty LED i światłowodowe

Lampy nowoczesne LED dostępne w różnych kształtach i kolorach. Nowoczesne lampy charakteryzujące się ciekawym designem i bardzo eleganckim oraz dekoracyjnym charakterem. Prezentowana lampa ma kształt kaskady, prezentując się znakomicie np. w klatkach schodowych, holach, korytarzach i innych pomieszczeniach. Lampa nowoczesna dostępna w różnych kolorach jest dostępna w firmie E-Technologia. Widoczna na fotografiach lampa, to żyrandol światłowodowy, wytwarzający oświetlenie dekoracyjne do pomieszczenia.

Więcej

Lampy nowoczesne wiszące Projekty LED i światłowodowe

Firma E-Technologia poleca lampy nowoczesne wiszące oparte o technologię światłowodową i oświetlenie LED.

Więcej

Nowoczesne lampy na korytarzu, klatce schodowej, przedpokoju E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Nowoczesne lampy LED firmy e-technologia to bardzo eleganckie dekoracje, podświetlające klatkę schodową, korytarz, przedpokój, czy też inne wnętrza. Lampy nowoczesne dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Każda lampa wymaga indywidualnego zaprojektowania i wyceny. W przedstawionej realizacji na klatce schodowej wykorzystano żyrandol dekoracyjny Spirala. Lampa nowoczesna Spirala zakończona kryształami wyjątkowo dekoruje wnętrze.

Więcej

Znajdź w serwisie