Projekty LED i światłowodowe

lampy nowoczesne

Lampy nowoczesne oświetleniowe charakteryzują się oryginalnym wzornictwem oraz energooszczędnością. Nasze produkty posiadają obie te cechy, co pozwala tworzyć piękne aranżacje. Lampy nowoczesne są dostępne w wielu różnych rodzajach i charakteryzują się pięknym oświetleniem pomieszczeń. Lampy nowoczesne są znakomitą ozdobą, mającą najwyższą jakość. Każda z naszych lamp to najlepszy wybór na aranżację wnętrza. Lampy nowoczesne to przede wszystkim delikatne, piękne światło i innowacyjne kształty, które możemy tworzyć sami, według własnej wyobraźni.

Jeżeli jesteś zainteresowany lampami nowoczesnymi, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt lamp nowoczesnych

Galeria

Zastosowanie

Oświetlenie dekoracyjne do użytku domowego

Video


wróć

Lampy nowoczesne E-TECHNOLOGIA

Lampy nowoczesne na klatkę schodową Projekty LED i światłowodowe

Lampy nowoczesne na klatkę schodową warto zaplanować, kupując specjalne żyrandole światłowodowe firmy E-Technologia, które znakomicie wywiążą się z funkcji dekoracyjnej w tym pomieszczeniu. W swojej ofercie posiadamy różnego kształtu żyrandole oparte o system światłowodowy. Tego typu lampy posiadają bardzo nowoczesny design i mogą świecić w różnych kolorach. Żyrandole są tworzone pod zamówienie, dlatego nie ma obaw, że nie będę pasować do klatki schodowej. Możemy wybrać długość, kształt, opcje świecenia, średnicę podstawy.

Więcej

Lampy nowoczesne LED Projekty LED i światłowodowe

Lampy nowoczesne LED dostępne w różnych kształtach i kolorach. Nowoczesne lampy charakteryzujące się ciekawym designem i bardzo eleganckim oraz dekoracyjnym charakterem. Prezentowana lampa ma kształt kaskady, prezentując się znakomicie np. w klatkach schodowych, holach, korytarzach i innych pomieszczeniach. Lampa nowoczesna dostępna w różnych kolorach jest dostępna w firmie E-Technologia. Widoczna na fotografiach lampa, to żyrandol światłowodowy, wytwarzający oświetlenie dekoracyjne do pomieszczenia.

Więcej

Lampy nowoczesne wiszące Projekty LED i światłowodowe

Firma E-Technologia poleca lampy nowoczesne wiszące oparte o technologię światłowodową i oświetlenie LED.

Więcej

Nowoczesne lampy na korytarzu, klatce schodowej, przedpokoju E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Nowoczesne lampy LED firmy e-technologia to bardzo eleganckie dekoracje, podświetlające klatkę schodową, korytarz, przedpokój, czy też inne wnętrza. Lampy nowoczesne dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Każda lampa wymaga indywidualnego zaprojektowania i wyceny. W przedstawionej realizacji na klatce schodowej wykorzystano żyrandol dekoracyjny Spirala. Lampa nowoczesna Spirala zakończona kryształami wyjątkowo dekoruje wnętrze.

Więcej

Znajdź w serwisie