Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie w fugach

Oświetlenie w fugach z wykorzystaniem światłowodów świecących końcem znajduje szerokie zastosowanie w wystroju wnętrz. Zamontowanie punktów świetlnych w kabinie prysznicowej lub w podłodze przyniesie piękny efekt dekoracyjny. Oświetlenie z zamontowanymi światłowodami w fudze pełni rolę oświetlenia dekoracyjnego. Oświetlenie w fugach pozwala uzyskać efekt lśniących podłóg, czy ścian.

Pojedyncze punkty świetlne świetnie prezentują się w:

- oświetlenie w fugach łazienki

- oświetlenie w fugach basenu

- oświetlenie w saunach

- oświetlenie w grotach solnych

Następny projekt oświetlenia w fugach

Galeria


wróć

Oświetlenie w fugach E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie w fugach ledowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w fugach ledowe pozwala stworzyć delikatne oświetlenie, które uwidacznia atrakcyjny, niezwykły i nowoczesny design w danym wnętrzu. Oświetlenie w fugach ledowe to innowacyjny i bardzo ozdobny element podświetlający np. łazienkę. Takie oświetlenie świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, ale i klasycznych, tradycyjnych, które potrzebują wyróżniającej się dekoracji. Oświetlenie w fugach można montować nawet w kabinie prysznicowej pod prysznicem i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

Więcej

Oświetlenie do fug w łazience pod kabinę, prysznic - zestaw fugi E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do fug w łazience to coraz częściej stosowana dekoracja w łazienkach, które mają swój niepowtarzalny styl i szyk. Oświetlenie do fug to punkty świetlne wystaję w fugach, które zrobione są ze światłowodów nieprzewodzących prądu, a także wodoodpornych. Świetlne punkty można umieścić w dowolnym miejscu w łazience. Oświetlenie dekoracyjne w fugach będzie niezwykłą dekoracją, która doda uroku każdej łazience.

Więcej

Znajdź w serwisie