Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie w fugach

Oświetlenie w fugach łazienki

Jednym z ciekawszych pomysłów na dekorację łazienki, który jest coraz częściej spotykany w nowoczesnych aranżacjach jest oświetlenie światłowodowe montowane w fugach. To delikatne oświetlenie zdecydowanie pozwala wydobyć piękno łazienki i zmienić jej aranżację. Tego typu oświetlenie stanie się niezwykłą ozdobą w naszej łazience i stanie się świetnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz. Oświetlenie w postaci zestawu światłowodowego Fugi można zamontować zarówno w podłodze, jak i na ścianach. Pozwoli to uzyskać efekt lśniących podłóg, czy ścian. Za pomocą światłowodów w fugach, możemy uzyskać efekt gwiezdnego nieba bądź wytyczonej drogi, czy wybranego kształtu na podłodze, czy ścianach.
 
Montaż zestawu Fugi w łazience stwarza wiele możliwości. To delikatne, punktowe oświetlenie możemy zastosować np. w płytkach na ścianach nad wanną. Wówczas delikatne punkciki ozdobią przestrzeń przy wannie i dodatkowo wprowadzą atmosferę relaksu. Oświetlenie w fugach możemy zastosować również niedaleko kabiny prysznicowej lub nawet koło prysznicu z tego względu, że światłowody transmitują światło, nie przewodzą prądu w związku z tym woda nie reaguje z nimi. Oświetlenie światłowodowe do fug możemy również zamontować w podłodze, w łazience. Wówczas delikatne punkciki mogą tworzyć gwiezdne niebo lub podświetlać przestrzeń koło wanny, czy prysznica.

Oświetlenie możemy również zamontować w fugach naszego jacuzzi. Wówczas jacuzzi będzie podświetlone delikatnymi punkcikami, stając się niezwykłą dekoracją. Efekt zestawu do Fug w jacuzzi można zobaczyć w poniższych fotografiach.


Oświetlenie w fugach basenu

Zestaw przeznaczony do montażu w fugach można również z powodzeniem stosować w basenach. Oświetlenie dekoracyjne światłowodowego możemy stosować nawet w dnie basenu. Ta dekoracja świetlna szczególny efekty będzie dawała po zmroku. Wówczas świecące punkciki na dnie basenu, które będą tworzyć gwiezdne niebo lub mogą wytyczać drogę, zmienią aranżację basenu nie do poznania. To delikatnie oświetlenie będzie wyglądać bardzo efektownie, a jego efekt możemy podziwiać na poniższych zdjęciach.

Wszystkie wymienione przez nas pomysły na oświetlenie, umożliwia zestaw Fugi. Znakomicie sprawdzi się on zarówno w łazience, jak i na basenie. Można go montować w posadzce, podłodze betonowej, płytkach, we flizach. Składa się on z generatora światła oraz wiązki światłowodów PMMA w płaszczach ochronnych, które są przeznaczone do montażu w kleju. Tylko takie światłowody mogą być montowane w fugach. Zestaw Fugi produkowany jest pod indywidualne zamówienie klienta. Do każdej powierzchni nasz dział handlowy dobiera długość oraz ilość światłowodów. Oświetlenie może świecić na biało, biało-niebiesko lub RGB (zmiennokolorowy) i być sterowane za pomocą pilota.

Zobacz zestaw Fugi -> https://e-technologia.pl/zestaw-fugi.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria


wróć

Oświetlenie w fugach E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie w fugach w podłodze Projekty LED i światłowodowe

Jednym z ciekawszych i nowoczesnych pomysłów na oświetlenie w podłodze jest montaż zestawu Fugi. Ten zestaw znakomicie sprawdzi się zarówno w ścianie, jak i suficie. Światłowody są przystosowane do montażu w fudze, płytkach i będą dobrze służyły w warunkach łazienkowych. Zestawem Fugi możemy wytyczyć drogę w podłodze za pomocą punktów świetlnych, lub rozmieścić je chaotycznie albo według ustalonego wzoru, tak jak na załączonych zdjęciach. Ten zestaw jest bardzo indywidualny, dlatego należy określić ilość oraz długość światłowodów.

Więcej

Oświetlenie w fugach ledowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w fugach ledowe pozwala stworzyć delikatne oświetlenie, które uwidacznia atrakcyjny, niezwykły i nowoczesny design w danym wnętrzu. Oświetlenie w fugach ledowe to innowacyjny i bardzo ozdobny element podświetlający np. łazienkę. Takie oświetlenie świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, ale i klasycznych, tradycyjnych, które potrzebują wyróżniającej się dekoracji. Oświetlenie w fugach można montować nawet w kabinie prysznicowej pod prysznicem i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

Więcej

Oświetlenie do fug w łazience pod kabinę, prysznic - zestaw fugi E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do fug w łazience to coraz częściej stosowana dekoracja w łazienkach, które mają swój niepowtarzalny styl i szyk. Oświetlenie do fug to punkty świetlne wystaję w fugach, które zrobione są ze światłowodów nieprzewodzących prądu, a także wodoodpornych. Świetlne punkty można umieścić w dowolnym miejscu w łazience. Oświetlenie dekoracyjne w fugach będzie niezwykłą dekoracją, która doda uroku każdej łazience.

Więcej

Znajdź w serwisie