Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie w fugach

Oświetlenie w fugach z wykorzystaniem światłowodów świecących końcem znajduje szerokie zastosowanie w wystroju wnętrz. Zamontowanie punktów świetlnych w kabinie prysznicowej lub w podłodze przyniesie piękny efekt dekoracyjny. Oświetlenie z zamontowanymi światłowodami w fudze pełni rolę oświetlenia dekoracyjnego. Oświetlenie w fugach pozwala uzyskać efekt lśniących podłóg, czy ścian. Światłowodowy w fugach to nowoczesny system, umożliwiający utworzenie efekt gwiezdnego nieba lub wytyczonej drogi, kształtu na podłodze, w ścianach.

Pojedyncze punkty świetlne świetnie prezentują się w:

- oświetlenie w fugach łazienki

- oświetlenie w fugach basenu

- oświetlenie w saunach

- oświetlenie w grotach solnych

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem w fugach, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia w fugach

Galeria


wróć

Oświetlenie w fugach E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie w fugach w podłodze Projekty LED i światłowodowe

Jednym z ciekawszych i nowoczesnych pomysłów na oświetlenie w podłodze jest montaż zestawu Fugi. Ten zestaw znakomicie sprawdzi się zarówno w ścianie, jak i suficie. Światłowody są przystosowane do montażu w fudze, płytkach i będą dobrze służyły w warunkach łazienkowych. Zestawem Fugi możemy wytyczyć drogę w podłodze za pomocą punktów świetlnych, lub rozmieścić je chaotycznie albo według ustalonego wzoru, tak jak na załączonych zdjęciach. Ten zestaw jest bardzo indywidualny, dlatego należy określić ilość oraz długość światłowodów.

Więcej

Oświetlenie w fugach ledowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w fugach ledowe pozwala stworzyć delikatne oświetlenie, które uwidacznia atrakcyjny, niezwykły i nowoczesny design w danym wnętrzu. Oświetlenie w fugach ledowe to innowacyjny i bardzo ozdobny element podświetlający np. łazienkę. Takie oświetlenie świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, ale i klasycznych, tradycyjnych, które potrzebują wyróżniającej się dekoracji. Oświetlenie w fugach można montować nawet w kabinie prysznicowej pod prysznicem i nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

Więcej

Oświetlenie do fug w łazience pod kabinę, prysznic - zestaw fugi E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do fug w łazience to coraz częściej stosowana dekoracja w łazienkach, które mają swój niepowtarzalny styl i szyk. Oświetlenie do fug to punkty świetlne wystaję w fugach, które zrobione są ze światłowodów nieprzewodzących prądu, a także wodoodpornych. Świetlne punkty można umieścić w dowolnym miejscu w łazience. Oświetlenie dekoracyjne w fugach będzie niezwykłą dekoracją, która doda uroku każdej łazience.

Więcej

Znajdź w serwisie