Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie sufitowe LED

Oświetlenie sufitowe LED

Trudno sobie wyobrazić mieszkanie bez odpowiedniego i dobrego oświetlenia. Oświetlenie ma za zadanie zapewnić mieszkańcom możliwość odpowiedniego funkcjonowania po zachodzie słońca, ale także w odpowiedni sposób udekorować wnętrze. Oświetlenie sufitowe jest niezbędne w każdym wnętrzu i pomaga ono wyeksponować zalety każdego wnętrza oraz podkreślić jego indywidualny styl. Dekoracyjne światło może w niezwykły sposób zmienić aranżację oraz wystrój pokoju, salonu, kuchni, łazienki, korytarza, przedpokoju, sypialni, czy innego pomieszczenia w naszym domu. W swojej ofercie posiadamy oświetlenie sufitowe, które znakomicie sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych pomieszczeniach.

Oświetlenie sufitowe punktowe

Jednym z ciekawszych pomysłów na zastosowanie oświetlenia sufitowego jest tworzenie za pomocą zestawu światłowodowego gwieździstego nieba. Możemy go stworzyć np. za pomocą zestawu Konstelacje Świetne, czy Galaktyka. Składają się one z generatora światła LED i wiązki światłowodów PMMA, które świecą swoim końcem, tworząc punkciki świetlne- świecące gwiazdy na suficie. 

Zobacz zestaw Konstelacje Świetlne -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo1.html

Zobacz zestaw Galaktyka -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-galaktyka.html

Innym zestawem gwieździstego nieba jest zastosowanie zestawów Kryształowe Gwiazdy i Kryształowy Pył. W tym przypadku oba te zestawy składają się między innymi ze światłowodów PMMA zakończonych gwintem, które umożliwiają przykręcenie szklanych kryształków. Kryształy umożliwiają niezwykłe smugi światła na suficie, które tworzą bardzo efektowną gwiazdę. Zestaw Kryształowe Gwiazdy składa się tylko ze światłowodów z kryształami, natomiast Zestaw Kryształowy Pył składa się ze światłowodów z kryształami oraz zwykłych światłowodów bez kryształów.

Zobacz zestaw Kryształowe Gwiazdy -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo.html

Zobacz zestaw Kryształowy Pył -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-krysztalowy-pyl.html

Nieco innym typem gwiezdnego nieba są również zestawy Planetarium i Mgławice. Składają się one z mocniejszego generatora światła LED, dającego więcej światła, wiązki światłowodów PMMA grupowanych po 25 sztuk w płaszczach ochronnych, które zabezpieczają światłowodów przed uszkodzeniem oraz zwiększają ilość światła. Płaszcze ochronne są dodatkowo z przewodem stalowym ułatwiającym przeciąganie światłowodów, podwieszanie oraz montaż. Zestaw Planetarium dostępny jest w wersji zmiany kolorów (wielokolorowa barwa), natomiast zestaw Mgławice dostępny jest w wersji biało-niebieskiej. Oba zestawy mają możliwość sterowania za pomocą pilota.

Zobacz zestaw Planetarium -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-planetarium.html

Zobacz zestaw Mgławice -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-2.html

Jeżeli chcesz zamówić któryś z zestawów gwieździstego nieba, wyślij nam długość oraz szerokość swojego sufitu, miejsce montażu generatora światła oraz opcje świecenia. Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.


Aranżacje oświetlenia sufitowego

Jednym z pomysłów na oświetlenie sufitu może być zamontowane sufitu napinanego. Mamy tu do wyboru kilka rodzajów sufitu napinanego. Jednym z nich jest sufit napinany z nadrukiem wraz z oświetleniem LED. Wówczas sufit przedstawia wybraną grafikę i może świecić swoją całą powierzchnią. Jeżeli chcemy mieć gładki sufit podświetlany, może wybrać wersję bez grafiki. Wtedy taki sufit świeci w wybranym kolorze i może być również oświetleniem głównym. Innym sposobem może być z kolei sufit napinany lustrzany, w którym występuje efekt lustra na suficie. Taki sufit może być uszyty w dowolnym kolorze i może być podświetlony krawędziowo za pomocą taśm LED. 

Zobacz sufity napinane z oświetleniem LED -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane-z-oswietleniem-led-katalog

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

 

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie sufitowe LED E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie sufitowe do łazienki Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe do łazienki wykonane za pomocą montażu gwieździstego nieba na suficie. Na prezentowanych zdjęciach można dostrzec oświetlenie sufitowe dekoracyjne, które tworzy klimat, nastrój, atmosferę relaksu. Tego typu oświetlenie sufitowe, potocznie nazywane gwieździstym niebem, zostało stworzone dzięki montażu zestawu światłowodowego Konstelacje Świetlne.

Więcej

Oświetlenie sufitowe nowoczesne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe nowoczesne daje wręcz nieograniczoną możliwość tworzenia różnych dekoracji świetlnych. W prezentowanej przez nas realizacji, w zaciemnionym pomieszczeniu możemy dostrzec niezwykłe gwieździste niebo, które tworzy wyjątkowy nastrój. W takim klimacie dużo łatwiej się odprężyć, odpocząć, patrząc w niebo pełne gwiazd. Takie nowoczesne oświetlenie sufitowe możemy stworzyć sobie w salonie, sypialni, kuchni, łazience, pokoju dziecka, czy w części wypoczynkowej naszego domu, gdzie posiadamy np. kino domowe.

Więcej

Oświetlenie sufitowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe LED stworzone na podstawie sufitu napinanego ze specjalnym zdjęciem. Oświetlenie sufitowe LED nadaje się do wielu pomieszczeń, oświetlając wnętrze w szczególny sposób. Sufity napinane ze zdjęciem tworzą niezwykłe oświetlenie dekoracyjne. Oświetlenie do sufitu LED tworzone jest pod wymiar i może świecić różnymi kolorami. Zaletą oświetlenie w suficie LED w postaci sufitu napinanego jest jego długa żywotność. Oświetlenie do sufitu zaprezentowane na zdjęciach szczególną uwagę przykuwa przy oglądnięciu na żywo, nadając wnętrzu szczególny charakter.

Więcej

Oświetlenie sufitowe LED salon Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe LED salonu pozwala stworzyć niezwykłą, dekoracyjną aranżację tego wnętrza. Podświetlenie sufitowe zapewnia najlepsze wrażenia świetlne, wpływając pozytywnie na nasz organizm. Oświetlenie sufitu LED w salonie może składać się z dowolnej ilości punktów świetlnych, tworząc indywidualny projekt. Bardzo eleganckim i nowoczesnym oświetlenie sufitowym LED w salonie jest zestaw Kryształowy Pył, tworzący gwiazdy o różnych średnicach i efektach świetlnych, idealnie odwzorowując piękne niebo.

Więcej

Znajdź w serwisie