Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie sufitowe LED

Oświetlenie sufitowe LED

Oświetlenie sufitowe LED pełni funkcję oświetlenia dekoracyjnego. Zestawy oświetlenia światłowodowego i LED są doskonałym elementem dekoracji sufitów napinanych podwieszanych. Oświetlenie sufitowe LED to coraz bardziej popularna i pożądana metoda oświetlenia. Takie oświetlenie jest energooszczędne, wygląda estetycznie, jest trwałe, eleganckie i modne. Oświetlenie sufitowe LED tworzy nastrój w nowoczesnych wnętrzach.

Stwórz wyjątkową aranżację, wykorzystując do tego:

- Gwieździste Niebo (Konstelacje, Planetarium, Mgławice, Planetoidy, Meteory)

- Kryształowe Gwiazdy

- Kryształowy Pył

- Żyrandole Światłowodowe ( m.in. Ośmiornica, Spirala, Kaskada, Korona)

- Sufity napinane

- Sufity napinane z nadrukiem

- Sufity napinane z podświetleniem

Następny projekt oświetlenia sufitowego LED

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie sufitowe LED E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie sufitowe LED salon Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe LED salonu pozwala stworzyć niezwykłą, dekoracyjną aranżację tego wnętrza. Podświetlenie sufitowe zapewnia najlepsze wrażenia świetlne, wpływając pozytywnie na nasz organizm. Oświetlenie sufitu LED w salonie może składać się z dowolnej ilości punktów świetlnych, tworząc indywidualny projekt. Bardzo eleganckim i nowoczesnym oświetlenie sufitowym LED w salonie jest zestaw Kryształowy Pył, tworzący gwiazdy o różnych średnicach i efektach świetlnych, idealnie odwzorowując piękne niebo.

Więcej

Oświetlenie sufitowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe LED stworzone na podstawie sufitu napinanego ze specjalnym zdjęciem. Oświetlenie sufitowe LED nadaje się do wielu pomieszczeń, oświetlając wnętrze w szczególny sposób. Sufity napinane ze zdjęciem tworzą niezwykłe oświetlenie dekoracyjne. Oświetlenie do sufitu LED tworzone jest pod wymiar i może świecić różnymi kolorami. Zaletą oświetlenie w suficie LED w postaci sufitu napinanego jest jego długa żywotność. Oświetlenie do sufitu zaprezentowane na zdjęciach szczególną uwagę przykuwa przy oglądnięciu na żywo, nadając wnętrzu szczególny charakter.

Więcej

Znajdź w serwisie