Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie sufitowe LED

Oświetlenie sufitowe LED

Oświetlenie sufitowe LED pełni funkcję oświetlenia dekoracyjnego. Zestawy oświetlenia światłowodowego i LED są doskonałym elementem dekoracji sufitów napinanych podwieszanych. Oświetlenie sufitowe LED to coraz bardziej popularna i pożądana metoda oświetlenia. Takie oświetlenie jest energooszczędne, wygląda estetycznie, jest trwałe, eleganckie i modne. Oświetlenie sufitowe LED tworzy nastrój w nowoczesnych wnętrzach za sprawą delikatnego światła wydobywającego się z zestawów światłowodowych.

Stwórz wyjątkową aranżację, wykorzystując do tego:

- Gwieździste Niebo (Konstelacje, Planetarium, Mgławice, Planetoidy, Meteory)

- Kryształowe Gwiazdy

- Kryształowy Pył

- Żyrandole Światłowodowe ( m.in. Ośmiornica, Spirala, Kaskada, Korona)

- Sufity napinane

- Sufity napinane z nadrukiem

- Sufity napinane z podświetleniem

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem sufitowym LED, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia sufitowego LED

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie sufitowe LED E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie sufitowe do łazienki Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe do łazienki wykonane za pomocą montażu gwieździstego nieba na suficie. Na prezentowanych zdjęciach można dostrzec oświetlenie sufitowe dekoracyjne, które tworzy klimat, nastrój, atmosferę relaksu. Tego typu oświetlenie sufitowe, potocznie nazywane gwieździstym niebem, zostało stworzone dzięki montażu zestawu światłowodowego Konstelacje Świetlne.

Więcej

Oświetlenie sufitowe nowoczesne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe nowoczesne daje wręcz nieograniczoną możliwość tworzenia różnych dekoracji świetlnych. W prezentowanej przez nas realizacji, w zaciemnionym pomieszczeniu możemy dostrzec niezwykłe gwieździste niebo, które tworzy wyjątkowy nastrój. W takim klimacie dużo łatwiej się odprężyć, odpocząć, patrząc w niebo pełne gwiazd. Takie nowoczesne oświetlenie sufitowe możemy stworzyć sobie w salonie, sypialni, kuchni, łazience, pokoju dziecka, czy w części wypoczynkowej naszego domu, gdzie posiadamy np. kino domowe.

Więcej

Oświetlenie sufitowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe LED stworzone na podstawie sufitu napinanego ze specjalnym zdjęciem. Oświetlenie sufitowe LED nadaje się do wielu pomieszczeń, oświetlając wnętrze w szczególny sposób. Sufity napinane ze zdjęciem tworzą niezwykłe oświetlenie dekoracyjne. Oświetlenie do sufitu LED tworzone jest pod wymiar i może świecić różnymi kolorami. Zaletą oświetlenie w suficie LED w postaci sufitu napinanego jest jego długa żywotność. Oświetlenie do sufitu zaprezentowane na zdjęciach szczególną uwagę przykuwa przy oglądnięciu na żywo, nadając wnętrzu szczególny charakter.

Więcej

Oświetlenie sufitowe LED salon Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe LED salonu pozwala stworzyć niezwykłą, dekoracyjną aranżację tego wnętrza. Podświetlenie sufitowe zapewnia najlepsze wrażenia świetlne, wpływając pozytywnie na nasz organizm. Oświetlenie sufitu LED w salonie może składać się z dowolnej ilości punktów świetlnych, tworząc indywidualny projekt. Bardzo eleganckim i nowoczesnym oświetlenie sufitowym LED w salonie jest zestaw Kryształowy Pył, tworzący gwiazdy o różnych średnicach i efektach świetlnych, idealnie odwzorowując piękne niebo.

Więcej

Znajdź w serwisie