Zestawy ekonomiczne

Zestaw Fugi

Zestaw Fugi to pomysł firmy E-Technologia na montaż światłowodów w posadzce, podłodze betonowej, płytkach. Zestaw Fugi idealnie sprawdza się jako gwiezdna podłoga, gwiezdne niebo w fugach.

Nowocześnie ozdobiona podłoga pełna delikatnych punktów będzie ozdobą każdej nowoczesnej realizacji.

Ilość punktów i sposób rozłożenia światłowodów zależy od naszej fantazji.

Wszystkie światłowody posiadają specjalne płaszcze ochronne do montażu w kleju (uwaga na firmy oferujące gołe światłowody).

Zestaw Fugi to znakomity sposób na nowoczesne i eleganckie udekorowanie płytek, posadzek w łazience, basenie. Znakomicie sprawdzi się w łazience i oświetleniu basenowym.

Zestaw Fugi firmy E-Technologia robiony jest na indywidualne zamówienie, do każdej powierzchni dobieramy długość światłowodów indywidualnie. 

Zestaw Fugi zapewnia nastrój w łazience i pełni funkcję oświetlenia dekoracyjnego do którego trzeba przewidzieć dodatkowe, niezależne oświetlenie główne. 

Jeżeli jesteś zainteresowany zestawem Fugi, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Galeria

Sposób montażu i zdjęcia produktów

Projekt oświetlenia światłowodowego w fugach należy rozpocząc od zaplanowania miejsca montażu generatora światła.

Miejsce montazu generatora światła zdecyduje jakiej długości światłowody będą potrzebne do wykonania instalacji.

Przy wyborze miejsca montażu generatora światła należy pamietać o zaplanowaniu dostępu do tego urządzenia. (np. rewizje, szawka, wnęka, pomieszczenie obok za ścianą)

Po zaplanowaniu miejsca montażu generatora światła , przystępujemy do planowania sposobu prowadzenia światłowodów. Każdy jeden punkt świetlny to jeden światłowód.

Światłowody pmma będą rozprowadzone w kleju (nie fudze) stąd konieczność stosowania specjalnych światłowodów z płaszczami ochronnymi.

Tylko światłowody w płasczach ochronnych mogą być stosowane do montażu w fugach. 

Mając zaplanowane ilości i długości potrzebnych światłowodów prosimy o kontakt z działem handlowym.

 

 

Zastosowanie

Zastosowanie zestawu fugi: oświetlenie w posadzkach ceramicznych, oświetlenie we flizach, oświetlenie w płytkach, oświetlenie gwiazdki w betonie 

Numer zamówieniowy

Zestaw do FUG  (proszę przy zamówieniu-wycenie okręslić ilość i długość potrzebnych światłowodów).

Każdy zestaw produkowany jest indywidualnie dla każdego klienta.

Video

Pliki do pobrania


wróć

Zestaw Fugi

Znajdź w serwisie