Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED stworzone przy użyciu rozwiązań opartych o technologię LED będą się komponowały z najróżniejszymi wystrojami wnętrz. Oświetlenie LED to dekoracja świetlna, która idealnie sprawdzi się w pokoju, kuchni, salonie, łazience, korytarzu, czy innych pomieszczeniach. Oświetlenie LED znakomicie doświetli ściany, czy sufit. Za pomocą oświetlenia LED można stworzyć swój własny projekt, wytwarzający niezwykły klimat i nastrój za pomocą światła.

Zapoznaj się z naszą ofertą oświetlenia LED na:

Oświetlenie LED - taśma LED jednokolorowa

Oświetlenie LED - taśma LED RGB

Oświetlenie LED - sterownik RGB inteligentny pilot

Oświetlenie LED - sterownik RGB inteligentny panel naścienny

Oświetlenie LED - ściemniacz LED bezprzewodowy

Oświetlenie LED - ściemniacz LED naścienny

Oświetlenie LED - listwy LED, profile aluminiowe

 

Galeria zdjęciowa: http://e-technologia.pl/galeria-zdjeciowa.html

Inspiracje: http://e-technologia.pl/inspiracje

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem LED, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

 

Następny projekt oświetlenia LED

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie LED sufitu podwieszanego Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED sufitu podwieszanego potrafi tworzyć ciekawe efekty na suficie. W tym przypadku zastosowano sufit z nadrukiem wody, podświetlony ledami. Sufit podwieszany w łazience tworzy motyw wodny, współgrając tym samym z całym wnętrzem. Podświetlenie LED sufitu podwieszanego umożliwia tworzenie wielu różnych dekoracji świetlnych. Sufit napinany ze zdjęciem jest nie wątpliwie jedną z najbardziej efektownych i nowoczesnych opcji oświetlenia LED, która jest warta rozważenia.

Więcej

Oświetlenie LED sufitu z nadrukiem Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED sufitu z nadrukiem w sypialni w domu prywatnym. Sufit zaprezentowany na zdjęciach przedstawia nadruk pięknego, błękitnego nieba z tęczą i chmurkami. Cały sufit jest także podświetlany ledem i tworzy piękną aranżację pomieszczenia. Piękny niebo nad głowami, przywoła same pozytywne i miłe chwile, ciesząc oko swoim wyjątkowym obrazem. Nadruk, zdjęcie do sufitu można wybrać w specjalnych bankach zdjęć, lub posiadać własną fotografię w dużej rozdzielczości.

Więcej

Oświetlenie LED w pokoju Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED w pokoju może być tworzone na różne sposoby. Na udostępnionych przez nas fotografiach można zauważyć ciekawe wzory świetlne, stworzone przy użyciu światłowodów klejonych na ścianie. To bardzo ciekawy projekt stworzenie czegoś wyjątkowego, indywidualnego na ścianie, wpasowującego się w klimat pokoju. Ze światłowodów świecących bokiem, które są użyte w tym przypadku, można stworzyć różne obrazy świetlne na ścianie, świecące różnymi barwami. To bardzo indywidualny projekt, gdzie trzeba dobrać ilość i długość światłowodów do projektu.

Więcej

Oświetlenie LED w kinie domowym Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED kina domowego ma za zadanie przede wszystkim tworzyć atmosferę relaksu, skupienia, nastrojenia, które współgra z resztą otoczenia. Niezwykle ważnym elementem, czasami nieco bagatelizowanym jest sufit. To tam mamy spore pole do popisu jeśli chodzi o różne dekoracje. Sufit dekoracyjny może pomóc w stworzeniu niezwykłego charakteru tego wnętrza.

Więcej

Oświetlenie LED do salonu z kuchnią Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED do salonu z kuchnią, to oświetlenie dekoracyjne w postaci gwieździstego nieba, o różnych wielkościach gwiazd,prezentujące się bardzo efektownie na każdym suficie. Na zdjęciach możemy podziwiać efekt zestawu Kryształowy Pył.

Więcej

Oświetlenie LED kolorowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED kolorowe, które podświetla krawędziowo sufit podwieszany. Oświetlenie LED może świecić kolorem jednolitym, lub tak jak w przypadku, zmieniać swoją barwę światła na różne kolory. Zmienne kolory mogą działać automatycznie lub być sterowane poprzez np. pilota. Oświetlenie LED w różnych kolorach znakomicie wpasowuje się w każde wnętrze. W zależności od nastroju, klimatu, mając funkcje sterowania, można ustawiać różne kolory. To powoduje, że sami możemy kreować swoje wnętrze i je zmieniać.

Więcej

Oświetlenie LED na klatce schodowej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED na klatce schodowej z użyciem taśmy LED na szklanych schodach. Oświetlenie klatki schodowej daje wiele możliwości stworzenia dekoracji świetlnej, która przyciągnie wzrok od samego początku. Prostym, a zarazem efektownym sposobem, może być zastosowanie taśmy LED na schodach. Szczególny efekt widoczny jest w czasie zmroku, kiedy barwa schodów w tym przypadku podświetla się na niebiesko i idealnie współgra z otoczeniem. Zastosowanie taśmy w takim projekcie wymaga dogłębnego przemyślenia i zaplanowania.

Więcej

Oświetlenie LED na suficie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED na suficie w sypialni wokół gwieździstego nieba. Oświetlenie ledowe zostało zamontowane jako dodatek dekoracyjny do pięknego, gwieździstego nieba na fragmencie sufitu w sypialni. Taśmy LED zamontowane krawędziowo na suficie, tworzą ładną całość dekoracji. To bardzo popularne oświetlenie do dekoracji.

Więcej

Oświetlenie LED w łazience Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED w łazience na suficie. Sufit został podświetlony krawędziowo za pomocą taśmy LED o barwie białej zimnej. Na jego środku znajduje się charakterystyczne gwiezdne niebo, z zakończeniami kryształowymi. Taśma LED w tym przypadku jest ciekawym elementem dekoracyjnym, dopełniającym cały układ dekoracji na suficie. Taśma LED o barwie białej zimnej wydziela bardzo ładny, "skrzący" kolor, dobrze komponujący się z sufitem tak jak na zdjęciach.

Więcej

Oświetlenie LED łóżka w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED łóżka w sypialni wykonane w bardzo pomysłowy sposób. Za łóżkiem na zdjęciach widać ciekawą dekorację świetlną, stworzoną ze światłowodów świecących bokiem, naklejanych na ścianę. To innowacyjna metoda, na stworzenie niebanalnej dekoracji w sypialni. Przedstawiony zestaw jest zestawem niezwykle indywidualnym, w którym trzeba określić ilość i długość światłowodów, potrzebnych do wyklejenia wybranego wzoru na ścianie. Za pomocą tego zestawu światłowodów, możemy stworzyć różne wzory na ścianie.

Więcej

Oświetlenie LED na ścianie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED na ścianie może być ciekawym rozwiązaniem i podświetlać np. ścianę w salonie. Taśmy LED stworzą ciekawe, dodatkowe oświetlenie, które będzie uzupełniało się z oświetleniem głównym. Oświetlenie LED wbudowane w ścianę może tworzyć różne kolory. W tym przypadku taśma LED ma kolor biały ciepły. Oświetlenie LED świetnie dekoruje w tym przypadku salon, będąc nowoczesną dekoracją do jego wnętrza.

Więcej

Oświetlenie LED nad łóżkiem Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED nad łóżkiem może być ciekawym dodatkiem do sypialni, zapewniającym niezwykły nastrój oraz klimat. Oświetlenie LED przy łóżku można stworzyć za pomocą różnych zestawów. Na zdjęciach widać natomiast zestaw Kryształowe Kule. Są to zwisające kryształy na światłowodach, świecące barwą dekoracyjną. To ciekawe rozwiązanie dla ambitnych projektów sypialni, które zdecydowanie zmienia design naszego przytulnego wnętrza. Zestaw z kryształami to rozwiązanie ekskluzywne i eleganckie.

Więcej

Oświetlenie LED mieszkania Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED mieszkania za pomocą taśm LED, podświetlających sufit i pomieszczenie. Na zdjęciach widać sufit transparenty podświetlony ledami o barwie białej ciepłej. To rozwiązanie jest popularne do różnego rodzaju podświetleń różnych pomieszczeń i stworzenia ciekawej dekoracji. Oświetlenie LED nadaje się do praktycznie każdego typu pomieszczeń. Wraz z sufitem transparentnym tworzy ciekawy projekt, stworzony do dekoracji.

Więcej

Oświetlenie LED żyrandol Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED żyrandol to bardzo pomysłowe i ekskluzywne oświetlenie do wnętrz o potencjalnie dużej wysokości, takich jak chociażby prezentowana klatka schodowa. Żyrandole nie tylko świecą piękną na swojej całej powierzchni, ale i także dzięki swoim kształtom i zakończeniom kryształowym tworzą klimatyczną dekorację także i za dnia. Efekt żyrandoli widać jednak przede wszystkim gry już zapada zmrok. Wtedy naprawdę wyglądają niesamowicie.

Więcej

Oświetlenie LED salonu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED salonu urządzone w ciekawym i nowoczesnym stylu. Gwieździste niebo na suficie salonu jest niezwykłym projektem, który sprawdza sie w tego typu pomieszczeniach. Remont salonu można więc zaplanować tak, aby jego efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Stylowo urządzony salon będzie wizytówką mieszkania i miejscem wzbudzającym prawdziwy zachwyt.

Więcej

Oświetlenie LED łazienki Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED łazienki ma bardzo istotny wpływ na całą aranżację naszego mieszkania. Oświetlenie LED we wnętrzu łazienki zdecydowanie spełni swoją rolę, podkreślając jej zalety. Ciekawym rozwiązaniem może być stworzenie jakiegoś ciekawego motywu dominującego w tym wnętrzu. Może być to cokolwiek, co nam się podoba, co wprowadzi niezwykłą atmosferę do naszej stylowej łazienki.

Więcej

Oświetlenie LED kuchni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED kuchni jest trendem wciąż rozwijającym się i coraz bardziej powszechnym. Oświetlić dekoracyjnie kuchnię to nie lada wyzwanie. Aranżacja kuchni z dobrze i ciekawie dobrym oświetleniem będzie naprawdę robić wrażenie. Jak zaplanować dekoracje światłem do kuchni? Można posłużyć się chociażby taśmą LED, za pomocą której można stworzyć ciekawe dekoracje.

Więcej

Oświetlenie LED sufitu nad basen Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED sufitu nad basen to pole do popisu na przeróżne, ciekawe dekoracje. Oświetlenie na suficie nad basenem dodatkowo uatrakcyjni całe wnętrze i spowoduje, że basen stanie się największą atrakcją. Kto nie marzy, aby wykąpać się w wodzie pod pięknym niebem? Nasze dekoracje to umożliwiają i tworzą realne niebo wraz z niezwykłą, bardzo dekoracyjną lampą.

Więcej

Oświetlenie LED w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED w sypialni jest trendem coraz bardziej powszechnym w eleganckim i pięknym mieszkaniu. Sypialnia to szczególne miejsce dla każdego. Często w tym pomieszczeniu relaksujemy się lub po prostu szukamy spokoju, chwili wyciszenia. Oświetlenie LED w takiej sypialni pomaga w stworzeniu atmosfery relaksu i odpłynięcia myślami w nieznane.

Więcej

Oświetlenie LED w sufitach napinanych Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED w sufitach napinanych jest częstym wyborem. Na podstawie oświetlenia LED można stworzyć ciekawe dekoracje do różnych wnętrz, w tym np. sypialni. Takie oświetlenie w naszym wnętrzu stworzy romantyczną, relaksującą atmosferę, która zbawiennie wpłynie na nasze samopoczucie.

Więcej

Oświetlenie LED i światłowodowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED i światłowodowe charakteryzuje się barwnymi dekoracjami świetlnymi. Oświetlenie światłowodowe jest oświetleniem, które wykorzystuje światłowodowe, mogące świecić zarówno końcem i jak i bokiem, które wyposażone są w energooszczędne generatory światła. Oświetlenie światłowodowe w połączeniu z oświetleniem LED tworzy bardzo ciekawe projekty we wnętrzach. Ciekawe dekoracje za pomocą tego oświetlenia możemy stworzyć np. na suficie.

Więcej

Oświetlenie LED schodowe Projekty LED i światłowodowe

W naszym salonie można znaleźć eleganckie i topowe rozwiązania na oświetlenie schodowe LED. Oświetlenie do schodów LED można zaplanować, uwzględniając dekorację świetlną, która nie tylko doświetli klatkę schodową, przedpokój, ale i stanie się główną atrakcją i magnesem przyciągającym uwagę. Prezentujemy żyrandol światłowodowy Ośmiornica, idealnie nadający się jako oświetlenie LED dekoracyjne do schodów. To rodzaj dekoracyjnej lampy LED do schodów, bardzo nowoczesnej i ekskluzywnej. Oświetlenie LED schodowe zaaranżowane za pomocą żyrandola dekoracyjnego jest ambitnym projektem wykonanym z fantazją.

Więcej

Oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA może przybierać różne kształty i barwy świecenia. Oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA może być stosowane zarówno w salonie, jak i w łazience, pokoju, przedpokoju, kuchni i innych domowych (i nie tylko) pomieszczeniach. Oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA ma za zadanie podświetlać wnętrze w wybrany przez nas sposób. Na zdjęciach prezentujemy oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA umieszczone w nowoczesnym i pięknym salonie. Oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA widocznie na zdjęciach udało się uzyskać dzięki taśmom LED RGB i jeden kolor. W salonie na suficie jest także piękne gwieździste niebo, które zostało stworzone dzięki zestawowi Galaktyka. Oświetlenie LED E-TECHNOLOGIA w salonie prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Więcej

Znajdź w serwisie