Żyrandole Światłowodowe

Żyrandol Światłowodowy OŚMIORNICA

Żyrandol światłowodowy Ośmiornica jest spełnieniem marzeń o perfekcyjnym oświetleniu dekoracyjnym, które transmituje światło na całej długości światłowodu nie przewodząc prądu i ciepła.

Ten rewolucyjny system światłowodowy wykonany z światłowodów PMMA z efektem świetlnym mikro-okienek, gdzie zmieniające się kolory błyskają iskierkami światła na całej długości światłowodu, jest bardzo dekoracyjnym elementem w dziedzinie oświetlenia żyrandolowego.

Żyrandol Światłowodowy Ośmiornica  z ciekawym efektem świetlnym znajdą Państwo tylko w naszym sklepie firmowym. Żyrandol światłowodowy Ośmiornica . Dzięki swojej rozpiętości na boki sprawia wrażenie dużej, efektownej lampy dekoracyjnej.

Jesteśmy jedyną firmą  oferującą  technologię nierównomiernych przebłysków światła z tym efektem świetlnym na całej długości światłowodów  tzw. efektem  mikro-okienek. Dzięki tej technologii światło wydobywa się na zewnątrz światłowodu tworząc na całej długości dekoracyjne rozbłyski światła.

Technologia mikro-okienek, dzięki którym światło wydobywa się na zewnątrz jest niepowtarzalna i nieosiągalna na rynku przez inne żyrandole.

Dzięki zastosowaniu wysokiej  jakości szklanych kryształków na zakończeniach każdego światłowodu, wydobywamy ich piękno przez co stają się one prawdziwą ozdobą pomieszczeń.

Żyrandol światłowodowy Ośmiornica możemy dostarczyć dla Państwa w różnych kształtach i długościach zwisu oraz rozpięć na boki. Żyrandol światłowodowy Ośmiornica dostarczany jest na indywidualne zamówienie.

Jeżeli jesteś zainteresowany żyrandolem światłowodowym Ośmiornica, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Galeria

Opis

Ten elegancki żyrandol światłowodowy OŚMIORNICA Rzeźba Świetlna produkowany jest na indywidualne zamówienie i składa się z:

 • profesjonalnego generatora światła do wyboru (LED, METAL-HALOGEN kontakt dział handlowy)
 • żyrandol światłowodowy OŚMIORNICA może świecić w jednym kolorze, może zmieniać automatycznie kolory , zmiana kolorów może być sterowana za pomocą pilota, systemów inteligentnych DMX, KNX, DALI (do ustalenia z działem handlowym) 
 • warkocza przewodów światłowodowych PMMA świecących bokiem z mikro-okienkami w płaszczu ochronnym na bazie komponentów polimerowych (bez PVC) bez ftalanów.
 • jesteśmy jedyną firmą w Polsce oferującą ten efekt świecenia światłowodów.
 • wysokiej jakości kryształków szklanych do zawieszenia na końcu światłowodu
 • dekoracyjnych rurek ozdobnych
 • stelaża mocującego
 • wytłaczanej metalowej podstawy z stali  wykonanej bez elemntów spawanych (średnica podstawwy fi: 50cm,64cm,76cm,100cm opcjonalnie kwadrat)

Montaż generatora

 • wybierając lokalizację umieszczenia generatora należy pamiętać, aby wybrać miejsce gdzie nie ma wibracji, bezpośredniego nasłonecznienia, wilgoci, kurzu, ciepła, wysokiej i niskiej temperatury
 • generator wymaga: wolnej przestrzeni, aby zapewnić chłodzenie i dostępu celem wymiany źródła światła
 • długość światłowodów od środka podstawy do generatora to 30-50 cm w przypadku potrzeby dłuższych światłowodów kontakt dział handlowy).

Sposób montażu i zdjęcia produktów

 

Żyrandol Światłowodowy OŚMIORNICA jest dostarczany o dowolnej długości zwisu i rozpięcia ramion na boki.

UWAGA!
Znalazłeś tańszy żyrandol ? Przyjdź i porównaj efekt świecenia i jakość wykonania. 
Jak porównać cenę żyrandoli światłowodowych i zobaczyć różnicę bez wizyty w naszym salonie firmowym ? Proszę konkurencyjnej firmie zadać następujące pytania:


Czy światłowód PMMA jest identyczny jak w firmie E-TECHNOLOGIA?  jesteśmy jedyna firmą w Polsce sprzedająca tak świecący światłowód z technologią mikro-okienek 
Czy złączka do generatora jest identyczna jak firmie E-TECHNOLOGIA? czy światłowody są w niej zgrzewane,klejone, polerowane
Czy podstawa żyrandola jest wytłaczana  jak firmie E-TECHNOLOGIA? – poproś o zdjęcie produktu, zwróc uwagę na jakość wykonania
Czy tulejki montażowe są zainstalowane w podstawie żyrandola jak w firmie E-TECHNOLOGIA? 
Czy można regulować światłowody w podstawie żyrandola za pomocą tulejek  jak w firmie E-TECHNOLOGIA? 
Czy kryształy szklane na końcach światłowodów są identyczne jak w jak firmie E-TECHNOLOGIA? - często można spotkać akryl (plastik) nie szklany kryształ 

Czy kryształ posiada możliwość mocowania do światłowodu za pomocą uchwutu  (kryształy mocowane na samym kleju spadają podczas użytkowania niosąc ryzyko uszkodzenia ciała)
Czy są montowane rurki dekoracyjne nad kryształem jak firmie E-TECHNOLOGIA? 
Czy jest stelaż montażowy jak w firmie E-TECHNOLOGIA?
Czy żyrandol świeci identycznie jak w firmie E-TECHNOLOGIA?

Jeżeli jakaś firma odpowie Państwu na jedno z powyższych pytań TAK, to prosimy o przesłanie tej informacji do nas na adres [email protected]

OSTRZEŻENIE
Na rynku pojawiły się niskiej jakości światłowody, dlatego wiele firm liczy na to, że klient nie porówna rozwiązań, jakości materiałów, a tylko wybierze niską cenę.

Dane techniczne

Napięcie zasilania 230V AC 50/60Hz
Moc generatora w zależności od wybranego generatora światła
Źródło światła LED, METAL-HALOGEN do wyboru kontakt dział handlowy
Temperatura pracy światłowodów -40°C +70°C
Maksymalna odległość generatora od podstawy standardowo 30-50cm inna do ustalenia
Wysokość rzeźby od podstawy maksymalna długość zwisających lub rozpiętych światłowodów to 10 metrów
Średnica podstawy średnica 50cm ,64cm, 76cm lub kwadrat

Zastosowanie

Oświetlenie dekoracyjne

Numer zamówieniowy

 

Żyrandol Światłowodowy Ośmiornica każdy Klient  określa samemu podając długość zwisu i rozpięcie światlowodów na boki.

Video


wróć

Znajdź w serwisie