Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie sypialni

Oświetlenie w sypialni

Sypialnia jest pomieszczeniem, na które należy zwrócić szczególną uwagę gdy urządzamy nasze mieszkanie, ponieważ jej podstawową funkcją jest zapewnienie nam wypoczynku i dobrych warunków do snu. Oświetlenie w sypialni odgrywa kluczową rolę ze względu na fakt, że spędzamy w niej sporo czasu. Sypialnia powinna nam dawać możliwość wyciszenia się. Aby zbudować w sypialni intymną, wyjątkową atmosferę, która będzie sprzyjać relaksowi, najlepiej zdecydować się na dyskretne, dekoracyjne światło. Takie delikatne oświetlenie niesamowity efekt będzie robiło podczas zmroku. Jakie zatem wybrać oświetlenie do sypialni? Podajemy kilka pomysłów, które są do zrealizowania w naszym sklepie, o których warto pamiętać i wziąć je pod uwagę podczas planowania aranżacji w oświetleniu w sypialni.

Nastrojowe lampy do sypialni

Jednym z pomysłów na stworzenie nastroju, klimatu w sypialni może być własnych lamp dekoracyjnych nieopodal łóżka. Na zaprezentowanych poniżej zdjęciach można dostrzec efekt zestawu Kryształowe Kule. To typ lampy światłowodowej, która umożliwia nam samodzielne wybranie opcji świecenia oraz ilości i długości światłowodów potrzebnych nam do stworzenia lampy. Tego typu lampa składa się między innymi ze szklanych kryształów, które zapewniają efekty świetlne nawet w ciągu dnia, dzięki rozproszeniu światła. Dodatkowo wiązka światłowodów PMMA świecących bokiem posiada efekt mikro-okienek, dzięki którym światło wydobywające się na zewnątrz jest niepowtarzalne. Taka piękna, zwisająca lampa, która może być umiejscowiona tuż nad łóżkiem. To z pewnością doda elegancji i uroku sypialni.

Zobacz zestaw Kryształowe Kule -> https://e-technologia.pl/lampa-swiatlowodowa.html


Wystrój i aranżacje oświetleniowe w sypialni

Innym pomysłem na delikatne oświetlenie w sypialni, może być stworzenie nad łóżkiem gwieździstego nieba.  Tutaj mamy do wyboru co najmniej kilka zestawów. Najbardziej ekonomicznych wyborem będzie wybranie zestawu Konstelacje Świetlne, składające się z wiązki światłowodów i generatora światła LED. Oświetleniem światłowodowym robiącym większe wrażenie i widocznym na poniższych zdjęciach, jest zestaw Kryształowy Pył. Prócz wiązki zwykłych światłowodów, posiada on jeszcze światłowody zakończone gwintem, który umożliwia przykręcenie kryształów, powodujących największe rozbłyski światła. Dzięki czemu jest to idealnie rozwiązanie, które dostarcza nam na sufit gwiazdy mające różne wielkości.

Zobacz zestaw Konstelacje Świetlne -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo1.html

Zobacz zestaw Kryształowy Pył -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-krysztalowy-pyl.html


Oświetlenie sufitu w sypialni – sufity LED

Jeżeli żaden z dwóch pierwszych pomysłów nam nie odpowiada, można rozważyć montaż sufitu z nadrukiem w sypialni. Na tego typu sufit napinany naniesiony jest nadruk np. chmurek i nieba, który jest dość popularny w tym pomieszczeniu. Wówczas taki sufit może świecić swoją własną powierzchnią i przypominać nam do złudzenia realne niebo. Grafikę oczywiście możemy wybrać inną z banków zdjęć lub posiadać własną. Sufit napinany z nadrukiem i oświetleniem LED świetnie sprawdzi się w sypialni, dekorując w sposób niezwykły tą część mieszkania. 

Zobacz sufit napinany z nadrukiem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane-z-nadrukiem.html


Oświetlenie LED w sypialni

Innym, dość popularnym pomysłem na oświetlenie sypialni mogą być taśmy LED wraz z listwami LED. Taśmy LED podobnie jak oświetlenie światłowodowe są energooszczędnymi źródłami światła. Do pasków LED można dokupić także ściemniacze, dzięki którym można rozjaśnić lub przytłumić światło. Oświetlenie ledowe można zamontować na krawędziach łóżka lub we wnęce przy łóżku, tworząc tym samym ciekawy klimat. Kolor taśm jaki posiadamy w swojej ofercie to: biały ciepły, biały zimny lub RGB (zmiennokolorowy).

Zobacz pełną ofertę oświetlenia LED -> https://e-technologia.pl/paski-led-tasmy-led-katalog

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie sypialni E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie sypialni kryształowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni kryształowe wykonane w niezwykle dekoracyjnym i eleganckim stylu. Sypialnia została urządzona w sposób, który umożliwia niesamowite doznania wizualne i efektywny wypoczynek. Oświetlenie widocznie na suficie, to mniejsze i większe punkty, ze specjalnymi rozbłyskami gwiazd, które zakończone kryształami. Posiadamy różne rodzaje kryształów z różnymi rozbłyskami. Z kolei za łóżkiem, ze ścian zwisają ze światłowodów kryształowe kule, które są swoistą indywidualną lampą światłowodową. Każde z tych oświetleń ma charakter typowo dekoracyjny, więc trzeba także przewidzieć w pomieszczeniu oświetlenie główne.

Więcej

Oświetlenie sypialni światłowodowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni światłowodowe stworzone z zestawów światłowodowych firmy E-Technologia. Nad głowami w sypialni możemy stworzyć niebo z pięknymi układami gwiazd. Niebo możemy stworzyć za pomocą map nieba udostępnianych przez firmę E-Technologia. Jest także możliwość tworzenia nieba za pomocą chaotycznego rozmieszczenia punktów. Część gwiazd może być rozmieszczona gęściej, część rzadziej, tak jak na prezentowanych zdjęciach.

Więcej

Oświetlenie sypialni gwiezdne niebo Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni gwiezdne niebo oparte o światłowody świecące końcem wraz z zakończeniami kryształowymi. Zestaw Kryształowy Pył widoczny na zdjęciach, jest połączeniem delikatnych punktów wraz z gwiazdami o specjalnych rozbłyskach, które są możliwe dzięki kryształkom SKY. To pozwala ułożyć bardziej realne gwiazdozbiory na naszym suficie.

Więcej

Oświetlenie sypialni punktowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni punktowe, stworzone przez zestaw światłowodowy firmy E-Technologia. Zestaw gwieździste niebo tworzy charakterystyczne oświetlenie punktowe, mające za zadanie tworzyć nastrój relaksu. Oświetlenie wydobywające się ze światłowodów, ma charakter tylko i wyłącznie dekoracyjny. Oświetlenie punktowe w sypialni widoczne na zdjęciu, dostępne jest w firmie E-Technologia w wersjach standardowych, jak i na specjalne zamówienie klienta. To świetne rozwiązanie do udekorowania pomieszczeń w mieszkaniach, domach.

Więcej

Oświetlenie sufitowe w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitowe w sypialni stworzone przez sufit napinany z nadrukiem nieba. Sufit napinany znakomicie ozdabia nowoczesną sypialnię, będąc świetnym elementem dekoracyjnym. Sufit z nadrukiem produkowany jest pod wymiar do pomieszczenia. Tego typu sufit zastępuje tradycyjny, będąc dużo ciekawszym rozwiązaniem. Sufit wytwarza oświetlenie dekoracyjne, wpasowujące się w klimat sypialni. Firma E-Technologia sprzedaje sufity napinane oraz współpracuje z instalatorami, którzy montują sufity w całej Polsce.

Więcej

Oświetlenie sypialni sufit z nadrukiem Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni za pomocą specjalnego sufitu z wybranym nadrukiem. Na zdjęciach widzimy piękne, letnie niebo, z chmurami i tęczą. Całość przedstawia bardzo dekoracyjne rozwiązanie do sypialni. Tego typu sufity cieszą się sporym zainteresowaniem. Nadruk na sufit można zakupić w bankach zdjęć lub mieć swój własny. Sufit z nadrukiem w sypialni to nowoczesne rozwiązanie dla osób stawiających na ciekawe elementy dekoracyjne w swoich domach, mieszkaniach.

Więcej

Oświetlenie sypialni kolorowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni kolorowe daje nieograniczone możliwości zabawy barwami na różne sposoby. Sypialnia jest miejscem, gdzie warto zadbać o takie dekoracje, które umilą w niej pobyt. Bardzo ciekawym oświetleniem sypialni jest zestaw Konstelacje Świetlne, który można układać na suficie według własnych preferencji. Oświetlenie może tworzyć ciekawe niebo lub mieć zupełnie inny, ciekawy kształt, który jest zaprezentowany na poniższych zdjęciach.

Więcej

Oświetlenie sypialni dekoracyjne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni dekoracyjne w formie sufitu napinane z nadrukiem. Sypialnia, jako miejsce wypoczynku, relaksu, warto, aby była udekorowana czymś niezwykłym. Leżąc na łóżku, często wpatrujemy się w sufit, który jest świetnym miejscem do zagospodarowania różnych dekoracji świetlnych. Jedną z nich może być specjalny sufit z nadrukiem, który na swojej płaszczyźnie tworzy wybrany obraz. W tym przypadku widzimy piękny sufit z nadrukiem księżyca. Nadruk można zakupić np. w bankach zdjęć.

Więcej

Oświetlenie sypialni ze skosami Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni ze skosami także może być wnętrzem niezwykle klimatycznym i nastrojowym. Taka aranżacja sypialni z pewnością nie należy do najprostszych, ale jest ona jak najbardziej możliwa do wykonania. Do oświetlenia w sypialni na skosach można wykorzystać zestawy światłowodowe, które mogą być użyte zarówno na suficie jak i ścianie. Ilość gwiazdek, ich kolor, opcje świecenia zależy już tylko od naszej wyobraźni. Taka aranżacja z pewnością sprawdzi się jako niezwykła dekoracja na skosy sypialni.

Więcej

Oświetlenie sypialni sufit podwieszany Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni, a zarazem jego dekoracja za pomocą sufitu podwieszanego, to z pewnością nowoczesny i coraz bardziej wchodzący trend na rynek wnętrzarski. Sufit podwieszany prezentowany na zdjęciach to sufit ze specjalnym nadrukiem, który można zakupić w bankach zdjęć. Sufit idealnie nadaje się do sypialni, np. w części nad łóżkiem, relaksując, tworząc niezwykły nastrój. Sufity są szyte pod konkretny wymiar i świetnie sprawdzają się z wielu wnętrzach. To nowoczesne sufity, świetnie sprawdzające się zamiast tradycyjnych.

Więcej

Oświetlenie sypialni inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni inspiracje oparte o oświetlenie LED zmiennokolorowe. Inspiracje do oświetlenia w sypialni stwarzają nieograniczone możliwości tworzenia różnych wzorów świetlnych. Podświetlenie ledami sypialni przy łóżku, zapewnia bardzo ciekawą kreację świetlną. Tego typu oświetlenie LED można sterować za pomocą pilota, zmieniając barwy światła. Oświetlenie sypialni i wiele inspiracji można znaleźć w zakładce projekty, inspiracje świetlne, czy galeria zdjęć.

Więcej

Oświetlenie w sypialni nad łóżkiem Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni nad łóżkiem powinno być różnorodne. Jeden punkty świetlny w sypialni nie jest wystarczający. Gdy zbliża się wieczór, warto włączyć wówczas oświetlenie nastrojowe o charakterze niezwykle dekoracyjnym, które zagwarantuje relaks na najwyższym poziomie. Tego typu oświetlenie nie musi być intensywne. Bez wątpienia ciekawym rozwiązaniem jest sufit napinany wraz z punktowym oświetlenie imitującym gwiazdy. Całość da naprawdę niespodziewane i bardzo piękne efekty. Takie oświetlenie zdecydowanie sprawdzi się nad łóżkiem.

Więcej

Oświetlenie sypialni projekty Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni może sprawić, że stanie się ona klimatycznym, atrakcyjnym, czy nastrojowym wnętrzem. Urządzenie sypialni nie jest łatwą sztuką i wymaga dokładnego przemyślenia. Przy projektowaniu sypialni warto dokładnie przeanalizować każdy detal. Możliwości aranżacyjne tego bardzo przytulnego i osobistego wnętrza zdecydowanie poprawi niezwykłe, dekoracyjne oświetlenie. Bardzo eleganckie oświetlenie tworzy zestaw Kryształowy Pył, dzięki który na suficie mamy imitację gwiazd o różnych wielkościach.

Więcej

Oświetlenie nowoczesnej sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie nowoczesnej sypialni jest sposobem na dodaniu niepowtarzalnego charakteru tego wnętrza. Oświetlenie sypialni jest jednym z ważniejszych czynników, które decydują o tym, czy nasza sypialnia jest komfortowa. Nowoczesna sypialnia charakteryzuje się ciekawymi dekoracjami, które dają relaks i spokój. Oświetlenie nastrojowe w sypialni powinno nam pomóc zrelaksować się po ciężkim dniu. Dobrym tego przykładem jest sufit napinany w sypialni. Wybierając dowolny nadruk możemy sprawić, że będziemy się czuli jak na wakacjach.

Więcej

Oświetlenie sypialni pomysły Droga Mleczna Projekty LED i światłowodowe

Pomysłów do oświetlenia sypialni można tworzyć wiele. Jednym z ciekawszych pomysłów na piękne i nastrojowe oświetlenie do sypialni, może być stworzenie Drogi Mlecznej na suficie. Wprawiona w ruch Droga Mleczna zamontowana na suficie sypialni, sprawia wrażenie realnej galaktyki, robiącej spore wrażenie wizualne. Oświetlenie w sypialni jest sposobem na ciekawą, wyjątkową dekorację na lata. Sypialnia stworzona z oświetlenia światłowodowego Droga Mleczna, stworzy niebywały i wyjątkowy nastrój. Efekt świecenie Drogi Mlecznej można zobaczyć w naszym salonie firmowym.

Więcej

Oświetlenie sypialni aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni i jej aranżacje zrobione dzięki zestawom światłowodowym firmy E-Technologia. Oświetlenie sypialni ma za zadanie pozytywnie nastrajać i tworzyć miłą atmosferę. Dekoracja do sypialni może zostać stworzona właśnie za sprawą specjalnego oświetlenia, które będzie potrafiło ożywić, odmienić to wnętrze. Relaks w sypialni przy tego typu oświetleniu będzie jeszcze bardziej efektywny. Dzięki oświetleniu światłowodowemu możemy stworzyć sypialnię naszych marzeń, dobierając do tego różne dekoracje świetlne.

Więcej

Oświetlenie sypialni na poddaszu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni na poddaszu oparte o zestawy oświetlenia światłowodowego firmy E-Technologia. Oświetlenie nowoczesnej sypialni na poddaszu wymaga dokładnego zaplanowania dekoracji świetlnych oraz ich efektów. Sypialnia na poddaszu z dekoracyjnym, zmysłowym oświetleniem, będzie stanowiła najlepszą z możliwych aranżacji tego wnętrza. Oświetlenie w sypialni na poddaszu daje nieograniczone możliwości na rożne dekoracje świetle, dostosowane do naszych potrzeb, tworzące wymarzoną sypialnię.

Więcej

Oświetlenie do małej sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do małej sypialni można zaprojektować równie niekonwencjonalnie jak i do dużej. Tak naprawdę nawet najmniejszą sypialnię możemy oświetlić tak, aby była piękna i wygodna w funkcjonowaniu. Rozświetlenie sypialni w sposób, które odmieni wyraźnie to wnętrze wymaga dobrego pomysłu. Posiadamy jednak wiele sposobów, które mogą ułatwić to zadanie. W małej sypialni świetnie sprawdzi się oświetlenie nie tylko na sufit, ale i na ścianie sypialni, np. za łóżkiem. Na zdjęciach małej sypialni widać ciekawe, nowoczesne oświetlenie ze specjalnym świetlistym wzorem. Taka dekoracja w sypialni odmieni jej aranżację.

Więcej

Oświetlenie sypialni sufit Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni na suficie to rzecz, którą warto dobrze zaplanować. Sypialnia jest miejscem relaksu, odpoczynku, dlatego warto zaopatrzyć o oświetlenie Ledowe do sypialni na sufit. Prezentowane przez nas pomysły nadają się do oświetlenia małej sypialni, ale także tej większej. Oświetlenie sypialni sufitowe nie musi być banalne, warto stworzyć coś, co będzie nam służyło na lata i zaskoczy swoimi efektami.

Więcej

Oświetlenie Ledowe sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie Ledowe sypialni można tworzyć w różny sposób. Aranżacja sypialni może być tworzona m.in. za pomocą taśm LED w celu podświetlenia sypialni. Nastrojowa sypialnia stworzona za pomocą oświetlenie Ledowego sprawdzi się w eleganckim mieszkaniu, domu. Oświetlenie Ledowe będzie odpowiednie zarówno dla małej i dużej sypialni.

Więcej

Oświetlenie sypialni LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni LED ma tym większe znaczenie, z racji wypoczynkowego charakteru tego wnętrza. Najlepszym sposobem na uzyskanie intymnej atmosfery, ciekawych dekoracji świetlnych i poczucia błogiego nastroju jest montaż ciekawych dekoracji świetlnych opartych o oświetlenie LED i światłowodowe. Przy tego typu dekoracjach należy też jednak pamiętać o montażu oświetlenia głównego, ponieważ oświetlenie LED do sypialni świeci barwą dekoracyjną, nastrojową.

Więcej

Oświetlenie do sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sypialni powinno skupić szczególną uwagę szczególnie aranżując tak intymne miejsce jakim jest sypialnia. Nastrojowe oświetlenie do sypialni sprzyja odprężeniu, wypoczynkowi i regeneracji sił po ciężkim dniu, a gwieździste niebo na suficie zdecydowanie pomoże w odpoczynku. Przedstawiamy ciekawy rodzaj oświetlenia do sypialni. Gwieździste niebo w suficie to ekonomiczne, niedrogie, a zarazem nowoczesne rozwiązanie na relaks w sypialni. Oświetlenie w sypialni stworzone z pięknych gwiazdek stworzy klimat w sypialni, jakiego wcześniej nie znaliśmy. Wnętrze sypialni z pięknymi gwiazdami jest najlepszym pomysłem na wyjątkowe dekoracje.

Więcej

Oświetlenie sypialni Projekty LED i światłowodowe

Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym możemy się wyciszyć i odpocząć po ciężkim, wyczerpującym dniu. Dlatego należy postawić na oświetlenie sypialni, które zadba o intymną atmosferę. Nieocenioną rolę w tej niezwykłej atmosferze odgrywa oświetlenie gwieździste niebo wraz z pięknymi, kryształowymi lampkami. Oświetlenie w sypialni na suficie w postaci realnego, nocnego nieba wraz z migającymi gwiazdkami. To ciekawe rozwiązanie dla pełnego odprężenia i uroku w sypialni. Oświetlenie do sypialni zaplanowane w tak dekoracyjny, efektowny sposób, zapewnia najlepsze doznania i cieszy oko na długie lata.

Więcej

Oświetlenie sypialni - zestaw Konstelacje Świetlne E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sypialni na suficie jest sposobem na niezapomniany relaks, odpoczynek i dekoracje świetlne, które będą służyły przez lata. Wnętrze sypialni zaaranżowane przez piękne gwieździste niebo dostarcza niezapomnianych wrażeń. Na prezentowanych zdjęciach pięknej sypialni widać realne gwieździste niebo stworzone za pomocą ekonomicznego i najtańszego zestawu Konstelacje Świetlne.

Więcej

Znajdź w serwisie