Projekty LED i światłowodowe

lampy LED

Lampy LED

Lampy LED znakomicie sprawdzają się w różnych wnętrzach, będąc świetnym zamiennikiem tradycyjnych lamp, będąc bardziej ekonomicznymi.  Dla przykładu lampa światłowodowa o długości 100cm, 200cm ,300 cm z generatorem LED będzie pobierała tylko np. 18W. Jak widać z powyższego wyliczenia długość lampy światłowodowej nie wpływa na zużycie energii elektrycznej (światłowody transmitują tylko światło, ich ilość i długość nie zwiększa zapotrzebowania na energie elektryczną).
 
W naszej firmie lampy LED to tzw. żyrandole światłowodowe, które składają się z profesjonalnego generatora światła (najczęściej LED), światłowodów PMMA świecących powierzchnią boczną z mikro-okienkami (jesteśmy jedyną firmą w Polsce oferującą ten efekt świecenia światłowodów), każda lampa składa się dodatkowo z wysokiej jakości szklanych kryształów, które zawiesza się na końcach światłowodów, dekoracyjnych rurek ozdobnych, mocującego stelaża oraz metalowej podstawy.
 

Typy lamp LED:

 
W firmie E-Technologia mamy do wyboru żyrandole światłowodowe o różnych kształtach. Dzielimy je na:
 
żyrandol światłowodowy Ośmiornica
żyrandol światłowodowy Diament
żyrandol światłowodowy Kaskada
żyrandol światłowodowy Korona
żyrandol światłowodowy Kula
żyrandol światłowodowy Orbita
żyrandol światłowodowy Prosty
żyrandol światłowodowy Spirala
 
Wybierz żyrandol światłowodowy pod tym linkiem -> https://e-technologia.pl/zyrandole-swiatlowodowe-katalog
 
Każdy z tych żyrandoli możemy dostarczyć o dowolnej długości zwisu który określają Państwo przy zamówieniu.
 
Warto zaznaczyć, że sami możemy również kreować i wymyślać kształt własnego żyrandola. Umożliwia to zestaw Kryształowe Kule, gdzie każdy kupujący indywidualnie decyduje z ilu światłowodów i o jakiej długości będzie składała się nasza lampa LED. W ten sposób tworzymy ją według własnych potrzeb. W zestawie Kryształowe Kule nie ma metalowej podstawy, a klient sam mocuje światłowody do sufitu. Jak nawierci otwory w suficie i zamontuje światłowody, taki kształt lampy osiągnie. W ten sposób każdy może wymyśleć własną lampę światłowodową.
 
Zestaw Kryształowe Kule dostępny jest tutaj -> https://e-technologia.pl/lampa-swiatlowodowa.html
 

Opcje świecenia lamp LED

 
Żyrandole światłowodowe firmy E-Technologia mogą świecić w jednym kolorze, bądź też automatycznie zmieniać kolory. Zmiana kolorów może być także sterowana za pomocą pilota lub inteligentnych systemów DMX, KNX, DALI.
 

Zastosowanie lamp LED

 
Lampy LED tak naprawdę sprawdzą się w wielu różnych pomieszczeniach. Ich najczęstsze zastosowanie to klatka schodowa. Większość żyrandoli sprawdzi się w pomieszczeniach o większej wysokości. Określone typy żyrandoli, tak jak np. Orbita, czy Kryształowe Kule znakomicie sprawdzą się w salonie, pokoju, łazience czy innym pomieszczeniu mieszkalnym.
 

Od czego zależy cena?

 
Cena żyrandola światłowodowego zależy od kilku parametrów. Przede wszystkim należy określić kształt żyrandola, a następnie średnicę podstawy, długość światłowodów, opcje świecenia. Wówczas nasza firma chętnie darmowo zrobi wycenę.
 
Po wycenę i inne informacje zapraszamy pod numer telefonu: 668 487 285 lub e-mailem: [email protected]

Galeria

Zastosowanie

Oświetlenie dekoracyjne do użytku domowego

Video


wróć

Lampy LED E-TECHNOLOGIA

Lampy LED dekoracyjne Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED dekoracyjne oparte o oświetlenie światłowodowe stworzone do dekoracji wnętrz. Lampy LED na zdjęciach są o kształcie Kuli, zakończone kryształami szklanymi. Światło wydobywające się z tego typu lampy, dzięki technologi mikro-okienek jest niezwykle dekoracyjne. Lampa LED przedstawiona na zdjęciu może świecić wybranym kolorem lub zmieniać barwy. Każda taka lampa dekoracyjna jest wyceniana, a później produkowana na specjalne zamówienie tak, aby spełnić wymagania każdego klienta.

Więcej

Lampy LED na korytarzu Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED na korytarzu nad schodami w kształcie spirali schodzącej do dołu. Lampa LED widoczna na zdjęciu znakomicie sprawdza się w korytarzach, przedpokojach, wisząc np. nad schodami. Lampy mogą świecić jednolitą barwą, lub różnymi kolorami, tak jak na zdjęciach. Barwy i opcje świecenia mogą być sterowane za pomocą pilota. Żyrandol jest bardzo ekskluzywnym rozwiązaniem, robiącym duże wrażenie dzięki swojej niezwykłej konstrukcji. Lampa LED świeci barwą stworzoną do dekoracji pomieszczenia.

Więcej

Lampy LED kolorowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED kolorowe znakomicie sprawdzą się w salach, będąc główną i bardzo efektowną dekoracją świetlną. Na fotografiach można dostrzec efekt świecenia żyrandoli światłowodowych Ośmiornica, które mają różnokolorową barwę światła. Żyrandole są zamontowane na tak zwanym niebie, które tworzy sufit napinany lustrzany o czarnym kolorze praz pięknie gwieździste niebo stworzone z zestawów światłowodowych. To połączenie dekoracji jest częstym wyborem w salach, będąc skutecznym rozwiązaniem, zapewniającym jedne z lepszych efektów świetlnych.

Więcej

Lampy LED w salonie Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED w salonie oprócz funkcji oświetlenia głównego, mogą także być wspaniałymi dekoracjami do pomieszczenia. Nowoczesnym rozwiązaniem jest montaż żyrandola światłowodowego Ośmiornica. Żyrandol może mieć dowolną długość zwisu i szerokość rozpięcia. Ten typ lampy ma możliwość także zmiany kolorów, tak jak na załączonych obrazkach, dzięki czemu mamy także możliwość sterowania barwami. Żyrandol światłowodowy to ciekawe rozwiązanie na nowoczesny design w salonie, wyróżniający się na tle innych.

Więcej

Lampy LED pod wymiar Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED pod wymiar tworzone przez firmę E-Technologia. Lampa LED może mieć dowolny kształt oraz długość zwisu, czy szerokość podstawy. Wiele kształtów lamp można zobaczyć w zakładce "żyrandole światłowodowe". Lampa LED prezentowana na zdjęciu ma kształt zwisu schodzący spiralą do dołu. Bardzo fajnie prezentuje się m.in. w klatkach schodowych, oświetlając i dekorując to pomieszczenie.

Więcej

Lampy LED RGB Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED RGB firmy E-Technologia, świetnie sprawdzające się np. na korytarzach, klatkach schodowych. Na prezentowanych zdjęciach widać efekt działania żyrandola światłowodowego Kaskada. To rodzaj nowoczesnej lampy światłowodowej, która ma formę schodzenia kaskadą do dołu. Barwa światła takiego żyrandola może być jednolita lub zmienna. Kolorami można również sterować za pomocą pilota.

Więcej

Lampy LED na klatce schodowej Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED na klatce schodowej to indywidualny wybór każdego klienta. Można stworzyć coś standardowego, albo własnego, opierając się na własnej wyobraźni i pomyśle. Na przedstawionych zdjęciach klient z zestawu Kryształowe Kule firmy E-Technologia, sam stworzył swoją własną lampę, z określonym przez siebie kształtem i opcją świecenia. Każdy ze światłowodów widocznych na zdjęciu zakończony jest specjalną, kryształową końcówką. Lampa została zaprojektowana indywidualnie przez klienta. W prezentowanej realizacji lamp LED na klatce schodowej, firma E-Technologia wykorzystała zestaw Kryształowe Kule.

Więcej

Lampy LED w łazience Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED w łazience, dobrane indywidualnie pod wymiar. Lampy zamontowane w łazience, składają się ze światłowodów o różnej długości, tworzących coś w rodzaju fali i zakończonych kryształami. Zestaw z kryształami dobierany jest zazwyczaj indywidualnie, pod potrzeby klienta. To szczególna lampa oparta o system światłowodowy, której kształt możemy tworzyć sami. Zestaw ten często jest stosowany w łazienkach, sypialniach, będąc główną ozdobą w tych pomieszczeniach, robiąca niesamowity efekt wizualny.

Więcej

Lampy LED w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED w sypialni należą do bardzo nowoczesnego pomysłu na udekorowanie tego wnętrza. Lampy w sypialni mogą wisieć nad łóżkiem, tak jak na zaprezentowanych zdjęciach, tworząc bardzo ciekawy projekt dekoracyjny. Lampy LED w tym przypadku to zwisające światłowody zakończone kryształami. Lampa Kryształowe Kule została dodatkowo wzbogacona o gwieździste niebo na fragmencie sufitu, które posiada zakończenie kryształowe, powodujące piękne rozbłyski. Cały efekt wygląda niesamowicie.

Więcej

Lampy LED łazienkowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED łazienkowe mogą tworzyć różne, ciekawe dekoracje świetlne. Lampa LED do łazienki może wisieć na przykład na naszą wanną, dekorując całą powierzchnię w wyjątkowy sposób. Na prezentowanych zdjęciach widzimy piękną klimatyczną łazienkę, a nad wanną lampę światłowodową, która została skonstruowana za pomocą zestawu Fala Świetlna. Taki typ lampy dostępny jest w firmie E-Technologia. Ten zestaw umożliwia także samodzielne kreowanie swojej własnej, wymarzonej lampy dekoracyjnej do łazienki.

Więcej

Lampy LED schodowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED schodowe, idealnie nadające się do ozdobienia klatek schodowych, korytarzy lub innych pomieszczeń. Na zaprezentowanych zdjęciach lampa ma kształt spirali i świeci różnymi kolorami. Nowoczesny design lampy pozwala stworzyć ciekawy kształt i oczarować swoim wyglądem. Lampy LED schodowe są bardzo indywidualnym rozwiązaniem. Lampy tworzone są tylko i wyłącznie na życzenie klienta, zgodnie z jego życzeniami.

Więcej

Lampy LED sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED sufitowe są świetną opcją do dekorowania wielu wnętrz. Tego typu lampy często są stosowane na salach weselnych, salach bankietowych, salach konferencyjnych, czy korytarzach. Nasze lampy LED sufitowe cechują się ciekawymi kształtami, formami i najlepszymi dekoracjami, gwarantując w ten sposób najlepszy komfort w użytkowaniu. Lampy Ledowe sufitowe tworzą piękne barwy światła, tworząc niezwykłe formy świetlne w różnych pomieszczeniach. Posiadamy wiele lamp dekoracyjnych w naszej ofercie, z którą polecamy się zapoznać.

Więcej

Lampy LED oświetlenie schodów Projekty LED i światłowodowe

Lampy światłowodowe firmy E-TECHNOLOGIA są nowoczesnym oświetleniem schodów w wnętrzach. Oświetlenie schodów za pomocą lampy LED z światłowodów będzie ozdobą każdego nowoczesnego mieszkania.

Więcej

Lampy LED do nowoczesnego wnętrza Projekty LED i światłowodowe

Lampy LED do nowoczesnego wnętrza. Planując aranzację nowoczesnego wnetrza należy zwrócić uwagę na oświetlenie. W przedstawianym na zdjęciu projekcie zastosowano Lampę LED - żyrandol światłowodowy spirala firmy E-TECHNOLOGIA.

Więcej

Znajdź w serwisie