Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe umożliwi ozdobienie przestrzeni obok naszego pomieszczenia. Ogród to nie tylko wygodne meble, parasole, czy dużo zieleni. Bardzo ważne jest także oświetlenie ogrodowe, które może nadać temu miejscu wyjątkowy klimat po zmroku. Oświetlenie ogrodowe prezentowana przez naszą firmą prezentuje się bardzo atrakcyjnie, bardzo pozytywnie wpływając na estetykę przestrzeni. 

Oświetlenie ogrodowe może spełniać różne funkcje, my jednak skupimy się przede wszystkim na funkcji dekoracyjnej. W swojej ofercie posiadamy światłowody świecące bokiem z możliwością rozciągania, które świetnie sprawdzą się np. jako oświetlenie drzewa, co widać na naszych zdjęciach. Drzewo ozdobione różnymi kolorami o wieczornej porze, będzie wyglądało niezwykle efektownie i zrobi ogromne wrażenie. Tego typu oświetlenie możemy wykorzystać jeszcze na różne sposoby. 

W razie pytań w sprawach technicznych, montażu światłowodów, kosztów i innych, prosimy o kontakt z doradcą pod numerem telefonu: 668 487 285 lub za pomocą e-maila: [email protected]

Galeria


wróć

Znajdź w serwisie