Projekty LED i światłowodowe

gwiezdne niebo

Gwiezdne niebo oświetlenie LED i światłowodowe jest niezwykle efektownym elementem dekoracyjnym, który można wkomponować w różnego rodzaju wnętrza. Piękne, błyszczące gwiazdy na suficie wprawią w niezwykły stan. Dekoracyjne oświetlenie sufitu w gwiazdy, to coraz bardziej popularny sposób na dekorację wnętrz. Piękny kawałek nieba nad naszymi głowami i realny efekt nieba można uzyskać za pomocą zestawów światłowodowych. Gwiezdne niebo w naszej firmie dostępne jest w kolorach białych, biało-niebieskich lub RGB.

Wykorzystaj nasze zestawy gwiezdnego nieba, aby stworzyć niepowtarzalną aranżację w swoim:

- gwiezdne niebo w salonie

- gwiezdne niebo w sypialni

- gwiezdne niebo w pokoju dziecka

- gwiezdne niebo w saunie

czy też innym pomieszczeniu, które planujesz zaczarować światłem.

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem światłowodowym typu gwiezdne niebo, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt gwiezdnego nieba

Galeria

Video


wróć

Gwiezdne niebo E-TECHNOLOGIA

Gwiezdne niebo w salonie Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w salonie to znakomite oświetlenie salonu pełniące rolę dekoracyjnego. Gwiezdnego niebo na suficie w salonie relaksuje, odpręża i pomaga się skoncentrować. Efekt gwiezdnego nieba w salonie stworzyliśmy za pomocą zestawu Kryształowy Pył. Oświetlenie salonu z gwiazdami na suficie jest ciekawym pomysłem na dekorację salonu.

Więcej

Gwiezdne niebo LED Projekty LED i światłowodowe

Przedstawiamy realizację z naszego salonu firmowego, gdzie możemy dostrzec efekt pięknego gwiezdnego nieba, który został stworzony za pomocą zestawu Galaktyka. Na krawędziach sufitu widzimy z kolei podświetlenie po krawędzi za pomocą taśmy LED, która dodatkowo tworzy "łunę świetlną", znakomicie uzupełniającą się z gwiezdnym niebem.

Więcej

Gwiezdne niebo do sypialni Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo do sypialni ma za zadanie relaksować, odprężać i stwarzać miłą atmosferę. Zestaw Konstelacje Świetlne idealnie sprawdzi się w sypialni, tworząc piękne, gwieździste niebo na suficie. Ten zestaw światłowodowy dostępny jest w różnych kolorach. Oświetlenie dekoracyjne gwiezdne niebo do sypialni firmy E-TECHNOLOGIA to najpiękniejsze i najlepsze jakościowo zestawy. Sypialnia marzeń najlepiej zaprojektowana będzie z naszym oświetlenie do sypialni. W prezentowanym projekcie gwiezdnego nieba w sypialni wykorzystano zestaw Konstelacje Świetlne i sufit napinany.

Więcej

Gwiezdne niebo RGB do sufitu Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo RGB do sufitu znakomicie sprawdza się w wielu pomieszczeniach .Gwiezdne niebo może być również umiejscowione na kawałku sufitu, tak jak na zaprezentowanych zdjęciach. W tym przypadku piękne niebo jest w wersji wielokorolowej (RGB) oraz ma specjalne rozbłyski światła, które umożliwiają zakończenia kryształowe SKY firmy E-Technologia. Takie oświetlenie jest niezwykle efektowne i zapewnia największe wrażenia dla naszego oka.

Więcej

Gwiezdne niebo na poddaszu Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo na poddaszu jest ciekawy projetem firmy E-TECHNOLOGIA, na bardzo dekoracyjne oświetlenie na suficie. Podświetlenie gwiezdnym niebem poddasza jest oryginalnym i ciekawym sposobem na stworzenie nowego designu oświetleniowego. Na prezentowanych zdjęciach prezentujemy realizację gwiezdnego sufitu za pomocą zestawu Planetarium 750pkt, które było wykonaniem specjalnym.

Więcej

Gwiezdne niebo w domu Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w domu oparte o zestaw światłowodowy zakończony kryształami. Piękne niebo w domu, to dekoracja bardzo elegancka, która zdecydowanie umili czas spędzania w domu. Zestaw światłowodowy widoczny na zdjęciach tworzy najlepsze rozbłyski światła, które nie są dostępne w innych zestawach. To wszystko dzięki szklanym kryształom SKY, które są montowane na końcach światłowodów. To rozwiązanie znakomicie sprawdza się m.in w salonie, sypialni, pokoju, czy innych, wybranych pomieszczeniach.

Więcej

Gwiezdne niebo na suficie Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo na suficie napinanym z nadrukiem galaktyki. Gwiezdne niebo na suficie jest częstym pomysłem do dekorowania światłem pokoi, salonów, sypialni, kuchni i innych wnętrz. Efektowne, błyszczące gwiazdy na suficie, zmieniające swój kolor lub świecące stałym światłem, potrafią zadziwić swoim urokiem. Gwiezdne niebo na suficie napinanym można stworzyć za pomocą zestawów ekonomicznych, ekskluzywnych, czy kosmicznych, tworząc wymarzony przez siebie gwiazdozbiór na niebie.

Więcej

Gwiezdne niebo w łazience - Konstelacje Świetlne do łazienki Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w łazience to nowoczesny sposób na realizację łazienki marzeń. Zestaw Konstelacje Świetlne na suficie napinanym w łazience, jest znakomitym sposobem na wspaniałą aranżację pięknej łazienki, w której można się zrelaksować i odpocząć. Zestaw Konstelacje Świetlne gwieździste niebo to pomysł firmy E-TECHNOLOGIA, który pełni rolę oświetlenia dekoracyjnego do każdej łazienki.

Więcej

Gwiezdne niebo w saunie - Kryształowe Gwiazdy oświetlenie do sauny Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w saunie jest ciekawym rozwiązaniem do dekoracje sauny. Piękne, gwiezdne niebo, które relaksuje wypoczywających gości to elegancki element wystroju. Na zdjęciach pokazujemy realizację zestawu Kryształowe Gwiazdy w saunie przez firmę E-Technologia.

Więcej

Gwiezdne niebo w mieszkaniu - Galaktyka do nowoczesnego mieszkania Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w mieszkaniu to pomysłowe oświetlenie dekoracyjne salonu, kuchnia, łazienki, czy pokoju. Gwiezdne niebo do mieszkania na poniższych zdjęciach zaprojektowała firma E-Technologia za pomocą zestawu Galaktyka oraz żyrandola światłowodowego Orbita.

Więcej

Gwiezdne niebo w suficie napinanym - sufit napinany z gwiezdnym niebem Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w suficie napinanym to nowoczesna forma ozdabiania sufitu. Gwiazdy na suficie potrafią stworzyć niesamowite efekty świetlne. Na zaprezentowanych zdjęciach prezentujemy realizację sufitu napinanego z gwiezdnym niebem oraz zestawu Konstelacje Świetlne 150pkt. Gwiezdne niebo zamontowane na suficie to znakomity rodzaj oświetlenie dekoracyjnego firmy E-TECHNOLOGIA.

Więcej

Gwiezdne niebo kuchnia z salonem - Kryształowe Gwiazdy w salonie i kuchni Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w salonie, gwiezdne niebo w kuchni jest niecodzienną i ciekawą aranżacją wnętrza. Oświetlenie gwiezdne niebo na zaprezentowanych zdjęciach zostało stworzone z 35 gwiazd w zestawie Kryształowe Gwiazdy. Piękne rozbłyski światła na suficie tworzą niesamowity, gwiezdne sufit. Gwiezdne niebo w salonie z kuchnią z firmą E-TECHNOLOGIA wytwarza niesamowite efekty świetlne.

Więcej

Gwiezdne niebo korytarz - Galaktyka na korytarzu Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w korytarzu to niebanalny sposób na oświetlenie korytarza, holu, przedpokoju, czy klatki schodowej. Gwiezdne niebo uzyskano za pomocą zestawu Galaktyka. Oświetlenie do klatki schodowej gwiezdnym niebem to nowoczesny design oświetleniowy, olśniewający swoimi efektami na żywo. Oświetlenie LED w korytarzu, holu, przedpokoju, czy klatki schodowej firmy E-TECHNOLOGIA w wyjątkowy sposób dekoruje wnętrza.

Więcej

Gwiezdne niebo pokoik dziecka - Droga Mleczna do pokoju dziecka Projekty LED i światłowodowe

Gwiezdne niebo w pokoju dziecka to ciekawy pomysł na aranżację pokoju naszego dziecka. Wirująca Droga Mleczna na suficie zapewnia niesamowite odczucia i robi wrażenie. Oświetlenie pokoju dziecka zestawem Droga Mleczna to nowoczesny sposób na dekoracje do wnętrza. Wirująca Droga Mleczna na suficie jest zestawem ekskluzywnym, wzbudzającym efekt "wow".

Więcej

Czarny sufit napinany w łazience Projekty LED i światłowodowe

Zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym prezentujemy dwa sufity napinane wykonane w jednym pionie! W łazience zamontowane zostały dwa różne sufity napinane, które tworzą wyjątkową i oryginalną część wystroju wnętrza.

Więcej

Znajdź w serwisie