Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie mieszkania

Oświetlenie mieszkania

Oświetlenie w mieszkaniu to bardzo ważny element jego wystroju, dlatego dobrze je zaplanować już na etapie projektowym w przypadku remontu lub budowy mieszkania, domu. Planując układ mebli i pomieszczeń, tworzymy różne strefy w naszym wnętrzu, takie jak np.: strefa wypoczynku, jadalnia, miejsca pracy, czy czytania. Warto przede wszystkim w strefie wypoczynku, czy także jadalnianiej pomyśleć o oświetleniu dekoracyjnym. To właśnie tego typu oświetlenie wprowadzi do naszego mieszkania wyjątkowy nastrój, towarzysząc nam podczas rozmaitych czynności. Oświetlenie dekoracyjne w mieszkaniu może być niebanalnym elementem aranżacji, dzięki której podkreślimy wybrany przez nas styl. Takie oświetlenie wyeksponuje przedmioty, meble, urządzenia i zbuduje wyjątkową atmosferę w naszym wnętrzu.

Oświetlenie salonu inspiracje

Salon to bardzo ważna część naszego mieszkania, służąca zazwyczaj do odpoczynku, relaksu. Zazwyczaj ma on również funkcję reprezentatywną, ze względu na to, że w nim przyjmujemy gości. Na jakie zatem oświetlenie warto tutaj postawić? W swojej ofercie posiadamy wiele rozwiązań na oświetlenie salonu. Jednym z nich może być zamontowanie na całym suficie lub na fragmencie gwieździstego nieba. W tym przypadku sprawdzi się np. zestaw Galaktyka, która można zamontować w suficie np. nad sofą w strefie wypoczywania. Sufit dodatkowo można podświetlić krawędziowo taśmą LED, która będzie tworzyć poświatę. Zestaw Galaktyka można także zamontować w suficie napinanym. 

Zobacz zestaw Galaktyka -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-galaktyka.html

Do stworzenia imitacji gwiazd nada się również zestaw Konstelacje Świetlne, który można zamontować na fragmencie sufitu podwieszanego, np. przy wejściu do salonu. W tym przypadku również możemy dodatkowo podświetlić krawędzie sufitu taśmą LED. 

Zobacz zestaw Konstelacje Świetlne -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo1.html

Jeżeli chcemy stworzyć niezwykły salon, z dużą ilością dekoracji świetlnych, to na suficie możemy postawić na montaż zestawu Planetoidy, tworzące gwiezdne niebo oraz dodatkowo zamontowanie zestawu Ściany Świecące i stworzenie na ścianie świetlistych wzorów w wybranych przez nas kształtach.

Zobacz zestaw Planetoidy -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-pod-wymiar.html

Zobacz zestaw Ściana Świecąca -> https://e-technologia.pl/sciany-swiecace.html


Nastrojowe oświetlenie do sypialni

Sypialnia to miejsce nastawione do tego, aby odpoczywać, relaksować się. W tym pomieszczeniu szczególnie warto zatem pomyśleć o nastrojowym oświetleniu do sypialni. W tym przypadku polecamy również zestaw światłowodowy tworzący imitację gwiezdnego nieba, który może być zamontowany zarówno w suficie napinanym, jak i GK. Nasza firma rekomenduje montaż gwieździstego nieba w suficie napinanym. W swojej ofercie posiadamy zarówno sufity napinane, jak i zestawy gwieździstego nieba.

Oświetlenie do pokoju dziecięcego

Urządzając mieszkania w przypadku posiadania dzieci, rzecz jasna przeznaczamy jedno pomieszczenie dla naszej pociechy. W tym pokoju tym bardziej warto przemyśleć kwestię oświetlenia dekoracyjnego. Możemy w tym przypadku postawić na np. zestaw światłowodowy Kryształowy Pył. Stworzy on bardzo realne gwieździste niebo ze względu na to, że część światłowodów jest zakończona kryształem, tworzącym specjalne rozbłyski światła, a część światłowodów jest zwykłych, dlatego zróżnicowanie gwiazd będzie widocznie gołym okiem. 

Zobacz zestaw Kryształowy Pył -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-krysztalowy-pyl.html


Oświetlenie łazienki LED

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym spędzamy zazwyczaj dużo czasu. Toaleta, kąpiel, zabiegi pielęgnacyjne, czy domowe SPA są źródłem relaksu, dlatego należy to wziąć pod uwagę przy doborze odpowiedniego oświetlenia. Zarówno w większych, jak i mniejszych łazienkach sprawdzi się oświetlenie sufitowe. Jeżeli w innych pomieszczeniach zastosowaliśmy gwieździste niebo, w łazience możemy zastosować sufit napinany podświetlany. Taki sufit świeci całą powierzchnią w wybranym kolorze i może być także oświetleniem głównym.

Zobacz sufit napinany podświetlany -> https://e-technologia.pl/sufity-podswietlane-oswietlenie-rgb.html


Oświetlenie kuchni aranżacje

Kuchnia to bez wątpienia serce domu. To tutaj przygotowujemy posiłki i spędzamy czas z najbliższymi. Aby dobrze oświetlić to pomieszczenie, należy wziąć pod uwagę różnorodność zadań wykonywanych w kuchni. Jeżeli stosunkowo tanim kosztem chcemy stworzyć ciekawą aranżację, możemy wówczas postawić na taśmy LED. Paski ledowe mogą podświetlać regały, półki, blaty, szuflady, tworząc ciekawe efekty świetlne.

Zobacz taśmy LED jednokolorowe -> https://e-technologia.pl/tasma-LED.html

Zobacz taśmy LED RGB -> https://e-technologia.pl/Tasma-LED-RGB.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie mieszkania E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie mieszkania w bloku Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania w bloku daje szeroką perspektywę możliwości, jak tego dokonać. Jeśli chodzi o zagospodarowanie sufitu, warto pomyśleć o zamontowaniu gwieździstego nieba, który znakomicie sprawdzi się czy to w salonie, sypialni, pokoju dziecka, kuchni, łazience, przedpokoju i innym pomieszczeniu. Piękne niego stworzone za pomocą światłowodów ma charakter dekoracyjny, można nim także sterować za pomocą pilota. Każdy z zestawów dobieramy do konkretnego wymiaru sufitu. Oświetlenie mieszkania stworzone w ten sposób, będzie naprawdę wyjątkowe.

Więcej

Oświetlenie mieszkania sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania, w sposób nowoczesny na suficie napinanym. Oświetlenie w suficie sypialni założone w suficie napinanym, prezentuję się bardzo elegancko i nowocześnie. Sufit napinany czarny o efekcie lustrzanym, to sufit, który zastępuje tradycyjny, spełniając rolę zarówno funkcjonalną, jak i dekoracyjną. Rodzaje sufitów, kolory, są dostępne w "Sufity napinane z oświetleniem LED" na stronie firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie mieszkania aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania wpływa na samopoczucie mieszkających w nim ludzi oraz potrafi uwidaczniać zalety tego wnętrza. Odpowiednio zaplanowane oświetlenie może zmienić proporcję mieszkania i znacząco go poprawić. Każde pomieszczenie służy jednak do czego innego, dlatego warto dobrać indywidualnie oświetlenie. Oświetlenie sypialni w mieszkaniu łagodne i nastrojowe oraz odpowiednio dobranego do do mebli, czy wielkości tego pomieszczenia. Bardzo ciekawą i wyszukaną dekoracją są kryształy zwisające na światłowodach, które dodają uroku w mieszkaniu.

Więcej

Oświetlenie mieszkania projekty Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania i jego projekty, stworzone z produktami firmy E-Technologia. Oświetlenie w mieszkaniu prócz walorów funkcjonalnych, może spełniać także funkcję estetyczną, nastrojową. Oświetlenie, które doda nowoczesności do mieszkania można skonstruować przy użyciu sufitu napinanego, który zastępuje tradycyjny sufit. Sufit napinany ze specjalnym nadrukiem stworzy najlepszy projekt mieszkania, z efektami dopasowanymi pod klienta. Zdjęcie na suficie wybieramy sami, projektując swoje wymarzone dekoracji do sypialni.

Więcej

Oświetlenie mieszkania Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania w bardzo nowoczesnym i dekoracyjnym stylu. Warto postawić na oświetlenie w mieszkaniu, które nie będzie tylko oświetleniem głównym. Gdy zbliża się zmrok i chcemy zaznać odpoczynku, zrelaksować się, wtedy dekoracje świetlne w naszym mieszkaniu mogą nam w tym pomóc. Oświetlenie mieszkania sufitowe widoczne na zdjęciach przedstawia piękne niebo z gwiazdami, ozdobione dodatkowo specjalną lampą światłowodową, dodającą uroku wnętrzu. Taka aranżacja mieszkania pozwala zmienić nasze wnętrze nie tylko na funkcjonalne, ale i niezwykle relaksujące, wyjątkowe.

Więcej

Znajdź w serwisie