Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie mieszkania

Oświetlenie mieszkania w wersji gwiezdnego nieba, pełni funkcję oświetlenia dekoracyjnego. Każdą powierzchnię w pomieszczeniu można udekorować przy pomocy oświetlenia światłowodowego czy LED. Nieważne czy jest to sufit, podłoga czy ściana, element blasku światła można wprowadzić do każdego z nich. Oświetlenie mieszkania gwiezdne niebo tworzy niesamowite, świetlne efekty, będąc nowoczesną i piękną ozdobą. Oświetlenie w mieszkaniu jest w stanie zmienić przestrzeń naszego mieszkania, wytwarzając bardzo ciekawy efekt końcowy. Oświetlenie mieszkania punktowe najlepiej zaplanować, pamiętając o zastosowaniu sufitu podwieszanego.

Do dekoracji w pokoju proponujemy zwrócić uwagę na:

- Gwieździste Niebo Konstelacje Świetlne

- Gwieździste Niebo Planetoidy

- Gwieździste Niebo Mgławice

- Zestaw Ściana Świecąca 3D- Gwieździste Niebo Kryształowy Pył

- sufity napinane

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem mieszkania, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia mieszkania

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie mieszkania E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie mieszkania w bloku Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania w bloku daje szeroką perspektywę możliwości, jak tego dokonać. Jeśli chodzi o zagospodarowanie sufitu, warto pomyśleć o zamontowaniu gwieździstego nieba, który znakomicie sprawdzi się czy to w salonie, sypialni, pokoju dziecka, kuchni, łazience, przedpokoju i innym pomieszczeniu. Piękne niego stworzone za pomocą światłowodów ma charakter dekoracyjny, można nim także sterować za pomocą pilota. Każdy z zestawów dobieramy do konkretnego wymiaru sufitu. Oświetlenie mieszkania stworzone w ten sposób, będzie naprawdę wyjątkowe.

Więcej

Oświetlenie mieszkania sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania, w sposób nowoczesny na suficie napinanym. Oświetlenie w suficie sypialni założone w suficie napinanym, prezentuję się bardzo elegancko i nowocześnie. Sufit napinany czarny o efekcie lustrzanym, to sufit, który zastępuje tradycyjny, spełniając rolę zarówno funkcjonalną, jak i dekoracyjną. Rodzaje sufitów, kolory, są dostępne w "Sufity napinane z oświetleniem LED" na stronie firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie mieszkania aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania wpływa na samopoczucie mieszkających w nim ludzi oraz potrafi uwidaczniać zalety tego wnętrza. Odpowiednio zaplanowane oświetlenie może zmienić proporcję mieszkania i znacząco go poprawić. Każde pomieszczenie służy jednak do czego innego, dlatego warto dobrać indywidualnie oświetlenie. Oświetlenie sypialni w mieszkaniu łagodne i nastrojowe oraz odpowiednio dobranego do do mebli, czy wielkości tego pomieszczenia. Bardzo ciekawą i wyszukaną dekoracją są kryształy zwisające na światłowodach, które dodają uroku w mieszkaniu.

Więcej

Oświetlenie mieszkania projekty Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania i jego projekty, stworzone z produktami firmy E-Technologia. Oświetlenie w mieszkaniu prócz walorów funkcjonalnych, może spełniać także funkcję estetyczną, nastrojową. Oświetlenie, które doda nowoczesności do mieszkania można skonstruować przy użyciu sufitu napinanego, który zastępuje tradycyjny sufit. Sufit napinany ze specjalnym nadrukiem stworzy najlepszy projekt mieszkania, z efektami dopasowanymi pod klienta. Zdjęcie na suficie wybieramy sami, projektując swoje wymarzone dekoracji do sypialni.

Więcej

Oświetlenie mieszkania Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie mieszkania w bardzo nowoczesnym i dekoracyjnym stylu. Warto postawić na oświetlenie w mieszkaniu, które nie będzie tylko oświetleniem głównym. Gdy zbliża się zmrok i chcemy zaznać odpoczynku, zrelaksować się, wtedy dekoracje świetlne w naszym mieszkaniu mogą nam w tym pomóc. Oświetlenie mieszkania sufitowe widoczne na zdjęciach przedstawia piękne niebo z gwiazdami, ozdobione dodatkowo specjalną lampą światłowodową, dodającą uroku wnętrzu. Taka aranżacja mieszkania pozwala zmienić nasze wnętrze nie tylko na funkcjonalne, ale i niezwykle relaksujące, wyjątkowe.

Więcej

Znajdź w serwisie