Zestawy ekonomiczne

Zestaw Galaktyka

Zestaw Galaktyka to kompletny zestaw światłowodowy gwiezdne niebo składający się z: generatora światła LED o mocy 3W i światłowodów świecących końcem. Zestaw Galaktyka gwiezdne niebo składa się wiązki światłowodów PMMA  w ilości 200, 300, 400 ,500 lub 600 światłowodów. Zestaw Galaktyka jest kompletnym rozwiązaniem, łatwym w montażu, pozwalającym stworzyć piękny efekt nieba na suficie podwieszanym. Zestaw Galaktyka gwiezdne niebo umożliwia nam zrobienie nawet 600 świecących gwiazd na suficie. Zestaw Galaktyka, to znakomite oświetlenie dekoracyjne, które wykonujemy na indywidualne zapotrzebowanie klientów. Zestaw gwiezdne niebo Galaktyka pozwala uzyskać świecące gwiazdy na suficie.

Zestaw Galaktyka jest  pomysłem na oświetlenie dekoracyjne wnętrz. Zestaw Galaktyka to oświetlenie dekoracyjne, najczęściej stosowane w: salonie, sypialni, pokoju dziecka, łazience, basenie. Zestaw Galaktyka to oświetlenie światłowodowe, tworzące efekt świecących gwiazd na suficie, przypominających realne, gwiezdne niebo.

Nasza firma dobiera ilość i długość światłowodów do powierzchni sufitu . Dzięki różnym długością światłowodów będą Państwo mogli stworzyć własne niebo na powierzchni nawet 25 m2.

 Zestaw Galaktyka gwiezdne niebo efekt świecenia B światło białe ciepłe lub białe zimne do wyboru.

Zestaw Galaktyka gwiezdne niebo wyposażony jest w generator LED świecący w kolorze białym, wszystkie "gwiazdki" świecą w jednym kolorze, tworząc sufit pełen pojedynczych świecących gwiazd.

Zestaw Galaktyka efekt świecenia BN mruganie gwiazd światłem białym ciepłym, białym zimnym i niebieskim z różną intensywnością.

Zestaw Galaktyka wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem. Dzięki niemu automatycznie następuje zmiana barw światła pomiędzy kolorami białym ciepłym białym zimnym  a niebieskim, podświetlając kolejne punkty świetlne, co tworzy efekt migających gwiazd.

Zestaw Galaktyka efekt świecenia RGB multikolor - zmiana kolorów pomiędzy czerwonym, zielonym, niebieskim, białym i kolorami pośrednimi.

Zestaw Galaktyka wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii mikroprocesor sam ustala kolor świecenia "gwiazd" pomiędzy kolorami RGB (R-czerwony, G-zielony, B-niebieski) oraz kolory pośrednie.
Funkcja ta pozwala zmieniać intensywność świecenia "gwiazd" i daje efekt zmiany kolorów.

Zestaw Galaktyka efekt światła RGB multikolor - zmiana kolorów + sterowanie przy pomocy PILOTA

Zestaw Galaktyka wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem oraz odbiornikiem podczerwieni, dodatkowo wyposażony jest w pilot bezprzewodowy IR. Dzięki 16-przyciskowemu pilotowi, możesz sam decydować w jakim pojedynczym kolorze mają świecić twoje gwiazdki. Do wyboru masz 10 pojedynczych kolorów i 3 funkcje automatyczne. Możesz dodatkowo ściemniać i rozjaśniać kolory. Do montażu zestawu Galaktyka wystarczy obniżyć sufit tylko o 5-6 cm.

 • Zestaw Galaktyka wykonujemy na indywidualne zapotrzebowanie klientów.
 • Wszystkie światłowody PMMA grupowane w czarne płaszcze ochronne ułatwiające montaż o długościach dostosowanych do każdego wnętrza indywidualnie.
 • Płaszcze ochronne zabezpieczają światłowody przed uszkodzeniem podczas instalacji oraz ułatwiają montaż (brak splątanych światłowodów).
 • Wszystkie światłowody posiadają szybko-złączkę do podłączenia generatora światła.
 • Wszystkie światłowody wchodzą w złączkę w której są przez firmę E-TECHNOLOGIA poddane 5 krotnej obróbce : światłowody przycinamy, kleimy, zgrzewamy termicznie, szlifujemy i polerujemy zwiększa to ilość światła do 30%.
 • Podłączenie do generatora trwa 2-3 sekundy. 
 • Podłączenie za pomocą aluminiowej szybko-złączki zapewnia najlepszy efekt świecenia gwiazd.
 • Jeżeli kupiłeś tanie rozwiązanie i chcesz porównać (przyjdź z produktem chętnie pokażemy różnice)

Jeżeli jesteś zainteresowany zestawem Galaktyka gwiezdne niebo , zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Galeria

Opis

Ten elegancki zestaw Galaktyka składa się z:

 • nowoczesnego generatora światła LED 
 • warkocza 200,300,400,500 lub 600 światłowodów PMMA  RSR7525  grupowanych w czarne płaszcze ochronne ułatwiających montaż o różnych długościach
 • w zestawie instrukcja montażu w języku polskim 
 • na prośbę klienta dołączamy do zestawu GALAKTYKA mapy nieba, które mogą pomóc przy rozmieszczeniu światłowodow  tzw. gwiazd na suficie.
 • Każdy projekt wymaga indywidualnego doboru ilości i długości światłowodów, zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Montaż

Zestaw Galaktyka  można w łatwy sposób montować w różnego rodzaju powierzchniach np. drewnie, betonie, płytach GK, sufitach napinanych  zgodnie z warunkami technicznymi dla budynków.

Montaż wiązki światłowodów

 • Włóż światłowody zgromadzone w szybko-złączce w otwór w przedniej części generatora. Następnie ułóż światłowody według własnego pomysłu.
 • W powierzchni, w której mają być zamontowane światłowody, nawierć otwory wiertłem o średnicy 0,75 mm - 1 mm.
 • Następnie przełóż światłowody przez wykonane wcześniej otwory..
 • Światłowody PMMA  możesz dowolnie obcinać np. po malowaniu.
 • Ciekawy efekt świetlny uzyskamy gdy koniec światłowodu będzie wystawał około 2-3 mm.
 • Opcjonalnie można założyć zakończenia tzw. końcówki akrylowe : diament, mini, LED.

Montaż generatora

 

 • generator wymaga: wolnej przestrzeni i dostępu w celach montażowych i konserwacyjnych.
 • generator może być umieszczony w dowolnym położeniu poziomo lub pionowo.
 • miejsce montażu generatora decyduje o długości potrzebnych światłowodów.

Sposób montażu i zdjęcia produktów

Przykładowa kolejność prac przy montażu zestawu Galaktyka .

 1. Zaplanuj miejsce ułożenia generatora światła (z tego miejsca wychodzą wszystkie światłowody, a więc decyduje ono o długości światłowodów jaka jest potrzebna do ich rozprowadzenia po suficie. Do tego miejsca należy doprowadzić zasilanie 230V.
 2. Przygotuj konstrukcje pod montaż płyt gipsowo-kartonowych. Przygotuj płyty do montażu, nałóż, gładź i wyczyść ich powierzchnie.
 3. Zaplanuj gwiazdy (punkty) w płycie gipsowo-kartonowej, gdzie zostaną wypuszczone światłowody.
 4. Nawierć otwory w miejscu planowanych gwiazd. Po zakupie poproś o przesłanie map nieba.
 5. Należy nawiercić liczbę otworów odpowiadającą ilości światłowodów w zestawie Galaktyka.
 6. Przełóż światłowody przez nawiercone otwory najlepiej niech wystają 10-20 cm. poniżej płyty gipsowo-kartonowej.
 7. Przykręć płytę gipsowo-kartonową do przygotowanej wcześniej konstrukcji.
 8. Czynność powtarzamy aż do zamontowania wszystkich płyt.
 9. Dokonaj obróbki płyt gipsowo-kartonowych (łączenie, szpachlowanie). Pamiętaj, że w miejscu profili montażowych też możesz zainstalować światłowody, by nie było pustych plam.
 10. Pomaluj sufit, możesz pomalować również po wystających światłowodach, farba dodatkowo uszczelni otwór montażowy.
 11. Po pomalowaniu, obetnij wystające światłowody wystające z sufitu tak by wystawały tylko 4-5 mm uzyskasz wtedy ciekawy efekt świecenia. Do obcięcia światłowodów wystarczy użyć nożyczek, obcinaczek bocznych, nie potrzeba specjalistycznych narzędzi.
 12. Podłącz zasilanie do generatora światła.
 13. Teraz pozostaje włączyć instalację i cieszyć się pięknym swiecenia światłowodów z zestawu Galaktyka firmy E-Technolgia.

Uwaga! Kolejność prac może się różnić od przedstawionej powyżej, każda inwestycja jest inna.

Z zestawami Galaktyka dostarczana jest instrukcja montażu oraz gwarancja.

Dane techniczne

Napięcie zasilania 230V AC 50/60Hz
Wymiary generatora kształt walca długość 8,5cm x średnica 2,6cm
Źródło światła LED 3W żywotność 50000h
Waga generatora 0,2 kg
Moc generatora 3W
Promień gięcia światłowodów ›10 mm
Temperatura pracy światłowodów -30°C +80°C
Ilość światłowodów pmma zależy od wybranej opcji

Zastosowanie

oświetlenie dekoracyjne

Numer zamówieniowy

​Kup zestaw Galaktyka w naszym sklepie internetowym pod linkiem http://sklep.e-technologia.pl/Zestaw-Galaktyka-c5

 • ZESTAW GALAKTYKA 200PKT
 • ZESTAW GALAKTYKA 300PKT
 • ZESTAW GALAKTYKA 400PKT
 • ZESTAW GALAKTYKA 500PKT
 • ZESTAW GALAKTYKA 600PKT

Każdy zestaw możecie Państwo zamówić z jednym z poniższych efektów świecenia:

Zestaw GALAKTYKA  efekt B światło białe ciepłe

Zestaw GALAKTYKA wyposażony jest w generator LED świecący w kolorze białym, wszystkie "gwiazdki" świecą w jednym kolorze białym ciepłym.

Zestaw GALAKTYKA  efekt B światło białe zimne

Zestaw GALAKTYKA wyposażony jest w generator LED świecący w kolorze białym, wszystkie "gwiazdki" świecą w jednym kolorze białym zimnym

Zestaw GALAKTYKA  efekt BN światło biało-niebieskie

Zestaw GALAKTYKA wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem BN. Dzięki niemu automatycznie następuje zmiana barw światła pomiędzy kolorami białym ciepłym,  białym zimnym i niebieskim, podświetlając kolejne punkty świetlne, co tworzy efekt migających gwiazd na suficie.

Zestaw GALAKTYKA  efekt RGB multikolor automatyczna zmiana kolorów

Zestaw GALAKTYKA wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem RGB. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi mikroprocesor sam ustala kolor świecenia "gwiazd" pomiędzy kolorami RGB (R-czerwony, G-zielony, B-niebieski) oraz kolorami pośrednimi. Funkcja ta pozwala zmieniać intensywność świecenia "gwiazd" i daje efekt zmiany kolorów w sposób automatyczny bez możliwości ich zatrzymania.

Zestaw GALAKTYKA efekt RGB multikolor zmiana 10 kolorów + sterowanie PILOTEM

Zestaw GALAKTYKA wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem RGB oraz odbiornikiem podczerwieni dodatkowo wyposażony jest w pilot bezprzewodowy IR. Dzięki 16-przyciskowemu pilotowi, możesz sam decydować w jakim pojedynczym kolorze mają świecić twoje gwiazdki .Masz do wyboru 10 pojedynczych kolorów oraz 3 funkcje automatyczne. Możesz dodatkowo ściemniać i rozjaśniać kolory, włączać i zatrzymywać kolory pośrednie lub włączyć 3 różne funkcje automatycznej zmiany kolorów.

Zestaw GALAKTYKA efekt BN  światło biało-niebieskie + PILOT nowość 2016

Zestaw GALAKTYKA wyposażony jest w generator LED z wbudowanym nowoczesnym mikroprocesorem BN oraz odbiornikiem podczerwieni dodatkowo wyposażony jest w pilot bezprzewodowy IR. Dzięki 16-przyciskowemu pilotowi, możesz sam decydować jaki kolor wybrać pomiędzy światlem bialym ciepłym - białym zimnym - niebieskim. Możesz wybrać pojedynczy kolor lub 3 funkcje automatyczne w tym mruganie.  Możesz dodatkowo ściemniać i rozjaśniać kolory. 

ZESTAW GALAKTYKA WYKONANIE SPECJALNE (prosimy o kontakt z doradcą)

Odwiedź nasz salon firmowy w Krakowie przy ulicy Franciszka Kniaźnina 2/U4, aby zobaczyć oświetlenie w inspirujących aranżacjach. Pokażemy Ci na żywo jak świeci zestaw Galaktyka.

http://e-technologia.pl/galeria-zdjeciowa.html

Etykieta energetyczna produktu

etykieta energetyczna konstelacje świetlne e-technologia

Video

Pliki do pobrania


wróć

Znajdź w serwisie