Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie wnętrz

Oświetlenie wnętrz

Głównym zadaniem oświetlenia wnętrz dekoracyjnego jest tworzenie nastroju, podkreślenie elementów ozdobnych, zaznaczenie kontrastu pomiędzy odcieniami materiałów użytych przy wykończeniu pomieszczenia oraz podkreślanie jego kluczowych elementów tworząc spójną całość. Oświetlenie wnętrz powinno zapadać w pamięć i zachęcać do wejścia gości. Oświetlenie wnętrz w nowoczesnym stylu zapewniają niezwykłe zestawy światłowodowe, które w każdym wnętrzu zapewnią niezwykłe efekty wizualne.

W naszej ofercie prezentujemy zestawy oświetlenia wnętrz światłowodowego i LED, które sprawią, że wnętrza zyskają nowe oblicze:

- Żyrandol Światłowodowy Ośmiornica

- Kryształowy Pył

- Ściana Świecąca

- Planetoidy

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem wnętrz, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia wnętrz

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie wnętrz E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie wnętrza domu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie wnętrza domu można zaaranżować w różny, ciekawy sposób. W naszym domu zarówno na suficie napinanym, jak i gips-kartonowym, możemy zamontować tak jak w podanej realizacji gwieździste niebo, które sprawdzi się także na białym suficie. Niebo stworzone z zestawów światłowodowych można również zamontować na części sufitu w pomieszczeniu, które będzie spełniało funkcję wypoczynkową. Na podanych zdjęciach gwieździste niebo ma kolor biały. Może też także barwę biało-niebieską lub RGB (zmiennokolorowa).

Więcej

Oświetlenie wnętrz aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie wnętrz to temat bardzo szeroki, do którego można dopasować wiele rodzajów oświetleń i pomieszczeń. Posiadamy dużo zestawów, które nadaje się do wnętrz w celach przede wszystkich dekoracyjnych. Oświetlenie wnętrz aranżacje można znaleźć na stronie firmy E-Technologia. Na prezentowanym zdjęciu oświetlenie wnętrza sypialni udekorowane jest w gwiezdne niebo z różnymi średnicami i kolorami gwiazd. To ekskluzywne i nowoczesne rozwiązanie na wytworzenie klimatu w wybranym przez siebie wnętrzu.

Więcej

Znajdź w serwisie