Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie wnętrz

Oświetlenie wnętrz

Przy urządzaniu różnych wnętrz, np. pomieszczeń mieszkalnych, dużą uwagę przykłada się do aranżacji, która stanowi funkcjonalną oraz atrakcyjną formę wnętrz. Odpowiednio zaplanowane oświetlenie jest jednak niezwykle istotne, ponieważ światła nie tylko rozjaśnia ciemne pomieszczenie, ale także zapewnia niezwykłą atmosferę, oddziałując na nasze samopoczucie oraz nadaje charakteru wybranemu wnętrzu. 

Pośród szerokiego asortymentu oświetleniowego, nasza firma oferuje oświetlenie dekoracyjne wnętrz. Ma ono za zadanie przede wszystkim dekorować pomieszczenia, takie jak: salon, sypialnia, jadalnia, kuchnia, czy innego, wybrane pomieszczenia. Dzięki tym niezwykłym dekoracjom świetlnym, może poczuć się we własnym mieszkaniu bardzo komfortowo. Odpowiednia dekoracja świetlna pokazuje nie tylko wizualne walory wnętrza, ale także indywidualny gust domowników. Oświetlenie dekoracyjne wnętrz świetnie sprawdzi się również do wyeksponowania wybranych detali i wydobycie atutów podświetlonej części mieszkania. Do oświetlenia wnętrz proponujemy szeroką gamę naszych produktów od zestawów światłowodowych nadających się do sufitu, ścian, podłóg, po żyrandole światłowodowe, sufity napinane, czy taśmy LED.


Oświetlenie wnętrz sufitowe w salonie, kuchni, sypialni, pokoju dziecka, sali weselnej, restauracji

Jako oświetlenie sufitowe możemy zastosować np. gwieździste niebo. Tutaj mam do wyboru wiele zestawów światłowodowych z grupy ekonomicznej, ekskluzywnej, kosmicznej, czy profesjonalnej. Jeśli zależy nam na jak najlepszych efekcie, możemy zastosować np. zestaw Kryształowy Pył, który tworzy zróżnicowane gwiazdy na suficie. Jeżeli chcemy zestaw składający się z samych kryształów, wówczas należy wybrać zestaw Kryształowe Gwiazdy, który tworzy największe rozbłyski światła na suficie. Za sprawą światłowodów PMMA oraz światłowodów zakończonych kryształami, na suficie widać większe i mniejsze gwiazdy, które tworzą realny obraz nieba na suficie podwieszanym. Innym bardzo ekskluzywnym pomysłem jest wirująca Droga Mleczna. To oświetlenie dekoracyjne wnętrz należy do najbardziej efektownych i robiących wrażenie. Jeżeli chcemy mieć zwykłe gwiezdne niebo na suficie, to rekomendujemy zestaw Konstelacje Świetne lub Galaktyka. Te zestawy tworzą delikatne, świecące punkciki na suficie. Wszystkie gwiazdy mogą świecić w kolorze białym, biało-niebieskim lub RGB (zmiennokolorowym). W drugim i trzecim wypadku możemy wybrać opcję ze sterowaniem na pilota.

Zobacz zestaw Kryształowy Pył -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-krysztalowy-pyl.html

Zobacz zestaw Kryształowe Gwiazdy -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo.html

Zobacz zestaw Droga Mleczna -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-1.html

Zobacz zestaw Konstelacje Świetlne -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo1.html

Zobacz zestaw Galaktyka -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-galaktyka.html


Oświetlenie wnętrz nowoczesne – żyrandole schodowe, kryształowe, LED

Ciekawym rozwiązaniem do oświetlenia wnętrz klatki schodowej, sali weselnej, sali konferencyjnej, restauracji, są żyrandole światłowodowe. Jednym z bardziej popularnych i efektownych jest żyrandol światłowodowy Ośmiornica. Żyrandol jest wykonany ze światłowodów PMMA z efektem świetlnym mikro-okienek, gdzie zmieniają się na całej długości światłowodu. Dzięki tej technologii światło wydobywa się na zewnątrz światłowodu, tworząc na całej długości dekoracyjne rozbłyski światła.

Zobacz żyrandol światłowodowy Ośmiornica -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-osmiornica.html

Do klatek schodowych znakomicie sprawdzi się żyrandol światłowodowy Spirala, Korona, czy Kaskada. Ten typ lampy schodowej ma charakter dekoracyjny i sami określamy w nich długość zwisu, czy szerokość podstawy, a także barwy świecenia. Każdy z tych żyrandoli ma różny kształt. Na żywo można je zobaczyć w naszym salonie firmowym.

Zobacz żyrandol światłowodowy Spirala -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-spirala.html

Zobacz żyrandol światłowodowy Korona -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-korona.html

Zobacz żyrandol światłowodowy Kaskada -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-kaskada.html

Do salonu, kuchni, sypiali sprawdzi się żyrandol światłowodowy Orbita. Składa się on ze zwisających światłowodów PMMA, zakończonych kryształami. Żyrandol jest produkowany pod wymiar, dlatego można go wykonać o dowolnym rozmiarze oraz o dowolnej ilości zwisu światłowodów.

Zobacz żyrandol światłowodowy Orbita -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-orbita.html


Oświetlenie ściany w salonie, sypialni, pokoju

Jeżeli chcemy oświetlić ścianę w którymś pomieszczeniu, to warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które oferuje zestaw Ściana Świecąca. To typ oświetlenia, który sami możemy zaprojektować. Zestaw składa się ze światłowodów PMMA z efektem mikro-okienek, które tworzą delikatne przebłyski światła i pozwalają świecić boczną powierzchnią na całej długości światłowodu.  

Zobacz zestaw Ściana Świecąca -> https://e-technologia.pl/sciany-swiecace.html


Oświetlenie wnętrz w domu – sufit świecący, sufit z nadrukiem, sufity LED

Ciekawym oświetlenie wnętrza może być montaż sufitu napinanego z oświetleniem LED. Często wybieranym sufitem, jest sufit napinany z nadrukiem. Wówczas możemy na taki sufit nadrukować dowolny nadruk lub grafikę albo kupić zdjęcie w banku zdjęć. Do pokoju dziecka może to być np. sufit napinany z nadrukiem księżyca wraz z gwieździstym niebem. Bardzo efektowna i piękna dekoracja, która sprawdzi się w pokoju naszych pociech.

Zobacz sufit napinany z nadrukiem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane-z-nadrukiem.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

 

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie wnętrz E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie wnętrza domu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie wnętrza domu można zaaranżować w różny, ciekawy sposób. W naszym domu zarówno na suficie napinanym, jak i gips-kartonowym, możemy zamontować tak jak w podanej realizacji gwieździste niebo, które sprawdzi się także na białym suficie. Niebo stworzone z zestawów światłowodowych można również zamontować na części sufitu w pomieszczeniu, które będzie spełniało funkcję wypoczynkową. Na podanych zdjęciach gwieździste niebo ma kolor biały. Może też także barwę biało-niebieską lub RGB (zmiennokolorowa).

Więcej

Oświetlenie wnętrz aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie wnętrz to temat bardzo szeroki, do którego można dopasować wiele rodzajów oświetleń i pomieszczeń. Posiadamy dużo zestawów, które nadaje się do wnętrz w celach przede wszystkich dekoracyjnych. Oświetlenie wnętrz aranżacje można znaleźć na stronie firmy E-Technologia. Na prezentowanym zdjęciu oświetlenie wnętrza sypialni udekorowane jest w gwiezdne niebo z różnymi średnicami i kolorami gwiazd. To ekskluzywne i nowoczesne rozwiązanie na wytworzenie klimatu w wybranym przez siebie wnętrzu.

Więcej

Znajdź w serwisie