Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie dekoracyjne

Oświetlenie dekoracyjne E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie dekoracyjne jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie przede wszystkim stworzyć niezwykły nastrój, klimat, dekorować dane pomieszczenie w interesujący sposób. Praktycznie wszystkie produkty naszej firmy idealnie się do tego nadają. Oświetlenie dekoracyjne może występować zarówno pod postacią gwieździstego nieba, sufitów podświetlanych, żyrandoli światłowodowych, świecących ścian i wielu innych rozwiązań. Warto zatem zapoznać się z naszą ofertą na stronie i wybrać najbardziej interesujący dla siebie produkt.

Oświetlenie dekoracyjne - gwieździste niebo i sufit napinany

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w kwestii oświetlenia dekoracyjnego jest gwieździste niebo wraz z sufitem napinany. Tego typu rozwiązania można stosować w sypialni, kuchni, salonie, łazience, korytarzu, przedpokoju, pokoju dziecka, sali weselnej, sali konferencyjnej, restauracji. Piękne, gwieździste niebo w wybranym kolorze szczególnie prezentuje się na ciemnym suficie napinanym, przypominając realne niebo. Aby dobrać odpowiednie dla nas rozwiązanie, należy podać długość i szerokość sufitu, miejsce montażu generatora światła oraz wybrany sufit napinany i opcje świecenia gwieździstego nieba. Wówczas należy skontaktować się z naszym działem technicznym, który darmowo wyceni kompleksową usługę wraz montażem sufitu napinanego i zestawu światłowodowego tworzącego efekt gwieździstego nieba.

Sufit napinany z gwieździstym niebem można zobaczyć tutaj –> https://e-technologia.pl/sufity-napinane.html

Lampy dekoracyjne do klatki schodowej

Interesującym sposobem na oświetlenie dekoracyjne może być także montaż lamp dekoracyjnych na klatce schodowej, sali weselnej, sali konferencyjnej, restauracji, czy w innym pomieszczeniu. Lampy dekoracyjne mogą mieć różny kształt, wybraną wysokość, szerokość oraz różne opcje świecenia. Lampy dekoracyjne produkowane są pod konkretne zamówienie, dlatego aby uzyskać indywidualną wycenę, należy wybrać określony kształt i podać parametry takiej lampy.

Żyrandole światłowodowe można zobaczyć tutaj -> https://e-technologia.pl/zyrandole-swiatlowodowe-katalog

Oświetlenie do dekoracji ścian – ściana świecąca

Kolejnym pomysłem na oświetlenie dekoracyjne, może być dekoracja świetlna do ścian. W tym przypadku warto pomyśleć o zestawie Ściany Świecące. Kupując tego typu zestaw sami określany potrzebną nam ilość i długość światłowodów oraz opcje świecenia. Za pomocą światłowodu świecącego powierzchnią boczną, możemy stworzyć na ścianie coś w rodzaju obrazu lub też rzeźby świetlnej, która będzie wyglądać niezwykle oraz inspirująco. 

Zestaw Ściany Świecące można zobaczyć tutaj -> https://e-technologia.pl/sciany-swiecace.html

Oświetlenie dekoracyjne podłogi 

Zestawy światłowodowe umożliwiają również montaż oświetlenie dekoracyjnego w podłogach. W tym celu świetnie sprawdzi się zestaw Fugi, który stworzy efekt „rozgwieżdżonej podłogi”. Nadaje się on także do montażu w ścianach. Tego typu oświetlenie nadaje się do montażu w posadzce, podłodze betonowej, płytkach, we flizach. W tym przypadku określamy również potrzebną nam ilość oraz długość światłowodów wraz z opcją świecenia. Wówczas należy skontaktować się z działem technicznym naszej firmy, który stworzy darmową wycenę.

Zestaw Fugi dostępny jest tutaj -> https://e-technologia.pl/zestaw-fugi.html

Oświetlenie ekskluzywne do wnętrz

Jeżeli chcemy natomiast postawić na oświetlenie dekoracyjne z rozmachem i fantazją, warto rozważyć zestawy ekskluzywne. Kryształowe Gwiazdy oraz Kryształowy Pył oparte są również o zakończenia kryształowe SKY na końcach światłowodów, co dodatkowo potęguje wrażenie pięknego nieba i umożliwia specjalnego rozbłyski gwiazd. Z kolei zestaw Kryształowe Kule pozwala stworzyć własny żyrandol dekoracyjny, który świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni, łazience, czy innym wybranym pomieszczeniu.

Zestawy ekskluzywne dostępne są tutaj -> https://e-technologia.pl/oswietlenie-swiatlowodowe-katalog 

Oświetlenie dekoracyjne do pokoju dziecka

Oświetlenie w pokoju dziecka może kreować na różne sposoby. Jednym z ciekawszych pomysłów może być np. sufit napinany z nadrukiem galaktyki, księżyca oraz do tego gwieździste niebo zamontowane poprzez użycie zestawu światłowodowego. Tego typu oświetlenie zrobi niesamowite wrażenie na dziecku i będzie służyło na lata. Innym pomysłem może być montaż zestawów kosmicznych firmy E-Technologia. Dzięki nim możemy stworzyć prawdziwą drogę mleczną na suficie lub przelatujący meteor, kometę albo Saturn. Tego typu oświetlenie wygląda niezwykle efektownie i robi duże wrażenie. 

Zestawy kosmiczne dostępne są tutaj -> https://e-technologia.pl/zestawy-kosmiczne-katalog

Oświetlenie dekoracyjne kina domowego

Przy tworzeniu kina domowego niezwykle ważnym elementem jest odpowiednie oświetlenie. Warto zatem postawić na coś niebanalnego, co zrobi wrażenie w tym pomieszczeniu. Gwiezdne niebo na suficie z pewnością spełni swoje zadanie i dodatkowo wzbogaci aranżację tego wnętrza.

Oświetlenie dekoracyjne nad basen

Oświetlenie nad basenem również jest niezwykle istotne nad głowami można zainstalować gwieździste niebo, żyrandol światłowodowy, czy np. wirującą Drogę Mleczną, możliwości są więc nieograniczone. Możemy również zamontować do tego sufit napinany podświetlany, sufit lustrzany, czy sufit z nadrukiem. Kreując powierzchnię nad basenem warto się zastanowić, co chcemy na nim uzyskać.

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z rozwiązań lub chciałbyś uzyskać darmową wycenę, spytać o kwestie techniczne lub inne, zadzwoń pod numer telefonu: 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

 

Galeria

Video

Pliki do pobrania


wróć

Oświetlenie dekoracyjne E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie dekoracyjne sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne sypialni zaaranżowane w bardzo ciekawy i kreatywny sposób. W tym przypadku oświetlenie dekoracyjne do sypialni zostało stworzone poprzez zastosowanie zestawu Konstelacje Świetlne. To najtańszy zestaw, ale w zupełności wystarczający do sufitów o maksymalnie 6 m2. Ten zestaw światłowodowy tworzy piękne, gwiezdne niebo, które znakomicie sprawdza się m.in. w sypialni. To właśnie to pomieszczenie jest najbardziej intymne, to tam się relaksujemy, odpoczywamy, dlatego też gwieździste niebo dodatkowo pozwoli nam spotęgować miłe i przyjemne odczucie relaksu. Zestaw Konstelacje Świetlne jest do kupienia w wersji 100 pkt. i 150 pkt.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne na sufit Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne na sufit świetnie nadające się zarówno do salonu, sypialni, pokoju dziecka, łazienki, czy przedpokoju. Przedstawione na zdjęciach oświetlenie tworzy efekt pięknego, gwieździstego nieba. Udało się go uzyskać za pomocą zestawu światłowodowego Galaktyka. Dodatkowo po krawędzi sufit został podświetlony taśmą LED, która tworzy dodatkową poświatę i wzmaga efekt nocnego nieba.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne do kuchni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do kuchni wykonane na suficie. Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w naszym mieszkaniu, gdzie spędzamy dużą ilość czasu. W kuchni zarówno małej, jak i dużej, warto postawić także na oświetlenie, które będzie za jednym zarazem zarówno praktycznie, jak i dekoracyjne.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne do łazienki Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do łazienki dostosowane pod konkretny wymiar, mające za zadanie stworzyć delikatne oświetlenie, które będzie tworzyło atmosferę relaksu. Prezentowane oświetlenie w tej realizacji przedstawia gwieździste niebo z realnymi rozbłyskami światła, za pomocą zakończenia światłowodów przez kryształy SKY. Przedstawione oświetlenie świetnie sprawdzi się w łazience, jako coś niebanalnego i niezwykle eleganckiego.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju daje wiele możliwości aranżacyjnych. Przedpokój to miejsce, które łączy wszystkie pomieszczenia, dlatego tym bardziej warto przewidzieć w nim ciekawe oświetlenie do dekoracji. Jednym ze sposób takiego oświetlenia może być sufit napinany ze specjalnym nadrukiem. Sufit dekoracyjny w przedpokoju może przedstawiać wybrany, podświetlany obraz. Na zdjęciach widzimy nadruk pięknego drzewa w słonecznej scenerii nieba. Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju i wiele projektów na ten temat są dostępne na naszej stronie internetowej.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne salonu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do salonu wykonane na suficie. Oświetlenie dekoracyjne LED w salonie może być sposobem na niebanalne oświetlenie tego wnętrza. Oświetlenie dekoracyjne w salonie uzyskane za pomocą zestawu Kryształowe Gwiazdy tworzy niezwykły nastrój, wyjątkową atmosferę wypoczynku.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne do pokoju Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne pokoju jako niebanalne, niezwykłe wyposażenie, wystrój wnętrza. Przedstawiamy oświetlenie dekoracyjne oraz bardzo ciekawe pomysły na dekoracje oparte o technologię LED i światłowodową. Oświetlenie do dekoracji pokoju tworzone pod wymiar na sufit podwieszany. Piękne nocne niebo z różnymi rozbłyskami gwiazd zapewnia najlepsze efekty świetlne. Oświetlenie dekoracyjne pokoju, które prezentujemy oryginalny design i dowolność w rozmieszczeniu go na suficie tak, aby stworzyć swój własny gwiazdozbiór.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne LED E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne LED aranżacja i wystrój nowoczesnego mieszkania. Aranżacja wnętrza salonu z kuchnią została zrobiona przy uzyciu taśm LED E-TECHNOLOGIA , zestawu Galaktyka E-TECHNOLOGIA oraz lampy Orbita firmy E-TECHNOLOGIA.

Więcej

Znajdź w serwisie