Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie dekoracyjne

Oświetlenie dekoracyjne LED i oświetlenie dekoracyjne światłowodowe.

Oświetlenie dekoracyjne produkowane przez firmę E-Technologia to nowoczesne aranżacje wnętrz światłem. Oświetlenie dekoracyjne proponowane przez przez nas, oparte jest na dekoracyjnym oświetleniu światłowodowym oraz dekoracyjnym oświetleniu LED.

Aranżacje wnętrz z oświetleniem dekoracyjnym LED oraz wystrój wnętrz z oświetleniem światłowodowym możecie Państwo zobaczyć pod poniższym linkiem:

http://e-technologia.pl/galeria-zdjeciowa.html

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem dekoracyjnym, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia dekoracyjnego

Galeria

Video

Pliki do pobrania


wróć

Oświetlenie dekoracyjne E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie dekoracyjne do łazienki Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do łazienki dostosowane pod konkretny wymiar, mające za zadanie stworzyć delikatne oświetlenie, które będzie tworzyło atmosferę relaksu. Prezentowane oświetlenie w tej realizacji przedstawia gwieździste niebo z realnymi rozbłyskami światła, za pomocą zakończenia światłowodów przez kryształy SKY. Przedstawione oświetlenie świetnie sprawdzi się w łazience, jako coś niebanalnego i niezwykle eleganckiego.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne sypialni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne sypialni zaaranżowane w bardzo ciekawy i kreatywny sposób. W tym przypadku oświetlenie dekoracyjne do sypialni zostało stworzone poprzez zastosowanie zestawu Konstelacje Świetlne. To najtańszy zestaw, ale w zupełności wystarczający do sufitów o maksymalnie 6 m2. Ten zestaw światłowodowy tworzy piękne, gwiezdne niebo, które znakomicie sprawdza się m.in. w sypialni. To właśnie to pomieszczenie jest najbardziej intymne, to tam się relaksujemy, odpoczywamy, dlatego też gwieździste niebo dodatkowo pozwoli nam spotęgować miłe i przyjemne odczucie relaksu. Zestaw Konstelacje Świetlne jest do kupienia w wersji 100 pkt. i 150 pkt.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju daje wiele możliwości aranżacyjnych. Przedpokój to miejsce, które łączy wszystkie pomieszczenia, dlatego tym bardziej warto przewidzieć w nim ciekawe oświetlenie do dekoracji. Jednym ze sposób takiego oświetlenia może być sufit napinany ze specjalnym nadrukiem. Sufit dekoracyjny w przedpokoju może przedstawiać wybrany, podświetlany obraz. Na zdjęciach widzimy nadruk pięknego drzewa w słonecznej scenerii nieba. Oświetlenie dekoracyjne do przedpokoju i wiele projektów na ten temat są dostępne na naszej stronie internetowej.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne salonu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne do salonu wykonane na suficie. Oświetlenie dekoracyjne LED w salonie może być sposobem na niebanalne oświetlenie tego wnętrza. Oświetlenie dekoracyjne w salonie uzyskane za pomocą zestawu Kryształowe Gwiazdy tworzy niezwykły nastrój, wyjątkową atmosferę wypoczynku.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne do pokoju Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne pokoju jako niebanalne, niezwykłe wyposażenie, wystrój wnętrza. Przedstawiamy oświetlenie dekoracyjne oraz bardzo ciekawe pomysły na dekoracje oparte o technologię LED i światłowodową. Oświetlenie do dekoracji pokoju tworzone pod wymiar na sufit podwieszany. Piękne nocne niebo z różnymi rozbłyskami gwiazd zapewnia najlepsze efekty świetlne. Oświetlenie dekoracyjne pokoju, które prezentujemy oryginalny design i dowolność w rozmieszczeniu go na suficie tak, aby stworzyć swój własny gwiazdozbiór.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne LED E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dekoracyjne LED aranżacja i wystrój nowoczesnego mieszkania. Aranżacja wnętrza salonu z kuchnią została zrobiona przy uzyciu taśm LED E-TECHNOLOGIA , zestawu Galaktyka E-TECHNOLOGIA oraz lampy Orbita firmy E-TECHNOLOGIA.

Więcej

Znajdź w serwisie