Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie salonu

Oświetlenie salonu

Salon to najważniejsze pomieszczenie ze względu na wiele zadań, które spełnia. To w salonie przyjmujemy gości, odpoczywamy, pracujemy, oglądamy telewizję, czy słuchamy muzyki. W związku z tym oświetlenie w tej części naszego mieszkania musi być zatem dopasowane do tych wszystkich potrzeb. W salonie oświetlenie odgrywa bardzo istotną funkcję. Warto pamiętać o tym, że oświetlenie to nie tylko praktyczne źródło światła, ale i element dekoracyjny do naszego domu. Tak naprawdę im więcej różnych opraw, tym lepiej wydobyć zalety mieszkania i stworzyć odpowiedni nastrój. Planując zatem oświetlenie salonu, warto wybrać także klimatyczne, dekoracyjne światło. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet. Przede wszystkim w niezwykły sposób doświetla strefy w salonie przeznaczone do wypoczynku oraz nadaje wyjątkowy charakter naszemu wnętrzu. 

Jak oświetlić salon? Oświetlenie punktowe salonu

Planując oświetlenie w salonie i efekt jaki ma stworzyć, warto zastanowić się nad tym, jaki mamy plan na nasz salon i gdzie chcemy stworzy część wypoczynkową. Jeżeli nasz salon jest spory, to możemy w zależności od potrzeb zamontować oświetlenie punktowe w postaci gwieździstego nieba na całym suficie, lub na jego fragmencie, np. nad kanapą i sofami. W tym celu sprawdzi się np. zestaw światłowodowy Galaktyka, Kryształowy Pył, czy Kryształowe Gwiazdy. Główną różnicą polegającą między tymi zestawami jest fakt, że w zestawie Galaktyka mamy same światłowody, w zestawie Kryształowy Pył światłowody bez kryształów i z kryształami, natomiast w zestawie Kryształowe Gwiazdy tylko światłowody zakończone kryształami. Wersja z kryształami jest wersją bardziej ekskluzywną, która zapewnia charakterystyczne smugi światła, przypominające realną gwiazdę. We wszystkich tych zestawach mamy możliwość wybrania koloru białego, biało-niebieskiego lub RGB (wielokolorowy) z możliwością sterowania na pilota. 

Zobacz zestaw Galaktyka -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-galaktyka.html

Zobacz zestaw Kryształowy Pył -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-krysztalowy-pyl.html

Zobacz zestaw Kryształowe Gwiazdy -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo.html


Oświetlenie ścian w salonie – ściany świecące

Salon daje możliwość nie tylko oświetlenie sufitu, możemy także w ciekawy sposób oświetlić ścianę w salonie. W tym przypadku warto zastosować zestaw Ściany Świecące. Daje on możliwość stworzenia różnych wzorów na ścianie, które sami sobie ułożymy. W ciekawy sposób podświetlą one ścianę w salonie, tworząc niezwykłą, indywidualną kompozycję świetlną. Zestaw światłowody składa się m.in. ze światłowodów PMMA świecących boczną powierzchnią z efektem mikro-okienek, które można układać i wyginać w różny sposób, tworząc np. drzewo, czy kwiaty. 

Zobacz zestaw Ściany Świecące -> https://e-technologia.pl/sciany-swiecace.html


Oświetlenie sufitu w salonie - aranżacje

Jeśli chodzi o oświetlenie sufitu w salonie, prócz gwieździstego nieba, możemy również postawić na sufit napinany. To nowoczesne rozwiązanie do salonu. Sufit napinany pisząc w skrócie, to nowoczesny rodzaj sufitu podwieszanego dostępny w wielu kolorach. Sufit napinany składa się z profilu montażowego oraz rozpiętej pomiędzy nimi specjalnej powłoce dekoracyjnej, która jest zwana membraną. Tego typu sufity mogą mieć różne kształty w postaci łuków, fal, kół. Połączenie sufitu napinanego z oświetleniem światłowodowym jest często stosowane i zapewnia niezwykłe efekty wizualne oraz dekoracyjne.

Zobacz sufit napinany z gwieździstym niebem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane.html


Jak oświetlić salon z jadalnią? Lampa sufitowa do salonu z jadalnią

Jeśli nasz salon jest połączony z jadalnią, warto postawić na lampę sufitową w postaci żyrandola światłowodowego. Żyrandol umiejscowiony bezpośrednio nad stołem doświetli stół, a przede wszystkim na niezwykły, wizualny efekt świetlny. To nowoczesne rozwiązanie sprawi, że aranżacja naszego salonu zmieni się nie do poznania. W tym przypadku możemy stworzyć swój własny żyrandol, poprze zastosowanie żyrandola światłowodowego Orbita. Jest on produkowany pod wymiar i składa się ze zwisających światłowodów PMMA, które są zakończone kryształami. Żyrandol może świecić różnymi kolorami i świetnie sprawdzi się w salonie. Warto pamiętać o tym, że świeci barwą dekoracyjną, dlatego należy oprócz niego przewidzieć także oświetlenie główne.

Zobacz żyrandol światłowodowy Orbita -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-orbita.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie salonu E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie salonu kolorowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu w postaci różnych kolorów, to ciekawy sposób na coś innego, niepowtarzalnego. Oświetlić salon można stosując sufit podświetlany różnymi kolorami. W tym przypadku sufit zmienia kolory, w zależności od potrzeb, może świecić jedną barwą. Sufit podświetlany stworzy kolorowy salon, który wprowadzi dużo żywych kolorów do tego oświetlenia. Tego typu sufit jest produkowany pod konkretny wymiar. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z działem technicznym firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie w małym salonie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w małym salonie tworzące efekt nieba oparte o zestaw światłowodowy firmy E-Technologia. Oświetlenie do małego salonu stwarza pole do popisu i wręcz nieograniczonych efektów dekoracyjnych. Na prezentowanych fotografiach widać efekt zestawu Galaktyka. Idealnie nadaje się do różnych powierzchni domowych, takich jak np. salon. Wytwarza on piękne, gwiezdne niebo, dostępne w różnych kolorach. Mały salon z gwiezdnym niebem to świetny pomysł na zapadającą w pamięć dekorację.

Więcej

Oświetlenie dużego salonu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie dużego salonu - pomysł firmy E-Technologia. Ciekawym rozwiązaniem może być sufit transparentny, podświetlony w wybranym przez nas kolorze. Oświetlenie sufitu w dużym salonie w tym przypadku wygląda nowocześnie, ciekawie, a przede wszystkim nie jest drogim rozwiązaniem. Sufit transparentny tak jak na zdjęciach, może być idealnym dopełnieniem salonu. Żółte pasy na białym suficie szczególnie w ciemności, będą tworzyć bardzo ładną "łunę świetlną".

Więcej

Oświetlenie wnętrza salonu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie wnętrza salonu można kreować na różne sposoby. Jeśli chodzi o oświetlenie dekoracyjny, wersją ekskluzywną jest zestaw Kryształowy Pył. Tworzy on na suficie układ większych i mniejszych gwiazd. Część gwiazdek zakończonych jest kryształowym zakończeniem, różniąc się od innych. Ten różnorodny gwiazdozbiór sprawia, że na suficie można podziwiać bardzo realne i efektowne niebo.

Więcej

Oświetlenie salonu światłowodowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu światłowodowe wykonane poprzez montaż gwieździstego nieba w suficie podwieszanym. Piękne gwiazdy zainstalowane na suficie mają zmienny kolor, świecąc różnymi barwami. Podświetlenie salonu wykonane w ten sposób jest bardzo ciekawą aranżacją, coraz powszechniej wkraczającą w trendy wnętrz. Tego typu dekoracja świetlna to dobry sposób w rozsądnej cenie za ciekawe rozwiązanie.

Więcej

Oświetlenie salonu ścienne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu można wykonać także na ścianie, decydując się na niecodzienne dekoracje. Zestaw światłowodowy przeznaczony do ścian, świetnie komponuje się w salon, będąc jego niezwykle atrakcyjnym elementem dekoracyjnym. Na ścianie w salonie możemy stworzyć obraz świetlny w różnej postaci. Tego typu światłowód świeci powierzchnią boczną. Na zdjęciu widać światłowodów w różnych kolorach z możliwością sterowania nimi. Tego typu projekty są bardzo indywidualne i wymagają zaplanowania długości i ilości światłowodów.

Więcej

Oświetlenie salonu w mieszkaniu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu w mieszkaniu zaprezentowane w sposób niezwykle nowoczesny, dekoracyjny. Salon został oświetlony przez zamontowanie światłowodów firmy E-Technologia wraz z zakończeniami kryształowymi SKY. To właśnie dzięki kryształkom, udało się uzyskać specjalne rozbłyski światła. Cały zestaw tworzy piękne, błyszczące gwiazdy, mogą świecić się różnymi kolorami. Kompletny zestaw zaprezentowany przeznaczony do montażu widoczny na zdjęciach, jest dostępny w firmie E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie salonu ledowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu ledowe to bardzo popularna forma do dekoracji. Oświetlenie ledowe w salonie może także być zamontowane wspólnie z oświetleniem światłowodowym, tworząc bardzo ciekawy projekt. Oświetlenie do salonu można tworzyć w różny sposób, według własnej wyobraźni. Ciekawym rozwiązaniem będzie taśma LED RGB z gwieździstym niebem, którzy może być zamontowane na fragmencie, a także i na całym suficie. Komplet tworzy ciekawą aranżację wnętrza.

Więcej

Oświetlenie salonu sufit podwieszany Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu na suficie podwieszanym jest bardzo częstym problemem, z którym się zmagamy. Jak wykonać i dobrać takie oświetlenie? Oświetleniem salonu o charakterze wyjątkowo dekoracyjnym może być piękne, gwiezdne niebo stworzone z zestawu światłowodowego. Na zdjęciach z realizacji, widać efekt zestawu Kryształowe Gwiazdy, ze specjalnymi rozbłyskami gwiazd, dzięki swoim kryształowym zakończeniom. Takie gwiazdy na suficie wyglądają bardzo efektownie i są świetnym pomysłem na dodatkowe oświetlenie salonu.

Więcej

Oświetlenie salonu pomysły Projekty LED i światłowodowe

Pomysły na oświetlenie salonu można kreować za pomocą chociażby specjalnego sufitu, który może doświetlać lub samodzielnie oświetlać pomieszczenie. Oświetlenie salonu za pomocą sufitu może mieć stałą barwę, lub świecić różnymi kolorami tak jak na przedstawionych zdjęciach. Sufit świecący swoją powłoką jest ciekawym, nowoczesnym, ale i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem, który znakomicie sprawdza się w salonie. Sufity LED są do kupienia w firmie E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie salonu w bloku Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu w bloku w wersji mocno dekoracyjnej. Jak urządzić salon w bloku? Warto postawić na nieszablonowe rozwiązania, które zapewnią elegancki salon. Wystrój i aranżacja salonu powinna się także opierać o elementy dekoracyjne, takie jak specjalne oświetlenie światłowodowe, które może być zamontowane np. na części sufitu podwieszanego. Gwiazdki mogą być różnej wielkości, a także przypominać niejako "spadające gwiazdy", za sprawą nieco wypuszczonego światłowodu. Wszystkie te wersje dostępne są na zdjęciach w tym projekcie.

Więcej

Oświetlenie salonu projekty Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu projekty zrealizowane przy użyciu zestawów światłowodowych firmy E-Technologia. Oświetlenie w salonie o charakterze dekoracyjnym to coraz częsta forma na stworzenie czegoś nowoczesnego, wyróżniającego się elementu od innych. Gwiezdne z niebo z różnymi kolorami i kształtami gwiazd, jest oświetleniem bardzo przypominającym realny układ gwiazd na niebie, z którego można tworzyć różne fazy. Oświetlenie w salonie daje nieograniczone możliwości do różnych projektów.

Więcej

Oświetlenie salonu aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu jest nieodłącznym elementem aranżacji. Salon warto wyposażyć w oświetlenie, które będzie idealnie współgrało z jego wnętrzem i stanowiło znakomity dodatek dekoracyjny do oświetlenia głównego. Oświetlenie z gwiazdami na suficie to sprawdzony pomysł na najlepszy relaks w salonie. Podświetlenie salonu wykonano za pomocą zestawu imitujące małe i duże gwiazdy, przypominające prawdziwe niebo. Sufit wyposażony w taką dekoracją, będzie spełniał swoją funkcję tworzenia pozytywnej atmosfery.

Więcej

Oświetlenie salonu na poddaszu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu na poddaszu jest nie lada wyzwaniem. Bardzo ważne jest zapewnienie salonu w odpowiednie, delikatne światło, które podkreśli jego walory. Salon na poddaszu możemy urządzić w całkowicie dowolnym stylu, warto postawić jednak na takie dekoracje, które urządzą salon na lata w nowoczesny sposób. Oświetlenie dekoracyjne salonu na poddaszu można zaaranżować tworząc kosmiczną galaktykę na suficie. Na zaprezentowanych zdjęciach przypomina piękne, kosmiczne niebo, wytwarzający niezwykłe wrażenia estetyczne.

Więcej

Oświetlenie salonu zdjęcia Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu w wersji bardzo nowoczesnej i ciekawej. Oświetlenie salonu podkreśla elegancką aranżację nowocześnie urządzonego salonu. Oświetlenie w salonie powinno dodawać smaku i charakteru. Prezentujemy nowoczesnego oświetlenie salonu, które udało się zrealizować dzięki produktom firmy E-Technologia. Zapewniamy szeroki wybór oświetlenie dekoracyjnego do salonu. Dekoracyjne oświetlenie w salonie jest stwarzane indywidualnie do potrzeb klienta, aby uzyskać zadowalający efekt. W prezentowanej realizacji oświetlenia salonu wykorzystano sufit napinany oraz zestaw Konstelacje Świetlne firmy E-Technologia.

Więcej

Oświetlenie salonu sufity napinane Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu sufity napinane jest dekoracją swojego salonu poprzez wstawienie nowoczesnych, lekkich sufit z folii, membrany. Posiadamy różne rodzaje sufitów napinanych. Ten widoczny na zdjęciu to sufit napinany lustrzany o barwie czarnej. Sufity napinane w salonie to coraz bardziej wchodzący na rynek trend, który się rozwija. Oświetlenie salonu sufity napinane widoczny na zdjęciu został wykonany w pięknym apartamencie. Tego typu sufit będzie pasował w wielu pomieszczeniach, tworząc niezwykłą atmosferę. Sufit napinany lustrzany można zamówić w naszej firmie pod wymiar. Do takiego sufitu można także dodatkowo zamontować zestaw gwieździstego nieba.

Więcej

Oświetlenie salonu inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Wiele ciekawych inspiracji do oświetlenia salonu można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jedną z nich jest żyrandol światłowodowy, dekorujący w ciekawy sposób nasz salon. Posiadamy ciekawy wzory i efekty świecenia lamp do salonu, które są wspaniałą inspiracją dla projektowania wymarzonego wnętrza. Inspirujące oświetlenie do sypialni powinno przede wszystkim robić klimat i nam się podobać. Piękne, kryształowe żyrandole spełnią to zadanie. Inspirujące oświetlenie salonu można stworzyć za pomocą własnych upodobań i wyobraźni, tworząc własny kształt swojego żyrandola, bądź wybierając go z proponowanych przez naszą firmę.

Więcej

Oświetlenie salonu sufity Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie sufitów w salonie można planować w różny sposób. Jak zaplanować oświetlenie sufitu w salonie tak, aby było ono dekoracyjne, nowoczesne i efektowne? Podajemy sposób na to jak zaaranżować sufit w salonie tak, aby oświetlenie było znakomitą ozdobą sufitu w salonie. Na prezentowanej realizacji widać sufit napinany z efektem lustrzanym wraz z gwieździstym niebem. Piękne gwiezdne niebo tworzy zestaw Konstelacje Świetlne. Aranżacja oświetlenia sufitu w salonie w charakterze tak bardzo dekoracyjnym tworzy efekt "wow". Taki pomysł na oświetlenie sufitu w salonie będzie cieszył oko na długie lata.

Więcej

Oświetlenie salonu nowoczesne Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu nowoczesne charakteryzuje się nowoczesnym stylem swojego wnętrza oraz ciekawymi, charakterystycznymi dekoracjami. Nowoczesne oświetlenie salonu jest istotne, jeśli chcemy, aby nasz salon był głównym punktem w domu, który będzie nadawał mu styl oraz w którym będzie mogli się odprężyć, skoncentrować na przyjemnym spędzaniu czasu. Oświetlenie salonu w stylu nowoczesnym można uzyskać za pomocą gwieździstego nieba. Zaprezentowany na zdjęciu zestaw Kryształowe Gwiazdy swoimi niezwykłymi rozbłyskami ubarwia sufit, powodując na nim niezwykłe rozbłyski. To bardzo ciekawe, dekoracyjne oświetlenie nowoczesne w salonie.

Więcej

Oświetlenie salonu sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu sufitowe można stworzyć za pomocą lamp, czy też oświetlenia punktowego typu gwieździste niebo. Oświetlenie sufitu w salonie projektować można na różne sposoby. Oświetlenie sufitowe salonu LED to dekoracje świetlne świecące światłem dekoracyjnym. Oświetlenie sufitu w salonie na zaprezentowanej przez nas realizacji można zobaczyć piękne gwiazdy z dużymi i efektownymi rozbłyskami. To oświetlenie sufitu w salonie uzyskano dzięki zestawowi Kryształowe Gwiazdy, w którym każdy światłowód ma specjalne zakończenie kryształowe. Tego typu oświetlenie sufitu w salonie ma bardzo dekoracyjny charakter.

Więcej

Oświetlenie salonu w domu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu w domu wymaga starannego dopracowania. Oświetlić salon można poprzez podświetlenie sufitu, a nawet ścian. Oświetlenie dekoracyjne salonu w domu powinno podświetlać pomieszczenie, budować szczególny nastrój oraz może także podkreślać elementy wystroju salonu, takie jak np. telewizor. Na zaprezentowanej realizacji salon został oświetlony poprzez wzory świetlne umiejscowione na ścianie. Na suficie w salonie można z kolei podziwiać piękne, niezwykłe gwieździste niebo. Cały projekt oświetlenia w salonie jest utrzymanie w charakterze kinowym i prezentuje się niezwykle okazale dzięki swoim dekoracjom.

Więcej

Oświetlenie salonu i jadalni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu z jadalnią ma za zadanie być funkcjonalne, ale może także spełniać funkcję dekoracyjną. W oświetleniu salonu i kuchni można rozważyć zamontowanie gwieździste nieba w suficie. Na zaprezentowanych przez nas zdjęciach prezentujemy w salonie z kuchnią oświetlenie gwieździste niebo Kryształowe Gwiazdy ze specjalnymi rozbłyskami gwiazd uzyskanymi za pomocą kryształów. To nowoczesne oświetlenie odgrywa większą rolę niż nam się wydaje w urządzaniu tego wnętrza. Oświetlenie dekoracyjne do salonu i kuchni jest przez nas tworzone pod wymiar, tak jak i wszystkie zestawy przez nas prezentowane.

Więcej

Oświetlenie salonu LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED w salonie posiada wiele korzyści. Jego zaletami jest bogata ilość i natężenie kolorów, niska emisja ciepła, czy niski pobór energii. Oświetlenie LED do salonu wykorzystywane jest coraz częściej w różnych aranżacjach. Oświetlenie LED charakteryzuje się długą żywotnością i dobrą jakością. Na zaprezentowanym oświetleniu LED w salonie widać paski LED podświetlające ścianę. Ścianę w salonie podświetla taśma LED o barwie białej ciepłej. Całość tworzy bardzo ciekawy, dekoracyjny i inspirujący projekt oświetlenia LED do salonu. Oświetlenie LED w nowoczesnym salonie podświetlające jego wnętrz jest ciekawym sposobem na zmianę wnętrza.

Więcej

Oświetlenie salonu i kuchni Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu i kuchni to projekt wart przemyśleń. W realizacji oświetlenia salonu z kuchnią na zdjęciach nad stołem w części jadalno-kuchennej zamontowano w okręgu piękne, gwieździste niebo w suficie napinanym. Sufit podświetlony został także taśmami LED. Na batem kuchennym widać także lampy wiszące, które są oświetleniem głównym. Takie oświetlenie jest niezbędne przy montowaniu gwieździstego nieba. Oświetlenie salonu i kuchni bardzo dekoracyjne umila czas i relaksuje przy codziennych czynnościach. Gwieździste niebo wpasowuje się w klimat salonu z kuchnią, wytwarzając nowy charakter i design tego wnętrza.

Więcej

Oświetlenie salonu Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu jest niezwykle istotne ze względu na jego charakter wypoczynkowy. Nowoczesny salon w swoim projekcie powinien posiadać różne formy na relaks. Nie powinno w nim zabraknąć oświetlenia dbającego o zrobienie odpowiednio nastroju w salonie. Gwieździste niebo to bardzo dekoracyjne oświetlenie salonu, często stosowane do odprężenia się po dniu ciężkiej pracy. Oświetlenie salonu można projektować indywidualnie za pomocą wielu zestawów z oświetleniem dekoracyjnym na naszej stronie.

Więcej

Oświetlenie salonu E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie salonu to nie tylko oświetlenie główne. Prezentujemy oświetlenie salonu o charakterze bardzo dekoracyjnym, oparte o światłowody i zakończone kryształkami. Oświetlenie salonu wyprodukowane przez firmę E-Technologia z rozmachem i fantazją stanowią niecodzienną i wyjątkową dekorację tego wnętrza. Oświetlenie salonu wykonane w taki sposób na długo będzie cieszyć swoim pięknem.

Więcej

Znajdź w serwisie