Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe

Oświetlenie basenowe to sposób na magiczne, piękne i nastrojowe oświetlenie basenu. Oświetlenie basenowe LED to energooszczędne, niezwykle estetyczne oświetlenie. Oświetlenie basenowe wytwarza romantyczny, charakterystyczny klimat, pozwalający się odprężyć. Tak podświetlony basen sprzyja pływaniu wieczorami. Oświetlenie basenowe ze światłowodów może być stosowane zarówno nad basenem, jak i w jego dnie.

Przy oświetleniu basenowym, światłowody można wykorzystać na kilka sposobów.

Na przedstawionych poniżej oświetlenia basenowego zdjęciach mogą Państwo zobaczyć:

Oświetlenie basenowe - pojedyncze punkty świetlne instalowane w dnie basenu lub w ścianach, tworzące efekt odbicia rozgwieżdżonego nieba w niecce basenowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem basenowym, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia basenowego

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie basenowe E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie basenowe sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe sufitowe wykonane z wielką fantazją i kreatywnością. Oświetlenie na suficie basenu często ma bardzo duże znaczenie w kwestii relaksu i tworzenia atmosfery. Oświetlenie basenowy sufitowe można tworzyć na wiele różnych sposób, ale sprawdzonym i najlepszym z nich będzie oświetlenie światłowodowe. Na suficie możemy stworzyć układ różnych gwiazd, galaktyk, ale bardzo ciekawym pomysłem jest droga mleczna. Wirujące ciało niebieskie oparte o światłowody, zrobi niesamowite wrażenie na wszystkich.

Więcej

Oświetlenie basenu w fugach Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenu w fugach, wykonane na jego dnie, tworzące bardzo ciekawe podświetlenie dekoracyjne. Punkty świetlne z dnie basenu tworzą światłowody, które są przystosowane do tego typu instalacji i nie reagują z wodą. Są zatem zupełnie bezpieczne i mogą tworzyć wybrany wzór świetlny, wytyczoną drogę, lub być po prostu rozmieszczone przypadkowo. Oświetlenie światłowodowe widocznie na zdjęciu zostało zamontowane w fugach. Zestaw światłowodowy widoczny na zdjęciu tworzony jest na specjalne zamówienie, dlatego po więcej informacji prosimy o kontakt z działem technicznym.

Więcej

Oświetlenie basenu krytego Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenu krytego to nie tylko zwykłe lampy basenowego. Do stworzenia odpowiedniego klimatu, który pozwoli nam się odprężyć, warto pomyśleć na dekoracją, która nie zajmie nam zbyt wiele miejsca na suficie, ale będzie fajnym dodatkiem do wnętrza basenu, tak jak na przedstawionych fotografiach. Specjalny sufit membranowy tworzy wyspę ze światłowodami na tle sufit transparentnego. To bardzo ciekawy projekt, który został zrealizowany w Czechach. Kolor gwiazd i sufitu możemy wybrać sami, według własnych preferencji.

Więcej

Lampy basenowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy basenowe firmy E-Technologia świetnie sprawdzają się także w sufitach nad basenem. Lampy basenowe zapewniają niezwykły klimat i atmosferę. Prezentowane przez naszą firmą lampy basenowe nie są standardowym produktem do kupienia w sklepie. Lampy widoczne między innymi na załączonych zdjęciach są produkcji firmy E-Technologia. Lampa ma charakter stricte dekoracyjny, do której trzeba przewidzieć oświetlenie główne. Lampy nad basenem prezentują się niezwykle efektownie i są bardzo nowoczesną dekoracją.

Więcej

Oświetlenie basenowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe LED to bez wątpienia jedna z bardziej istotnych rzeczy, jeśli chodzi o wyposażenie basenu. Dzięki oświetleniu w basenie, stanie się on jeszcze bardziej piękny i atrakcyjniejszy. Oświetlenie basenowe LED nadaje basenowi niepowtarzalnego wyglądu i klimatu. Basen można oświetlić różnymi sposobami. Ciekawy pomysłem jest ściana z wybranym nadrukiem, która może tworzyć motyw związany w morzem, oceanem, rafą koralową lub jakikolwiek inny. Do takiej dekoracji warto także zadbać o gwieździste niebo nad basenem, które stworzy dodatkowy klimat.

Więcej

Oświetlenie basenowe - dekoracje do basenu E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe gwiezdne niebo to przykład projektu dekoracyjnego i klimatycznego. Efekt gwieździstego nieba w tym przypadku został stworzony dzięki zestawowi Planetarium. Mieniące się gwiazdy na suficie wprowadzą dodatkowo efekt relaksu i odprężenia nad wypoczywającymi ludźmi w basenie. Dekoracje do basenu są niezwykle istotne, ze względu na swój charakter i tworzenie atmosfery wypoczynku. Po ciężkim dniu warto wskoczyć do wymarzonego basenu i popatrzeć na niebo pełne gwiazd umieszczone na suficie.

Więcej

Znajdź w serwisie