Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe

Dekoracyjne oświetlenie basenowe

Basen w domu i obiektach publicznych to niezwykle ważny element. To właśnie w basenie najczęściej się odprężamy, bądź też uprawiamy aktywność fizyczną. W ciągu dnia basen potrafi wyglądać naprawdę pięknie, jednak cały efekt może zanikać po zmroku, wówczas warto zainwestować w oświetlenie basenowe. To dobry sposób na magiczne, piękne i nastrojowe oświetlenie basenu. Odpowiednie oświetlenie w basenie zapewni wyjątkowy jego klimat oraz niezwykłe wrażenie estetyczne i możliwość relaksowania się po zmroku. Oświetlenie basenu spełnia zatem bardzo istotną funkcję, a mianowicie zapewnia niezwykłą wieczorną kąpiel oraz pozwala stworzyć niezwykłą atmosferę po zachodzie słońca. Nasza firma oferuje wiele sprawdzonych rozwiązań oświetlenia basenowego które pełni funkcję oświetlenia dekoracyjnego.

Oświetlenie basenowe - sufit napinany gwiezdne niebo

Planując oświetlenie basenowe z firmą E-Technologia, mamy naprawdę wiele możliwości dekoracji oświetleniowej naszego basenu. Jeśli posiadamy basen zamknięty wewnątrz i chcemy jakoś zagospodarować sufit nad basenem, warto rozważyć sufit napinany wraz z gwieździstym niebem nad basenem.  https://e-technologia.pl/sufity-napinane.html

Oświetlenie w basenie - montaż światłowodów w dnie basenu

Ciekawym oświetleniem wartym rozważanie, jest także montaż światłowodów np. w dnie basenu. Tego typu dekoracja świetlna niezwykle będzie przedstawiać się szczególnie po zmroku. Punkciki świetlne świecące na dnie basenu, lub wytyczające drogę, zdecydowanie zmienią obraz basenu na niezwykle nowoczesny i urokliwy. Odpowiednim do tego oświetleniem, będzie zestaw światłowodowy Fugi, który można zobaczyć tutaj https://e-technologia.pl/zestaw-fugi.html

Tego typu zestaw można montować w płytkach, czy właśnie w fudze. Zestaw Fugi ma specjalne płaszcze ochronne na światłowodach co umożliwia rozprowadzanie światłowodów w kleju i ich wypuszczenie w fugach. Zestaw Fugi produkowany jest pod indywidualne zamówienie klienta, do każdej powierzchni dobieramy odpowiednią długość i ilość światłowodów. 

Oświetlenie krawędziowe (liniowe) basenu

Kolejnym sposobem na podświetlenie sposobu może być także oświetlenie krawędziowe basenu za pomocą światłowodów świecących bokiem. Wówczas krawędzie naszego basenu będą wyszczególnione i w niezwykły sposób udekorują nasz basen. W tym przypadku należy rozplanować jaka długość światłowodów będzie nam potrzebna, aby zamontować tego typu oświetlenie basenowe. 

Oświetlenie nad basen - lampa światłowodowa ośmiornica

Jeżeli chcemy postawić na rozwiązania ekskluzywne w naszym domowym basenie, warto pomyśleć również o żyrandolu światłowodowym. Świetnie w tym przypadku może sprawdzić się np. żyrandol światłowodowy Ośmiornica, który dostępny jest tutaj https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-osmiornica.html

Dzięki swoim niezwykłym kształtom, zrobi niesamowity efekt świetlny nad basenem, będąc jej główną dekoracją. Zamawiając taki żyrandol sami określamy długość zwisu oraz rozpięć na boki. Każdy żyrandol produkowany jest na indywidualne zamówienie.

Oświetlenie na basen - ściana świecąca

Innym pomysłem na oświetlenie na basen jest świecąca ściana. Ściana może przedstawiać wybrany nadruk, grafikę. Może to być motyw lasu, rafy koralowej, wody lub własne zdjęcie. Ściana świecąca na basenie może w ten sposób dodatkowo udekorować otoczenie przy basenie, wpisując się w klimat i nadając wyjątkowej atmosfery. Tego typu ściana podświetlona jest taśmami LED, dzięki czemu świeci ona całą swoją powierzchnią.

Oświetlenie basenowe - sufit świecący

Nad basenem oprócz sufitu z gwiezdnym niebem, możemy zamontować również sufit świecący. To sufit napinany podświetlany od góry taśmami LED. Sufit świecący może świecić jednym kolorem, bądź też zmieniać kolory. Jeżeli wybierzemy tą drugą opcję, istnieje również możliwość sterowania kolorami, ściemniania, rozjaśniania bądź włączeniu funkcji automatycznych, przy użyciu bezprzewodowego pilota. Sufit dzięki specjalnej folii, przepuszcza światło, świecąc swoją całą powierzchnią. Tego typu sufit stanowi doskonały element dekoracyjny, który dodatkowo wzbogaci miejsce nad basenem.

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę, lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer: 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie basenowe E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie basenowe sufitowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe sufitowe wykonane z wielką fantazją i kreatywnością. Oświetlenie na suficie basenu często ma bardzo duże znaczenie w kwestii relaksu i tworzenia atmosfery. Oświetlenie basenowy sufitowe można tworzyć na wiele różnych sposób, ale sprawdzonym i najlepszym z nich będzie oświetlenie światłowodowe. Na suficie możemy stworzyć układ różnych gwiazd, galaktyk, ale bardzo ciekawym pomysłem jest droga mleczna. Wirujące ciało niebieskie oparte o światłowody, zrobi niesamowite wrażenie na wszystkich.

Więcej

Oświetlenie basenu w fugach Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenu w fugach, wykonane na jego dnie, tworzące bardzo ciekawe podświetlenie dekoracyjne. Punkty świetlne z dnie basenu tworzą światłowody, które są przystosowane do tego typu instalacji i nie reagują z wodą. Są zatem zupełnie bezpieczne i mogą tworzyć wybrany wzór świetlny, wytyczoną drogę, lub być po prostu rozmieszczone przypadkowo. Oświetlenie światłowodowe widocznie na zdjęciu zostało zamontowane w fugach. Zestaw światłowodowy widoczny na zdjęciu tworzony jest na specjalne zamówienie, dlatego po więcej informacji prosimy o kontakt z działem technicznym.

Więcej

Oświetlenie basenu krytego Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenu krytego to nie tylko zwykłe lampy basenowego. Do stworzenia odpowiedniego klimatu, który pozwoli nam się odprężyć, warto pomyśleć na dekoracją, która nie zajmie nam zbyt wiele miejsca na suficie, ale będzie fajnym dodatkiem do wnętrza basenu, tak jak na przedstawionych fotografiach. Specjalny sufit membranowy tworzy wyspę ze światłowodami na tle sufit transparentnego. To bardzo ciekawy projekt, który został zrealizowany w Czechach. Kolor gwiazd i sufitu możemy wybrać sami, według własnych preferencji.

Więcej

Lampy basenowe Projekty LED i światłowodowe

Lampy basenowe firmy E-Technologia świetnie sprawdzają się także w sufitach nad basenem. Lampy basenowe zapewniają niezwykły klimat i atmosferę. Prezentowane przez naszą firmą lampy basenowe nie są standardowym produktem do kupienia w sklepie. Lampy widoczne między innymi na załączonych zdjęciach są produkcji firmy E-Technologia. Lampa ma charakter stricte dekoracyjny, do której trzeba przewidzieć oświetlenie główne. Lampy nad basenem prezentują się niezwykle efektownie i są bardzo nowoczesną dekoracją.

Więcej

Oświetlenie basenowe LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe LED to bez wątpienia jedna z bardziej istotnych rzeczy, jeśli chodzi o wyposażenie basenu. Dzięki oświetleniu w basenie, stanie się on jeszcze bardziej piękny i atrakcyjniejszy. Oświetlenie basenowe LED nadaje basenowi niepowtarzalnego wyglądu i klimatu. Basen można oświetlić różnymi sposobami. Ciekawy pomysłem jest ściana z wybranym nadrukiem, która może tworzyć motyw związany w morzem, oceanem, rafą koralową lub jakikolwiek inny. Do takiej dekoracji warto także zadbać o gwieździste niebo nad basenem, które stworzy dodatkowy klimat.

Więcej

Oświetlenie basenowe - dekoracje do basenu E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie basenowe gwiezdne niebo to przykład projektu dekoracyjnego i klimatycznego. Efekt gwieździstego nieba w tym przypadku został stworzony dzięki zestawowi Planetarium. Mieniące się gwiazdy na suficie wprowadzą dodatkowo efekt relaksu i odprężenia nad wypoczywającymi ludźmi w basenie. Dekoracje do basenu są niezwykle istotne, ze względu na swój charakter i tworzenie atmosfery wypoczynku. Po ciężkim dniu warto wskoczyć do wymarzonego basenu i popatrzeć na niebo pełne gwiazd umieszczone na suficie.

Więcej

Znajdź w serwisie