Szukasz inspiracji?

Inspiracje Świetlne

Oświetlenie łazienkowe inspiracje Inspiracje świetlne

Inspiracje do oświetlenie łazienkowego stworzone za pomocą zestawu Kryształowe Gwiazdy. To bardzo eleganckie i efektowne oświetlenie, które stworzy bardzo realny kształt gwiezdnego nieba, dzięki kryształom na końcach światłowodów. Kryształy powodują specjalnie smugi światła, przypominające prawdziwą gwiazdę.

Więcej

Oświetlenie sali kinowej w domu Inspiracje świetlne

Przy doborze oświetlenia sali kinowej należy zadbać o jego funkcjonalność oraz walory estetyczne. Zestaw "Planetoidy" jest idealnym rozwiązaniem przy tego typu projekcie. Łagodne natężenie światła nie przeszkadza w oglądaniu filmów, a efekt gwieździstego nieba dodaje pomieszczeniu atrakcyjności oraz wzbogaca odczucia widzów.

Więcej

Oświetlenie schodowe inspiracje Inspiracje świetlne

Oświetlenie schodowe powinno zastać dobrane przed rozpoczęciem prac remontowych. Do oświetlenia stopni schodów najlepiej użyć taśm LED. Schody podświetlane taśmami LED wyglądają pięknie w mieszkaniu. Sam zdecydujesz o barwie oświetlenia schodów, dzięki taśmom LED RGB możesz ustawić dowolny kolor świecenia stopni schodów.

Więcej

Gwieździste niebo w suficie podwieszanym Inspiracje świetlne

Gwieździste niebo w suficie podwieszanym to niezwykle urokliwy element dekoracyjny, niezbędny do uzyskania wyjątkowych efektów świetlnych, przypominających efekt realnego nieba.

Więcej

Oświetlenie nastrojowe w sypialni Inspiracje świetlne

Sypialnia jest wyjątkowym miejscem w domu. W niej odpoczywamy i nabieramy sił przed kolejnymi wyzwaniami. Dobierając oświetlenie do tego pomieszczenia należy zadbać więc o jego praktyczne jak i estetyczne aspekty, które dodadzą wnętrzu uroku i stworzą odpowiednią atmosferę.

Więcej

Aranżacja oświetlenia salonu Inspiracje świetlne

Aranżacja oświetlenia salonu wykonana na suficie podwieszanym. Piękne niebo na suficie uzyskanie poprzez montaż zestawu światłowodowego. Oświetlenie w salonie służące do dekoracji i relaksu wieczorami. Gwiezdne niebo na suficie stworzy niezapomnianą atmosferę, która zdecydowanie będzie sprzyjała relaksowi w wieczór.

Więcej

Sufit napinany z nadrukiem w łazience Inspiracje świetlne

Sufit napinany z nadrukiem to nowoczesna aranżacja wnętrza łazienki. Aranżacja łazienki w bloku z dekoracyjnym sufitem daje możliwość stworzenie niesamowitych efektów świetlnych. W prezentowanej realizacji łazienki wykorzystano sufit z nadrukiem wieloryba, który tworzy element dekoracyjny w nowoczesnej łazience.

Więcej

Inspiracje świetlne w sypialni Inspiracje świetlne

Sufit w sypialni to odpowiednie miejsce na dekoracje, które można podziwiać leżąc wygodnie w łóżku i odpoczywając. Zestaw Kryształowy Pył stworzy efekt rozgwieżdżonego nieba, który umili Państwu chwile relaksu oraz wytchnienia. Oświetlenie w prezentowanym projekcie wykonane zostało w suficie podwieszanym z płyt gips-kartonowych. Krawędzie podświetlone są taśmą LED o barwie białej zimnej.

Więcej

Nastrojowe oświetlenie w sypialni Inspiracje świetlne

Zestaw Galaktyka Gwiezdne Niebo - montaż w sypialni. Efekt świecących gwiazdek nad łóżkiem robi olbrzymie wrażenie.

Więcej

Inspiracje do oświetlenia w salonie Inspiracje świetlne

Zestaw Kryształowy Pył wypełni przestrzeń sufitu podwieszanego błyszczącymi gwiazdami mieniącymi się przyjemnym dla oka światłem. Krawędzie sufitu podświetlone taśmą LED RGB, dodadzą uroku całej aranżacji. Tego typu oświetlenie można instalować m.in. w płytach GK, czy suficie napinanym. Barwę światła można wybrać spośród wielu wariantów, dzięki profesjonalnym generatorom światła.

Więcej

Podwieszany sufit w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Podwieszany sufit w sypialni stwarza bardzo duże możliwości aranżacyjne i sprawdza się idealnie we wnętrzu sypialni. Sufit podwieszany w sypialni umożliwia stworzenie konstrukcji o dowolnie wybranym kształcie, dzięki czemu możemy uzyskać wymarzony efekt. Sufit podwieszany w sypialni poprawi także proporcję we wnętrzu, a jego konstrukcja możliwi optyczne zmniejszenie, bądź też zwiększenie pomieszczenia, w zależności od rodzaju sufitu. Sufit może także tworzyć efekt pięknego nieba, tak jak na zamieszczonych zdjęciach.

Więcej

Sufit światłowodowy Inspiracje świetlne

Sufit światłowodowy jak sama nazwa wskazuje to nic innego, jak przyozdobienie sufitu w oświetlenie światłowodowe. Zestawy oświetlenie światłowodowego trzeba dobrać do konkretnego wymiaru sufitu. Sufit światłowodowy może mieć różny kolor, efekty świecenia, wszystko zależy od wybranego zestawu światłowodowego. Na prezentowanych przez nas fotografiach, widzimy interesujący efekt gwiezdnego nieba, spotęgowany dzięki specjalnym kryształom SKY, które są zamontowane na końcach światłowodu. Każdy z kryształów powoduje inne rozproszenie światła na suficie.

Więcej

Znajdź w serwisie