Szukasz inspiracji?

Inspiracje Świetlne

Sufit światłowodowy Inspiracje świetlne

Sufit światłowodowy jak sama nazwa wskazuje to nic innego, jak przyozdobienie sufitu w oświetlenie światłowodowe. Zestawy oświetlenie światłowodowego trzeba dobrać do konkretnego wymiaru sufitu. Sufit światłowodowy może mieć różny kolor, efekty świecenia, wszystko zależy od wybranego zestawu światłowodowego. Na prezentowanych przez nas fotografiach, widzimy interesujący efekt gwiezdnego nieba, spotęgowany dzięki specjalnym kryształom SKY, które są zamontowane na końcach światłowodu. Każdy z kryształów powoduje inne rozproszenie światła na suficie.

Więcej

Oświetlenie sufitowe inspiracje Inspiracje świetlne

Oświetlenie sufitowe inspiracje proponowane przez firmę E-Technologia. Oświetlenie sufitu zaplanowane w wersji bardzo eleganckiej i efektownej. Gwiezdne niebo na suficie zostało stworzone z gwiazd normalnych oraz takich, które są zakończone kryształami. Całość tworzy bardzo realne niebo, które tworzy układ gwiazd o różnych wielkościach. Oświetlenie zostało zamontowane w suficie podwieszanym.

Więcej

Fiber optic chandelier Inspiracje świetlne

Fiber-optic chandelier for typical decorative sources, which is great for climatic lighting, e.g. staircases. Chandelier is a source of very modern lighting and decoration. Our company manufactures and matches fiber optic chandeliers individually, for application, for a specific dimension. The chandelier can have different shapes, dimensions, lighting options. In the presented version of the contract, Korona fiber-optic chandelier.

Więcej

Sufit świecący inspiracje Inspiracje świetlne

Świecący sufit o barwie białej na korytarzu. Sufit pełni rolę oświetlenia głównego, tym samym będąc rozwiązaniem także niezwykle praktycznym. Sufit w korytarzu podświetlony ledami, to idealnie alternatywa, dla zwykłego sufitu. Sufit świecący podlega gwarancji i nie wymaga malowania, dodatkowo jest także wytrzymały. Sufit widoczny na zdjęciach można wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu, ciesząc się nowoczesną dekoracją świetlną przez długi czas.

Więcej

Podświetlenie ściany LED Inspiracje świetlne

Podświetlenie ściany LED wykonane ze światłowodów, ułożonych według własnej fantazji. Oświetlenie LED w ścianie wykonane w ten sposób to bardzo indywidualny zestaw, z którego można stworzyć wybrane wzory, postacie i różne inne rzeczy. Do takiego oświetlenia ściennego potrzeba znać ilość i długość światłowodów idących od generatora światła. Cały taki projekt tworzy bardzo fajny, nowoczesny i indywidualny efekt, który prezentujemy na poniższych zdjęciach.

Więcej

Pokój dziecka inspiracje Inspiracje świetlne

Inspiracje w pokoju dziecięcym zrealizowane przez montaż sufitu napinanego z księżycem i gwiezdnym niebem, podświetlone taśmą LED. Pomieszczenie dla dziecka wyposażone w najwyższej klasy oświetlenie światłowodowe wraz z sufitem napinany ze specjalnym nadrukiem księżyca i gwiazd. Inspiracje oświetlenie do małych i dużych pokojów dziecięcych można znaleźć na naszej stronie internetowej. Udostępniamy wiele pomysłów jak zaaranżować pokój dziecka.

Więcej

Sufit podwieszany w przedpokoju Inspiracje świetlne

Sufit podwieszany w przedpokoju zaaranżowany w stylu eleganckim i nowoczesnym. Oświetlenie w przedpokoju podświetlone specjalnym sufitem napinanym z nadrukiem wysokiej jakości. Sufit doświetla przedpokój oraz tworzy niezwykły klimat, aranżację. Sufit podwieszany w przedpokoju jest nowoczesnym pomysłem, który wchodzi coraz bardziej w design nowoczesnych wnętrz. Sufit świecący ze zdjęciem w przedpokoju jest tworzony pod dany wymiar, indywidualnie pod potrzeby klienta.

Więcej

Aranżacja łazienki na poddaszu Inspiracje świetlne

Aranżacja łazienki na poddaszu dokładnego doboru oświetlenia, który ma niebagatelny wpływ na wygląd, nastrój, czy postrzeganie łazienki. Na suficie łazienki można stworzyć przeróżne efekty, które zdecydowanie wzbogacą wnętrze łazienki. Wspaniałą inspiracją do łazienki może być zestaw imitujący spadające gwiazdy na suficie. To niecodzienna dekoracja, która znakomicie sprawdzi się w tym wnętrzu, będąc charakterystycznym elementem dekoracyjnym. Aranżacja małej łazienki na poddaszu z oświetleniem światłowodowym zmieni jej charakter.

Więcej

Aranżacja salonu w bloku Inspiracje świetlne

Aranżacja salonu w bloku stworzona z gwiezdnym niebem na suficie. Dekoracje do salonu w bloku powinny współgrać z dodatkami i innymi elementami wystroju. W nowoczesnym salonie coraz częściej możemy spotkać oświetlenie, które stwarza pozytywny klimat. Kolor, efekty i całe oświetlenie sufitu w salonie znacząco wpływa na wizualny odbiór wnętrza. Nie należy zatem zapominać o stworzeniu czegoś wyjątkowego, niecodziennego. Aranżacja salonu stworzona z niezwykłym, gwieździstym niebem spełni oczekiwania i odmieni styl salonu.

Więcej

Podwieszany sufit w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Podwieszany sufit w sypialni stwarza bardzo duże możliwości aranżacyjne i sprawdza się idealnie we wnętrzu sypialni. Sufit podwieszany w sypialni umożliwia stworzenie konstrukcji o dowolnie wybranym kształcie, dzięki czemu możemy uzyskać wymarzony efekt. Sufit podwieszany w sypialni poprawi także proporcję we wnętrzu, a jego konstrukcja możliwi optyczne zmniejszenie, bądź też zwiększenie pomieszczenia, w zależności od rodzaju sufitu. Sufit może także tworzyć efekt pięknego nieba, tak jak na zamieszczonych zdjęciach.

Więcej

Oświetlenie sypialni - projekt przytulnej sypialni na poddaszu - zestaw Konstelacje Świetlne E-TECHNOLOGIA Inspiracje świetlne

Oświetlenie sypialni gwieździste niebo w eleganckiej i gustownej sypialni jest dekoracją idealnie wpasującą się we wnętrze. Sypialnia to pomieszczenie, gdzie się relaksujemy, wyciszamy, to bardzo intymne miejsce, dlatego trzeba też zadbać o niezwykłą atmosferę, którą zapewnia oświetlenie dekoracyjne gwieździste niebo, ukazujące swoje niezwykłe walory w rozproszonym świetlnie. Na przedstawionej realizacji zastosowano zestaw 150 pkt. Konstelacje Świetlne

Więcej

Oświetlenie poddasza - Żyrandol światłowodowy Spirala Inspiracje świetlne

W przedstawionej realizacji projektu poddasza zastosowano oświetlenie sufitowe Gwieździste Niebo, Żyrandol Światłowodowy Spirala oraz sufity malowane. Dzięki połączeniu kilku zestawów oświetlenia, wnętrze otrzymało niesamowity efekt gwiezdnej galaktyki.

Więcej

Znajdź w serwisie