Szukasz inspiracji?

Inspiracje Świetlne

Pokój dziecka inspiracje Inspiracje świetlne

Inspiracje w pokoju dziecięcym zrealizowane przy użyciu sufitu napinanego z księżycem i gwiezdnym niebem, podświetlone taśmą LED. Pomieszczenie dla dziecka wyposażone w najwyższej klasy oświetlenie światłowodowe wraz z sufitem napinanym ze specjalnym nadrukiem księżyca i gwiazd.

Więcej

Podwieszany sufit w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Podwieszany sufit w sypialni stwarza bardzo duże możliwości aranżacyjne i sprawdza się idealnie we wnętrzu sypialni. Sufit podwieszany w sypialni umożliwia stworzenie konstrukcji o dowolnie wybranym kształcie, dzięki czemu możemy uzyskać wymarzony efekt. Sufit podwieszany w sypialni poprawi także proporcję we wnętrzu, a jego konstrukcja możliwi optyczne zmniejszenie, bądź też zwiększenie pomieszczenia, w zależności od rodzaju sufitu. Sufit może także tworzyć efekt pięknego nieba, tak jak na zamieszczonych zdjęciach.

Więcej

Sufit świecący inspiracje Inspiracje świetlne

Świecący sufit o barwie białej na korytarzu. Sufit pełni rolę oświetlenia głównego, tym samym będąc rozwiązaniem także niezwykle praktycznym. Sufit w korytarzu podświetlony ledami, to idealnie alternatywa, dla zwykłego sufitu. Sufit świecący podlega gwarancji i nie wymaga malowania, dodatkowo jest także wytrzymały. Sufit widoczny na zdjęciach można wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu, ciesząc się nowoczesną dekoracją świetlną przez długi czas.

Więcej

Oświetlenie dekoracyjne Inspiracje świetlne

Oświetlenie dekoracyjne łazienki jest wyzwaniem dla kreatywnego wykorzystania powierzchni, którą stwarzają obiekty znajdujące się w niej. Światłowody montowane w płytkach w obudowie jacuzzi czy światłowody z mikrookienkami świecące całą powierzchnią zwisające z obniżonego sufitu, gwarantują efekt świetlny, który wzbogaci pomieszczenie nadając mu wyjątkowego charakteru

Więcej

Oświetlenie łazienkowe inspiracje Inspiracje świetlne

Inspiracje do oświetlenie łazienkowego stworzone za pomocą zestawu Kryształowe Gwiazdy. To bardzo eleganckie i efektowne oświetlenie, które stworzy bardzo realny kształt gwiezdnego nieba, dzięki kryształom na końcach światłowodów. Kryształy powodują specjalnie smugi światła, przypominające prawdziwą gwiazdę.

Więcej

Oświetlenie sali kinowej w domu Inspiracje świetlne

Przy doborze oświetlenia sali kinowej należy zadbać o jego funkcjonalność oraz walory estetyczne. Zestaw "Planetoidy" jest idealnym rozwiązaniem przy tego typu projekcie. Łagodne natężenie światła nie przeszkadza w oglądaniu filmów, a efekt gwieździstego nieba dodaje pomieszczeniu atrakcyjności oraz wzbogaca odczucia widzów.

Więcej

Oświetlenie schodowe inspiracje Inspiracje świetlne

Oświetlenie schodowe powinno zastać dobrane przed rozpoczęciem prac remontowych. Do oświetlenia stopni schodów najlepiej użyć taśm LED. Schody podświetlane taśmami LED wyglądają pięknie w mieszkaniu. Sam zdecydujesz o barwie oświetlenia schodów, dzięki taśmom LED RGB możesz ustawić dowolny kolor świecenia stopni schodów.

Więcej

Gwieździste niebo w suficie podwieszanym Inspiracje świetlne

Gwieździste niebo w suficie podwieszanym to niezwykle urokliwy element dekoracyjny, niezbędny do uzyskania wyjątkowych efektów świetlnych, przypominających efekt realnego nieba.

Więcej

Oświetlenie nastrojowe w sypialni Inspiracje świetlne

Sypialnia jest wyjątkowym miejscem w domu. W niej odpoczywamy i nabieramy sił przed kolejnymi wyzwaniami. Dobierając oświetlenie do tego pomieszczenia należy zadbać więc o jego praktyczne jak i estetyczne aspekty, które dodadzą wnętrzu uroku i stworzą odpowiednią atmosferę.

Więcej

Aranżacja oświetlenia salonu Inspiracje świetlne

Aranżacja oświetlenia salonu wykonana na suficie podwieszanym. Piękne niebo na suficie uzyskanie poprzez montaż zestawu światłowodowego. Oświetlenie w salonie służące do dekoracji i relaksu wieczorami. Gwiezdne niebo na suficie stworzy niezapomnianą atmosferę, która zdecydowanie będzie sprzyjała relaksowi w wieczór.

Więcej

Sufit napinany z nadrukiem w łazience Inspiracje świetlne

Sufit napinany z nadrukiem to nowoczesna aranżacja wnętrza łazienki. Aranżacja łazienki w bloku z dekoracyjnym sufitem daje możliwość stworzenie niesamowitych efektów świetlnych. W prezentowanej realizacji łazienki wykorzystano sufit z nadrukiem wieloryba, który tworzy element dekoracyjny w nowoczesnej łazience.

Więcej

Inspiracje świetlne w sypialni Inspiracje świetlne

Sufit w sypialni to odpowiednie miejsce na dekoracje, które można podziwiać leżąc wygodnie w łóżku i odpoczywając. Zestaw Kryształowy Pył stworzy efekt rozgwieżdżonego nieba, który umili Państwu chwile relaksu oraz wytchnienia. Oświetlenie w prezentowanym projekcie wykonane zostało w suficie podwieszanym z płyt gips-kartonowych. Krawędzie podświetlone są taśmą LED o barwie białej zimnej.

Więcej

Znajdź w serwisie