Projekty LED i światłowodowe

sufity napinane Kraków

Sufity napinane dają możliwość wykorzystania oświetlenia światłowodowego i LED na wiele ciekawych sposobów. Sufity napinane mają kilka ważnych funkcji, a jedną z nich jest zamontowanie pożądanego oświetlenia do pomieszczeń. Sufit napinany to nowoczesny, lekki sufit nieobiciążający stropu, który jest zamiennikiem sufitu GK. Nowocześnie oświetlone sufity napinane są bardzo atrakcyjnym elementem każdego wnętrza. Taki sufit uwidacznia zalety estetyczne różnych przedmiotów i na dodatek bardzo dobrze oświetla różne miejsca. Sufity napinane dzielimy na kilka rodzajów, które można znaleźć na naszej stronie internetowej pod linkiem:

http://e-technologia.pl/sufity-napinane-z-oswietleniem-led-katalog

Jeżeli jesteś zainteresowany suifitami napinanymi, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

W sprawie wycen sufitów prosimy o kontakt z działem technicznym.

Następny projekt sufitów napinanych

Galeria


wróć

Sufity napinane E-TECHNOLOGIA

Sufity napinane w łazience Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane w łazience to bardzo ważna część jej wnętrza. Dobrze zaprojektowana i wykończona łazienka, powinna się ładnie prezentować. Sufit napinany do łazienki jest ciekawą alternatywą dla standardowych sufitów. Sufit napinany jest szybki w montażu i nie wymagania malowania. Za pomocą sufitu napinanego w prosty sposób można ukryć mankamenty wnętrza oraz zyskać wyjątkowy, niecodzienny wygląd. Sufit napinany w nowoczesnej łazience można być wykonany z dowolnym nadrukiem, pasującym kolorystycznie do łazienki.

Więcej

Sufity napinane w kuchni Projekty LED i światłowodowe

Sufit napinany w kuchni to nowoczesny rodzaj sufitu podwieszanego. W prezentowanej na zdjęciach kuchni, sufit także pełni rolę oświetlenia, które daje dodatkowe światło do pomieszczenia, podświetlając jego różne elementy. Oświetlenie do dekoracji w kuchni może być równocześnie piękne, ale i funkcjonalne.

Więcej

Sufit napinany na poddaszu Projekty LED i światłowodowe

Sufit napinany na poddaszu wraz z pięknym, gwieździstym niebem. W prezentowanej realizacji możemy dostrzec sufit napinany lustrzany czarny, który jest również zamontowany na skosach w postaci nieregularnych kształtów.

Więcej

Sufity napinane w sypialni Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane w sypialni tworzą niezwykły projekt oświetleniowy. Sufity napinane są coraz częściej stosowane w sypialniach, jako zamienniki tradycyjnych, zwykłych sufitów. Sufit napinany w sypialni można przedstawiać wybrany obraz oraz może być także dodatkowo podświetlony gwieździstym niebem wykonanym ze światłowodów. Sufit napinany w sypialni podkreśla jej styl, charakter, design i zapewnia niezwykle ciepłą oraz przytulną atmosferę. Wiele pomysłów na sufit napinany w różnych pomieszczeniach, można znaleźć na naszej stronie.

Więcej

Sufit napinany na klatce schodowej Projekty LED i światłowodowe

Sufit napinany na klatce schodowej to nowoczesne rozwiązanie, które w zupełności zastępuje tradycyjny sufit. Sufit napinany jest trwały, wytrzymały i oprócz praktycznego zastosowania, spełnia także funkcję dekoracyjną. Taki sufit może mieć wybrany nadruk, który do złudzenia będzie przypominał np. prawdziwy księżyc na tle nieba. Możliwości nadrukowania na sufit różnych rzeczy jest tak wiele, jak wiele mamy pomysłów. Warto zatem zastosować powyższe rozwiązanie.

Więcej

Sufity napinane na korytarzu Projekty LED i światłowodowe

Sufit napinany w korytarzu spełnia wiele pożytecznych funkcji. Taki sufit może przedstawiać dowolnie wybrany nadruk. Na przedstawionych zdjęciach sufit przedstawia piękny obraz drzewa na tle błękitnego nieba opromienionego słońcem. Sufit dekoracyjny na korytarzu jest ciekawym rozwiązaniem do umilenia pobytu w tym miejscu przechodnim. Oświetlenie sufitu może mieć różną intensywność i świecić wieloma kolorami. Sufit napinany w korytarzu to nowość coraz bardziej wchodzący w trendy tego wnętrza.

Więcej

Sufity napinane w domu Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane w domu to trend coraz powszechniej wchodzący na rynek. Sufity napinany w domu to przede wszystkim ciekawy sposób, na nowoczesne wnętrze. Tego typu sufit może świecić wybranymi kolorami, mieć lustrzane odbicie, czy też przedstawiać określony nadruk. Sufity napinane charakteryzują się lekką konstrukcją oraz faktem, że nie trzeba ich odmalowywać co jakiś czas. Sufit napinany na przedstawionym zdjęciu ma efekt lustrzany oraz zamontowany zestaw światłowodowy firmy E-Technologia tworzący gwiezdne niebo.

Więcej

Sufity napinane salon Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane w salonie to symbol nowoczesności i pięknej aranżacji. Sufit napinany w salonie nie tylko jest dużo bardziej eleganckim i ładniejszym sufitem od zwykłego, ale i taki sufit można także udekorować. Sufity napinane coraz częściej wchodzą do nowych i eleganckich pomieszczeń. Jednym z pomysłów na ozdobienie sufitu napinanego w salonie może być zamontowanie gwieździstego nieba. Z racji tego, że salon jest miejscem wypoczynku, spotkań, oglądania telewizji, gwieździste niebo na suficie pełni rolę odprężającą, nadającą niepowtarzalny klimat, ale i dekoracyjną. Sufit napinany w salonie przyozdobiony gwiazdami sprawi, że będziemy mieli nasz prywatny kawałek nieba.

Więcej

Sufity napinane Projekty LED i światłowodowe

Sufity napinane to forma nowoczesnego wykończenia wnętrz. Coraz bardziej w ciekawych i eleganckich wnętrzach odchodzi się od standardowych sufitów na rzecz sufitów napinanych. Sufity napinane mogą mieć różną formę i przedstawiać wybrany przez nas nadruk. Na prezentowanej realizacji widać sufit napinany z nadrukiem pięknego, błękitnego nieba z chmurkami i słońcem. Efekt realnego nieba zaskoczy wszystkich. Sufit napinany z niebem przypomina nam prawdziwe niebo i pozwala się odprężyć oraz zapomnieć o problemach otaczającego nas świata. Sufit napinany z nadrukiem - zdjęciem można zastosować do dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu, czy wnętrzach publicznych.

Więcej

Znajdź w serwisie