Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie do sauny

Oświetlenie do sauny 

Sauna jest miejscem wypoczynku i relaksu, na które duży wpływ ma odpowiednie oświetlenie tworzące klimat tego pomieszczenia. Oświetlenie w saunie powinno być bardzo delikatne, nastrojowe. W swojej ofercie posiadamy oświetlenie mające typowo dekoracyjny charakter za sprawą delikatnego światła wydobywającego się ze światłowodów. Takie oświetlenie zapewni niezwykle dekoracyjny charakter w saunie. 

Gwieździste niebo do sauny, łaźni

Częstym wyborem do oświetlenia sauny jest gwieździste niebo na suficie. Taki efekt możemy stworzyć za pomocą zestawu światłowodowego Zorza Polarna lub Sauna LED. Oba te rozwiązania dają możliwość stworzenia pięknego, gwieździstego nieba na suficie. 

W standardowym zestawie Sauna LED, który jest wersją bardziej ekonomiczną, mamy generator LED o mocy 3W, 28 punktów przewodów światłowodowych, 28 sztuk tulejek montażowych oraz zakończeń akrylowych.

Zobacz zestaw Sauna Led -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-sauna-led.html

W standardowym zestawie Zorza Polarna, który bardziej wersją ekskluzywną, mamy generator LED o mocy 40W oraz wiązki 50 sztuk światłowodów z płaszczami ochronnymi o średnicy 1 mm.

Zobacz zestaw Zorza Polarna -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-zorza-polarna.html

W obu zestawach sami możemy również określić długość i ilość światłowodów potrzebnych nam do montażu. Wówczas nasza firma zrobi indywidualną wycenę i zrealizuje takie zamówienie.
Kolor do gwieździstego nieba w saunie możemy wybierać pomiędzy białym, biało niebieskim, a wielokolorową wersją RGB. Jest możliwość także sterowania pilotem. Świecące punkciki, imitujące niebo, świetnie sprawdzą się w saunie, czy łaźni parowej. Gwiezdne punkciki można zamontować zarówno na suficie, jak i w ścianie, czy na krawędziach miejsca do leżenia lub siedzenia w saunie. 

Nowoczesne oświetlenie do łaźni

Prócz stworzenia gwieździstego nieba, ciekawym, bardzo nowoczesnym pomysłem jest stworzenie wzorów świetlnych na ścianie lub suficie. To niecodzienna dekoracja świetlna, która znacząco zmieni aranżację łaźni parowej. Umożliwia ją zestaw Fala Świetlna, za pomocą którego możemy stworzyć coś niebanalnego w swojej saunie i ułożyć światłowody według własnego uznania. Ten zestaw w wersji standardowej składa się z generatora LED 40W oraz warkocza przewodów światłowodowych 50 sztuk świecących bokiem z mikro-okienkami w płaszczu ochronnym. Możemy również sami określić, jaką potrzebujemy długość oraz ilość światłowodów, aby uzyskać wymarzony efekt. Wówczas należy tą informację przekazać do działu technicznego, który przygotuje darmową wycenę.

Zobacz zestaw Fala Świetlna -> https://e-technologia.pl/fala-swietlna.html

Oświetlenie sauny LED a oświetlenie światłowodowe

Mając do wyboru powyższe możliwości, warto zatem zastanowić się nad możliwością jednego z powyższych oświetleń, które będzie znakomitym dopełnieniem oświetlenia LED, bądź też jego zamiennikiem. Z pewnością oświetlenie światłowodowe stwarza więcej ciekawych możliwości od oświetlenia LED. Jeżeli zależy nam na stworzeniu w saunie wyjątkowej atmosfery, to warto pomyśleć zatem o gwieździstym niebem na suficie, bądź też „obrazu świetnego” na ścianie, czy suficie. Taki projekt będzie służył na lata, będąc wyjątkową dekoracją w tym pomieszczeniu.

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie do sauny E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie w saunie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w saunie to nieodzowny element, który ma bardzo istotne znaczenie w tym pomieszczeniu. Oświetlenie może nie tylko spełniać funkcję praktyczną, ale i przede wszystkim dekoracyjną, znacznie upiększając saunę.

Więcej

Oświetlenie sauny LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED do sauny można kreować na różne sposoby. Do sauny ze skosami mamy jednak ciekawy i wyjątkowy pomysł, jakim jest montaż gwieździstego nieba. Gwiazdki stworzone za pomocą zestawu światłowodowego, można również montować na skosach, tak jak na zaprezentowanych zdjęciach. Piękne, delikatne, punktowe oświetlenie zapewni niezwykły klimat i nastrój w saunie. Firma E-Technologia dobiera oświetlenie do poszczególnego wymiaru. Można również skorzystać ze standardowych zestawów, które gwarantują pełne zadowolenie.

Więcej

Oświetlenie do sauny kolorowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny kolorowe ma niezwykle istotną funkcję jeśli chodzi o wytworzenie atmosfery relaksu, która jest niezbędna w saunie. Oświetlenie w saunie należy zaprojektować tak, aby zaciekawić, stworzyć coś, co będzie idealną kompozycją z tym wnętrzem. Bardzo ciekawym i nowoczesnym pomysłem jest stworzenie wymyślnych, świetlnych kształtów na ścianie. Może tam tworzyć za pomocą światłowodów różne wzory świetlne, które umilą pobyt w niej. Z uwagi na różne typy saun, przed wykorzystaniem zestawu światłowodowego, należy skontaktować się z działem technicznym firmy E-Technologia, czy ten zestaw nadaje się do użytkowania w saunie.

Więcej

Oświetlenie do sauny fińskiej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny fińskiej w wersji niezwykle eleganckiej i dekoracyjnej. Oświetlenie w saunie fińskiej zamontowanie w suficie, świecące w różnych kolorach. Cały projekt udało się zrealizować, wykorzystując zestawy oświetlenia światłowodowego firmy E-Technologia. Oświetlenie w saunie fińskiej w postaci gwieździstego nieba, przystosowanego do warunków panujących w saunie. Tego typu oświetlenie świetnie sprawdza się w saunie, tworząc niesamowity nastrój.

Więcej

Oświetlenie do sauny solnej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny solnej do zastosowania w celu zapewnienia jej najlepszych dekoracji świetlnych. Oświetlenie do sauny ma bardzo duże znaczenie estetyczne jak i terapeutyczne. Podświetlenie sauny proponowane przez firmę E-Technologia ma za zadanie przede wszystkim wyposażyć saunę w jak najlepsze efekty dekoracyjne. Na prezentowanych zdjęciach widać jak z oświetlenia do sauny można tworzyć ciekawe wzory, będące punktem charakterystycznym w saunie solnej. Tego typu malowidła na suficie można tworzyć według własnych upodobań.

Więcej

Oświetlenie do sauny E-Technologia Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny pełni bardzo ważną, dekoracyjną rolę, pozwalającą wytworzyć dobrą i pozytywną atmosferę dla wypoczywających gości. Oświetlenie dekoracyjne w saunie typu gwieździste niebo tworzy atmosferę relaksu w chwilach spędzanych w saunie. Na prezentowanych zdjęciach widać efekt stworzony za pomocą pięknych kryształowych gwiazd firmy E-Technologia.

Więcej

Znajdź w serwisie