Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie do sauny

Oświetlenie do sauny powinno być bardzo delikatne i nastrojowe. Sauna jest miejscem wypoczynku i relaksu, na które duży wpływ ma odpowiednie oświetlenie tworzące klimat pomieszczenia. Oświetlenie do sauny LED działa kojąco i relaksująco, mając także działanie terapeutyczne. Dobrze podświetlona sauna będzie doskonałym miejscem do wypoczynku.

Zapoznaj się z informacjami na temat zestawów oświetlenia do sauny:

- Sauna LED

- Zorza Polarna

- Zestaw Fala Świetlna

Następny projekt oświetlenia do sauny

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie do sauny E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie sauny LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie LED do sauny można kreować na różne sposoby. Do sauny ze skosami mamy jednak ciekawy i wyjątkowy pomysł, jakim jest montaż gwieździstego nieba. Gwiazdki stworzone za pomocą zestawu światłowodowego, można również montować na skosach, tak jak na zaprezentowanych zdjęciach. Piękne, delikatne, punktowe oświetlenie zapewni niezwykły klimat i nastrój w saunie. Firma E-Technologia dobiera oświetlenie do poszczególnego wymiaru. Można również skorzystać ze standardowych zestawów, które gwarantują pełne zadowolenie.

Więcej

Oświetlenie do sauny kolorowe Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny kolorowe ma niezwykle istotną funkcję jeśli chodzi o wytworzenie atmosfery relaksu, która jest niezbędna w saunie. Oświetlenie w saunie należy zaprojektować tak, aby zaciekawić, stworzyć coś, co będzie idealną kompozycją z tym wnętrzem. Bardzo ciekawym i nowoczesnym pomysłem jest stworzenie wymyślnych, świetlnych kształtów na ścianie. Może tam tworzyć za pomocą światłowodów różne wzory świetlne, które umilą pobyt w niej. Z uwagi na różne typy saun, przed wykorzystaniem zestawu światłowodowego, należy skontaktować się z działem technicznym firmy E-Technologia, czy ten zestaw nadaje się do użytkowania w saunie.

Więcej

Oświetlenie do sauny fińskiej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny fińskiej w wersji niezwykle eleganckiej i dekoracyjnej. Oświetlenie w saunie fińskiej zamontowanie w suficie, świecące w różnych kolorach. Cały projekt udało się zrealizować, wykorzystując zestawy oświetlenia światłowodowego firmy E-Technologia. Oświetlenie w saunie fińskiej w postaci gwieździstego nieba, przystosowanego do warunków panujących w saunie. Tego typu oświetlenie świetnie sprawdza się w saunie, tworząc niesamowity nastrój.

Więcej

Oświetlenie do sauny parowej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny parowej do zastosowania w celu zapewnienia jej najlepszych dekoracji świetlnych. Oświetlenie do sauny ma bardzo duże znaczenie estetyczne jak i terapeutyczne. Podświetlenie sauny proponowane przez firmę E-Technologia ma za zadanie przede wszystkim wyposażyć saunę w jak najlepsze efekty dekoracyjne. Na prezentowanych zdjęciach widać jak z oświetlenia do sauny można tworzyć ciekawe wzory, będące punktem charakterystycznym w saunie parowej. Tego typu malowidła na suficie można tworzyć według własnych upodobań.

Więcej

Oświetlenie do sauny, najlepszy projekt dekoracji do sauny - Kryształowe Gwiazdy E-TECHNOLOGIA Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie do sauny pełni bardzo ważną, dekoracyjną rolę, pozwalającą wytworzyć dobrą i pozytywną atmosferę dla wypoczywających gości. Oświetlenie dekoracyjne w saunie typu gwieździste niebo tworzy atmosferę relaksu w chwilach spędzanych w saunie. Na prezentowanych zdjęciach widać efekt stworzony za pomocą pięknych kryształowych gwiazd firmy E-Technologia.

Więcej

Znajdź w serwisie