Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie w pokoju dziecka

Oświetlenie do pokoju dziecka

Pokój dziecka to niezwykle wymagająca przestrzeń. Bardzo ważną kwestią w takim pokoju jest oświetlenie, które należy odpowiednio rozplanować tak, aby dobrać odpowiedni rodzaj światła. Fantazja dzieci często przekracza ramy fantazji rodziców, dlatego warto tutaj postawić na oświetlenie dekoracyjne nieoczywiste, które zrobić niesamowitą atmosferę. Oświetlenie w pokoju dziecka powinno wyróżniać się oryginalną formą. Już dla kilkuletniego dziecka wygląd jego pokoju jest bardzo istotny. Oświetlenie dekoracyjne powinno być także spójnie kolorystyczne z pozostałą częścią wystroju pokoju. W naszej ofercie posiadamy kilka rozwiązań, które zdecydowanie nadadzą się do pokoju dziecka, tworząc w nim niezwykłą atmosferę.

Oświetlenie sufitowe do pokoju dziecięcego

W przypadku tworzenia oświetlenia sufitowego w pokoju dziecka, mamy możliwość zaaranżowania pokoju w niezwykły sposób. Jeżeli zależy nam na bardzo efektownym rozwiązaniu, warto skorzystać z któregoś z zestawów kosmicznych. Charakteryzują się one tym, że sprawiają radość dziecku i zapewniają niesamowite wrażenie. Mamy tutaj do wyboru takie zestawy światłowodowe, jak: Saturn, Droga Mleczna, Meteory, Meteoryty, Kosmiczny Pył, czy Komety. Każdy z nich wytwarza element ruchu na suficie, np. przelatujących komet, meteorów, czy wirującej Drogi Mlecznej. To są rozwiązania bardzo często wybierane do pokoju dzieci i wprawiające je w zachwyt. To nowoczesne oświetlenie najlepszy efekt zrobi wieczorem, kiedy w przyciemnionym pokoju stworzy własną galaktykę dla dziecka.

Zobacz zestawy Kosmiczne -> https://e-technologia.pl/zestawy-kosmiczne-katalog


Gwieździste niebo do pokoju dziecka

Prócz zestawów kosmicznych, możemy również zamontować standardowe zestawy gwieździstego nieba, takie jak np. Konstelacje Świetlne, Planetarium, czy Mgławice. Składają się one z generatora światła i wiązek światłowodów PMMA. Wszystkie zestawy są kompletne i mogą świecić kolorem białym, biało-niebieskim lub RGB (zmiennokolorowym). Jest możliwość także sterowania kolorami. Zestawy światłowodowe należy montować w sufitach podwieszanych. Można również stworzyć gwieździste niebo w pokoju naszego dziecka na fragmencie sufitu. Tego typu dekoracje świetlna zmieni aranżację pokoju i zdecydowanie zaciekawi i zrobi wrażenie na naszym dziecku.

Zobacz zestaw Konstelacje Świetlne -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo1.html

Zobacz zestaw Planetarium -> https://e-technologia.pl/gwiezdziste-niebo-planetarium.html

Zobacz zestaw Mgławice -> https://e-technologia.pl/gwiezdne-niebo-2.html


Jak urządzić pokój dziecka? Sufit w pokoju dziecięcym

W ciekawy sposób możemy zaaranżować sufit w pokoju dziecka, poprzez zastosowanie sufitu napinanego. W tym przypadku dobrym wyborem będzie sufit napinany z nadrukiem. Wówczas na powłokę sufitu możemy nanieść dowolny nadruk, grafikę, czy zdjęcie. Możemy to być nadruk księżyca, czy galaktyki. W suficie napinanym możemy także opcjonalnie zamontować gwieździste niebo, które będzie spójnie się z nim komponowało, tworząc bardzo bogatą dekorację. Sufit napinany z nadrukiem będzie świecił swoją powierzchnią dzięki taśmom LED, które będą go podświetlać. Mamy więc tutaj możliwość kreowania różnych pomysłów na suficie w pokoju dziecka.

Zobacz sufit napinany z nadrukiem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane-z-nadrukiem.html

Zobacz sufit napinany z gwiezdnym niebem -> https://e-technologia.pl/sufity-napinane.html

Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Pliki do pobrania


wróć

Oświetlenie w pokoju dziecka E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie dla dzieci Akcesoria do światłowodów

Oświetlenie dla dzieci można tworzyć na różne sposoby. Aby zabawić dziecko i sprawić mu radość, warto na suficie umiejscowić niezwykłe gwieździste niebo, takie jak prezentujemy choćby na naszych fotografiach. Piękne niebo na żywo robi niesamowite wrażenie. Oświetlenie jest wykonane z bardzo dobrej jakości światłowodów, które nigdy się nie przepalą i będą służyć za dekorację świetlną na wiele lat. Na suficie możemy tworzyć różne układy gwiazd lub po prostu rozmieścić je losowo, tak jak na prawdziwym niebie.

Więcej

Oświetlenie pokoju dziecka inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w pokoju dziecka na jego suficie. Pokój dziecka to niezwykle ważne pomieszczenia, którego zaplanowanie wymaga sporej ilości czasu. W takim pokoju nie może zabraknąć różnych dekoracji, ale z pewnością jedną z najciekawszych jest specjalny sufit z oświetleniem, które idealnie wpasuje się z klimat. Specjalny sufit napinany z nadrukiem Księżyca oraz gwiezdne niebo, to pomysł, który zachwyci dziecko i będzie niezwykle oryginalną dekoracją. Tego typu oświetlenie jest bardzo ekonomiczne, dzięki czemu może działać całą noc i służyć jako pomoc w zasypianiu pociechy.

Więcej

Oświetlenie w pokoju dziecka Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w pokoju dziecka stworzone z myślą o najlepszych dekoracjach świetlnych na rynku. Oświetlenie gwieździste niebo do pokoju dziecka, stworzone z myślą o najdrobniejszych szczegółach. W pokoju dziecka dekoracje mają bardzo ważną funkcję, pełniąc funkcję zabawową dla naszej pociechy. Firma E-Technologia proponuje rozmaite zestawy gwieździstego nieba do pokoju dziecka, w różnych formach. Pokój dziecka i jego wystrój oparty o takie oświetlenie, wzbudzi podziw i pozytywne zaskoczy swoimi efektami świecenia.

Więcej

Znajdź w serwisie