Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie w pokoju dziecka

Oświetlenie gwieździste niebo w pokoju dziecka to przede wszystkim dekoracje, które sprawią że dziecko będzie uwielbiało spać i bawić się w swoim pokoju. Wykorzystaj oświetlenie światłowodowe, aby stworzyć wyjątkowe miejsce dla swojej pociechy. Oświetlenie gwieździste niebo w pokoju dziecka pełni funkcję oświetlenia dekoracyjnego, nastrojowego. Cóż może być piękniejszego, niż widok delikatnych gwiazd na suficie? To oświetlenie sprawi radość dziecku i niezapomniane wrażenie. Oświetlenie gwieździste niebo w pokoju dziecka prezentowane przez nas ma bardzo estetyczny i niecodzienny styl. Oświetlenie w pokoju dziecka poprzez montaż wybranego zestawu światłowodowego, zdecydowanie będzie wyglądać niezwykle efektownie.

Polecamy zapoznać się z:

- Zestawami kosmicznymi jak : Saturn , Droga Mleczna, Meteory

- Oświetlenie gwieździste niebo Konstelacja Świetlne , Oświetlenie gwieździste niebo Planetarium, Oświetlenie gwieździste niebo Mgławice

- Ściany Świecące

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem w pokoju dziecka, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia gwieździstego nieba w pokoju dziecka

Galeria

Pliki do pobrania


wróć

Oświetlenie w pokoju dziecka E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie dla dzieci Akcesoria do światłowodów

Oświetlenie dla dzieci można tworzyć na różne sposoby. Aby zabawić dziecko i sprawić mu radość, warto na suficie umiejscowić niezwykłe gwieździste niebo, takie jak prezentujemy choćby na naszych fotografiach. Piękne niebo na żywo robi niesamowite wrażenie. Oświetlenie jest wykonane z bardzo dobrej jakości światłowodów, które nigdy się nie przepalą i będą służyć za dekorację świetlną na wiele lat. Na suficie możemy tworzyć różne układy gwiazd lub po prostu rozmieścić je losowo, tak jak na prawdziwym niebie.

Więcej

Oświetlenie pokoju dziecka inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w pokoju dziecka na jego suficie. Pokój dziecka to niezwykle ważne pomieszczenia, którego zaplanowanie wymaga sporej ilości czasu. W takim pokoju nie może zabraknąć różnych dekoracji, ale z pewnością jedną z najciekawszych jest specjalny sufit z oświetleniem, które idealnie wpasuje się z klimat. Specjalny sufit napinany z nadrukiem Księżyca oraz gwiezdne niebo, to pomysł, który zachwyci dziecko i będzie niezwykle oryginalną dekoracją. Tego typu oświetlenie jest bardzo ekonomiczne, dzięki czemu może działać całą noc i służyć jako pomoc w zasypianiu pociechy.

Więcej

Oświetlenie w pokoju dziecka Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w pokoju dziecka stworzone z myślą o najlepszych dekoracjach świetlnych na rynku. Oświetlenie gwieździste niebo do pokoju dziecka, stworzone z myślą o najdrobniejszych szczegółach. W pokoju dziecka dekoracje mają bardzo ważną funkcję, pełniąc funkcję zabawową dla naszej pociechy. Firma E-Technologia proponuje rozmaite zestawy gwieździstego nieba do pokoju dziecka, w różnych formach. Pokój dziecka i jego wystrój oparty o takie oświetlenie, wzbudzi podziw i pozytywne zaskoczy swoimi efektami świecenia.

Więcej

Znajdź w serwisie