Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie klatki schodowej

Oświetlenie klatki schodowej
 
Klatka schodowa to wbrew pozorom niezwykle ważny element wnętrza. Oświetlenie schodów oraz przestrzeni w której się znajduje, wymaga przemyślenia i dobrego zaplanowania. W większości domów oraz mieszkań klatka schodowa jest pozbawiona okien, dlatego trzeba zadbać o oświetlenie, które dostarczy nam odpowiednią ilość światła. Odpowiednie oświetlenie do klatki schodowe gwarantuje bezpieczeństwo poruszania się na niej. Prócz oświetlenia głównego warto jednak pomyśleć o oświetleniu dekoracyjnym klatki schodowej. 
 
Do dekoracyjnego oświetlenia klatki schodowej polecamy przede wszystkim żyrandole światłowodowe. To typ lampy sufitowej, który jest bardzo dobrym rozwiązaniem do oświetlenia schodów. Tego typu oświetlenie idealnie wpasuje się w nasz klimat klatki schodowej lub korytarza. Żyrandol przebiegający od samej góry do dołu klatki, będzie prezentował się wyśmienicie w pomieszczeniu. Dzięki tego typu oświetleniu można podświetlić nie tylko schody, ale również obszar po którym się poruszamy i ścianę.
 
Rodzaje lamp schodowych:
 
Do klatek schodowych polecamy przede wszystkim trzy typy żyrandoli:
 
żyrandol światłowodowy Spirala – to bardzo nowoczesny, elegancki typ żyrandola. Wydobywające się z niego światło tworzy niepowtarzalny efekt świetlny. Tego typu żyrandol charakteryzuje się niecodziennym kształtem, gdzie światłowody zwisają od góry do dołu w sposób spiralny. Taki kształt znakomicie sprawdzi się w kreatywnych, eleganckich, nowoczesnych wnętrzach. 
Zobacz żyrandol światłowodowy Spirala -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-spirala.html
 
żyrandol światłowodowy Kaskada – tego typu żyrandol to również sposób na nowoczesny rodzaj oświetlenia dekoracyjnego. Ten rodzaj lampy oferuje niezwykle ciekawą formę schodzenia kaskadą do dołu. Ten dekoracyjny kształt żyrandola dzięki swojemu niezwykłemu kształtowi oraz barwie świecenia, sprawdzi się na klatce schodowej.
Zobacz żyrandol światłowodowy Kaskada -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-kaskada.html
 
żyrandol światłowodowy Korona – to ciekawy typ żyrandola, który zdecydowanie wzbogaca wnętrze o niepowtarzalny design. Ten typ lampy charakteryzuje się niezwykłym kształtem, który przypomina koronę. Ciekawy design oraz dekoracyjna barwa świecenia, ozdobi klatkę schodową i będzie jej główną dekoracją.
Zobacz żyrandol światłowodowy Korona -> https://e-technologia.pl/zyrandol-swiatlowodowy-korona.html
 
Wszystkie żyrandole są produkowane pod konkretny wymiar. Klienci określają dowolną długość zwisu, czy średnicę podstawy oraz opcje świecenia żyrandola, który może świecić jednym lub kilkoma kolorami, który można sterować za pomocą pilota.
 
Oświetlenie sufitowe klatki schodowej
 
Prócz żyrandola światłowodowego, częstym pomysłem na oświetlenie klatki schodowej jest montaż sufitu napinanego z oświetleniem LED. Tego typu sufity mogą stanowić znakomitą dekorację i funkcjonować jako oświetlenie główne, bądź dekoracyjne do klatki schodowej. Sufit napinany stwarza różne możliwości oświetlenie klatki schodowej. Ciekawym wyborem może być montaż sufitu z nadrukiem księżyca, który stanowi świetną dekorację klatki schodowej. Wówczas nad schodami, możemy wpatrywać się w księżyc na niebie, który wygląda bardzo realnie. Dodatkowo taki sufit świeci swoją powierzchnią, stanowiąc dodatkowe oświetlenie do tego pomieszczenia. Innym pomysłem może być także sufit świecący swoją całą powierzchnią bez nadruku, który może także służyć jako oświetlenie główne klatki schodowej. 
 
Jeżeli jesteś zainteresowany którymś z wyżej wymienionych produktów, chciałbyś uzyskać darmową wycenę lub masz jakieś pytania, zadzwoń pod numer 668 487 285 lub napisz e-maila: [email protected]

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie klatki schodowej E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie w klatce schodowej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w klatce schodowej pozwala na stworzenie wielu pomysłów w jaki sposób go wykonać i zaplanować. Jednym z ciekawszych założeń na oświetlenie do klatki jest montaż żyrandola światłowodowego. To tym efektownej lampy dekoracyjnej, która swymi kształtami i barwą świecenia jest kreatywnym pomysłem na oświetlenie z rozmachem i fantazją.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej na suficie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej na suficie warto zaaranżować poprzez zamontowanie na suficie żyrandola światłowodowego. To typ lampy dekoracyjnej, świetnie sprawdzającej się właśnie na klatkach schodowych. Taka lampa spełnia funkcję niezwykle estetyczną, efektowną i świeci delikatną barwą o charakterze dekoracyjnym. Żyrandol światłowodowy do klatek schodowych tworzymy pod wymiar, na zamówienie klienta, który określa jest parametry oraz barwy świecenia. Żyrandole można również zobaczyć w naszym salonie firmowym w Krakowie.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej i jej inspiracje można znaleźć na naszej stronie. Ciekawy żyrandol światłowodowy udało się stworzyć na jednej z klatek schodowych. Została tam stworzona specjalna lampa na zamówienie. Łączy ona elementy żyrandola światłowodowego Prostego oraz żyrandola światłowodowego Spirala. Żyrandole są tworzone pod indywidualne zamówienie, dlatego samemu można zaprojektować ich kształt, wybrać długość, opcje świecenia. Tego typu dekoracja świetlna jest idealnym pomysłem na specjalną, dekoracyjną lampę do klatki schodowej.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej LED stworzone przez zastosowanie specjalnego sufitu napinanego z Księżycem. Pełni on rolę lampy, która świeci całą swoją powierzchnią dzięki oświetleniu LED i jest także znakomitym oświetleniem głównym. Piękne, nocne niebo ozdobione pełnią księżyca, jest dekoracją świetlną robiącą znakomite wrażenie. Sufit z księżycem pełni także rolę nastrojową, tworzącą przytulny i wyjątkowy klimat.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej jest wizytówką tej przestrzeni, dlatego niezwykle ważne jest, aby było estetyczne, eleganckie i dekoracyjne. Klatka schodowa jest pomieszczeniem, z której możemy wejść i wyjść z wielu innych pomieszczeń mieszkania. Jako oświetlenie klatki schodowej znakomicie sprawdzi się lampa dekoracyjna, która jest rozwiązaniem z najwyższej półki. Oświetlenie i zarazem dekoracje można dobrać, wybierając dowolny typ żyrandola, który sprawdzi się w klatce schodowej. Różny typy żyrandoli dostępne są na naszej stronie.

Więcej

Znajdź w serwisie