Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie klatki schodowej

Oświetlenie klatki schodowej

Do dekoracyjnego oświetlenia klatki schodowej polecamy przede wszystkim żyrandole światłowodowe. Żyrandol przebiegający od samej góry do dołu klatki będzie prezentował się wyśmienicie w Państwa mieszkaniu. Oświetlenie klatki schodowej żyrandolami światłowodowymi jest łatwe, funkcjonalne i piękne, eksponując klatkę schodową jako przyjemne i przytulne miejsce. Oświetlenie klatki schodowej żyrandolami to znakomity sposób na dekorację tego wnętrza.

Szczególnie polecamy żyrandole światłowodowe:

żyrandol światłowodowy Spirala

żyrandol światłowodowy Kaskada

żyrandol światłowodowy Korona

Następny projekt oświetlenia klatki schodowej

Galeria


wróć

Oświetlenie klatki schodowej E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie klatki schodowej LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej LED stworzone przez zastosowanie specjalnego sufitu napinanego z Księżycem. Pełni on rolę lampy, która świeci całą swoją powierzchnią dzięki oświetleniu LED i jest także znakomitym oświetleniem głównym. Piękne, nocne niebo ozdobione pełnią księżyca, jest dekoracją świetlną robiącą znakomite wrażenie. Sufit z księżycem pełni także rolę nastrojową, tworzącą przytulny i wyjątkowy klimat.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej jest wizytówką tej przestrzeni, dlatego niezwykle ważne jest, aby było estetyczne, eleganckie i dekoracyjne. Klatka schodowa jest pomieszczeniem, z której możemy wejść i wyjść z wielu innych pomieszczeń mieszkania. Jako oświetlenie klatki schodowej znakomicie sprawdzi się lampa dekoracyjna, która jest rozwiązaniem z najwyższej półki. Oświetlenie i zarazem dekoracje można dobrać, wybierając dowolny typ żyrandola, który sprawdzi się w klatce schodowej. Różny typy żyrandoli dostępne są na naszej stronie.

Więcej

Znajdź w serwisie