Projekty LED i światłowodowe

oświetlenie klatki schodowej

Oświetlenie klatki schodowej

Do dekoracyjnego oświetlenia klatki schodowej polecamy przede wszystkim żyrandole światłowodowe. Żyrandol przebiegający od samej góry do dołu klatki będzie prezentował się wyśmienicie w Państwa pomieszczeniu. Oświetlenie klatki schodowej żyrandolami światłowodowymi jest łatwe, funkcjonalne i piękne, eksponując klatkę schodową jako przyjemne i przytulne miejsce. Oświetlenie klatki schodowej żyrandolami to znakomity sposób na dekorację tego wnętrza. Coraz popularniejsze robią się również sufity napinane z podświetleniem LED. Tego typu sufity mogą stanowić znakomitą dekorację i funkcjonować jako oświetlenie główne, bądź dekoracyjne do klatki schodowej.

Szczególnie polecamy żyrandole światłowodowe:

żyrandol światłowodowy Spirala

żyrandol światłowodowy Kaskada

żyrandol światłowodowy Korona

Jeżeli jesteś zainteresowany oświetleniem klatki schodowej, zadzwoń pod numer telefonu: 668487285 lub napisz na maila: [email protected]

Następny projekt oświetlenia klatki schodowej

Galeria

Video


wróć

Oświetlenie klatki schodowej E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie w klatce schodowej Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie w klatce schodowej pozwala na stworzenie wielu pomysłów w jaki sposób go wykonać i zaplanować. Jednym z ciekawszych założeń na oświetlenie do klatki jest montaż żyrandola światłowodowego. To tym efektownej lampy dekoracyjnej, która swymi kształtami i barwą świecenia jest kreatywnym pomysłem na oświetlenie z rozmachem i fantazją.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej na suficie Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej na suficie warto zaaranżować poprzez zamontowanie na suficie żyrandola światłowodowego. To typ lampy dekoracyjnej, świetnie sprawdzającej się właśnie na klatkach schodowych. Taka lampa spełnia funkcję niezwykle estetyczną, efektowną i świeci delikatną barwą o charakterze dekoracyjnym. Żyrandol światłowodowy do klatek schodowych tworzymy pod wymiar, na zamówienie klienta, który określa jest parametry oraz barwy świecenia. Żyrandole można również zobaczyć w naszym salonie firmowym w Krakowie.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej inspiracje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej i jej inspiracje można znaleźć na naszej stronie. Ciekawy żyrandol światłowodowy udało się stworzyć na jednej z klatek schodowych. Została tam stworzona specjalna lampa na zamówienie. Łączy ona elementy żyrandola światłowodowego Prostego oraz żyrandola światłowodowego Spirala. Żyrandole są tworzone pod indywidualne zamówienie, dlatego samemu można zaprojektować ich kształt, wybrać długość, opcje świecenia. Tego typu dekoracja świetlna jest idealnym pomysłem na specjalną, dekoracyjną lampę do klatki schodowej.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej LED Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej LED stworzone przez zastosowanie specjalnego sufitu napinanego z Księżycem. Pełni on rolę lampy, która świeci całą swoją powierzchnią dzięki oświetleniu LED i jest także znakomitym oświetleniem głównym. Piękne, nocne niebo ozdobione pełnią księżyca, jest dekoracją świetlną robiącą znakomite wrażenie. Sufit z księżycem pełni także rolę nastrojową, tworzącą przytulny i wyjątkowy klimat.

Więcej

Oświetlenie klatki schodowej aranżacje Projekty LED i światłowodowe

Oświetlenie klatki schodowej jest wizytówką tej przestrzeni, dlatego niezwykle ważne jest, aby było estetyczne, eleganckie i dekoracyjne. Klatka schodowa jest pomieszczeniem, z której możemy wejść i wyjść z wielu innych pomieszczeń mieszkania. Jako oświetlenie klatki schodowej znakomicie sprawdzi się lampa dekoracyjna, która jest rozwiązaniem z najwyższej półki. Oświetlenie i zarazem dekoracje można dobrać, wybierając dowolny typ żyrandola, który sprawdzi się w klatce schodowej. Różny typy żyrandoli dostępne są na naszej stronie.

Więcej

Znajdź w serwisie